PDA

View Full Version : Притеснена съм.



Sladkaaa90
12-07-2008, 16:47
Значи правихме секс с приятеля ми без презерватив ( по принцип се случва много рядко) Не свърши в мен а отвън.Веднага се изчистих и измих. Та въпросът ми е дали може да е станал гаф. Ще ви помоля наистина за сериозни мнения,защото съм много притеснена.
Благодаря предварително.

SK0RP10N
12-07-2008, 16:50
Ко толкова, нали имаш 18 години :D

MapTa
12-07-2008, 17:00
не виждам защо питаш нас при положение, че не сме били там да го гледаме дали е направил нещо... :-x

xpici
12-07-2008, 17:02
не се спряхте с тия тъпи въпроси :x
да, бременна си !

Sladkaaa90
12-07-2008, 17:08
Исках само мнения а не да ме нападате така.Поставете се на мое място.Все пак форума е за това да се пита.

SK0RP10N
12-07-2008, 17:11
Да ама всеки пита за същия идиотски въпрос като твоя.Търсачката не боли.Ползвай я

Brei
12-07-2008, 22:17
Веднага се изчистих и измих

Не. Факта че веднага си премахнала злотворната субстанция ти гарантира, че не е проникнала през порите на кожата ти. Не си бременна.

A_Loving_Girl
12-07-2008, 23:06
Тц....през един ред ...."бременна ли съм?" ,е т'ва вече и аз не знам какво е :? ...спрете да се е***е и няма да има опастност.....аман....

sladky2009
12-07-2008, 23:08
Значи правихме секс с приятеля ми без презерватив ( по принцип се случва много рядко) Не свърши в мен а отвън.Веднага се изчистих и измих. Та въпросът ми е дали може да е станал гаф. Ще ви помоля наистина за сериозни мнения,защото съм много притеснена.
Благодаря предварително.

бременна си :grin:

traka
12-08-2008, 05:26
недейте така, че ше се метне отнякъде ...

Няма как да забременеш, щом веднъж са имали досег с въздуха, сперматозоидите умират... Прочети малко литература, има доста книжки и статии из нета... Преди да почнете да се шашкате, потърсете информация след това си направете заключенията. По м/у другото това съм го учила по биология в 8 или 9. Замислете се малко да влизате в часовете и умствено да бъдете там, а не мислете по цял ден за секс!

pezataa
12-08-2008, 06:31
Значи правихме секс с приятеля ми без презерватив ( по принцип се случва много рядко) Не свърши в мен а отвън.Веднага се изчистих и измих. Та въпросът ми е дали може да е станал гаф. Ще ви помоля наистина за сериозни мнения,защото съм много притеснена.
Благодаря предварително.

бременна си :grin:

+1 :grin:






недейте така, че ше се метне отнякъде ...

Няма как да забременеш, щом веднъж са имали досег с въздуха, сперматозоидите умират... Прочети малко литература, има доста книжки и статии из нета... Преди да почнете да се шашкате, потърсете информация след това си направете заключенията. По м/у другото това съм го учила по биология в 8 или 9. Замислете се малко да влизате в часовете и умствено да бъдете там, а не мислете по цял ден за секс!

Докато се ебе също се отделя..

Ecstasy
12-08-2008, 15:33
Няма съмнение - бременна си :-D честито ;)

Lady_AMG
12-08-2008, 20:58
Няма никакъв шанс, спокойно. Не ми се обяснява пак както във всяка подобна тема защо, ако те интересува намери друго мое мнение в подобна тема. Горе главата!

Schneeflocke
12-08-2008, 21:54
недейте така, че ше се метне отнякъде ...

Няма как да забременеш, щом веднъж са имали досег с въздуха, сперматозоидите умират... Прочети малко литература, има доста книжки и статии из нета... Преди да почнете да се шашкате, потърсете информация след това си направете заключенията. По м/у другото това съм го учила по биология в 8 или 9. Замислете се малко да влизате в часовете и умствено да бъдете там, а не мислете по цял ден за секс!

Мисля, че ти си пропуснала уроците по биология. Сперматозоидите живеят до час на въздух и умират, защото им е студено, а не от кислорода. Иначе нямаше да се забременява. Или във влагалището има вакуум? Да не говорим за банките за сперма. Време е да послушаш собствения си съвет за часовете и секса.

По темата: Шанс винаги има. В случая му викаме предеякулационна течност. Две седмици след акта - тест за бременност, ако още нямаш менструация.

alkobalko
12-09-2008, 06:08
Рискът е минимален. Но се научете да се пазите, за да не се притеснявате след това.

LadyDy
12-09-2008, 12:41
Ами друг път го прави с презерватив, не да се панираш сега, а иначе си направи тест, момиче!

firegirlll
12-09-2008, 13:06
Има толкова много такива теми, където всичко е толкова добре описано, нямаше смисъл да пускаш нова. А защо по дяволите питаш нас? Ние ли сме били там или ти? :-o Извини ме, но въпросът ти ми се струва доста глупав.

Rofl4e
12-09-2008, 13:46
Няма голяма опаснот споко
П.П. И наистина има много такива теми потърси и прочети ще си набавиш доста инфо от там :)

Sladkaaa90
12-09-2008, 19:55
Ами друг път го прави с презерватив, не да се панираш сега, а иначе си направи тест, момиче!
ДА,тест ще си направя, но изчаквам да мине малко време за да отчете правилно.

nestle
12-09-2008, 20:03
Пффф ми кат не си наясно с елементарните неща за кво тръгваш да си сабуваш гащите изобщо????? Апък си на 18...язък!!! :-x :x :-x :x

miloto_girl_4e
12-09-2008, 20:14
Има такима теми по въпроса :!:
Стига едно и също, не сме врачки, за да знаем :!:
А и преди да правите опасен секс, ограмотете се сексуално :!: