PDA

View Full Version : Ако влезна в скайпа на някой ще разбере ли?



Synthetic
12-07-2008, 17:23
ей хора имам 1 въпросче. ако имам паролата за скайпа на някой и той си е в скайпа и аз влезна в скайпа му от моя комп може ли да усети че съм влязла в скайпа му? малко тъп въпрос ама ми трябва :)


Грешен раздел и описание на заглавието!
Точка 1 и 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

MissBianka
12-07-2008, 17:31
ами може да усети ако примерно пишеш на някой от абонатите му и те ти отговорят защото ще му излезне и на него. но ако само си вътре без да правиш нищо няма да разбере

UnaBletoLoVeU
12-07-2008, 17:57
Понякога аватара ти се сменя на фабричния, когато някой ти влезе в скайпа=>може да разбереш. Освен това, ако си на мууд "do not disturb", а някой ти влиза за първи път в скайпа ще влезе "на линия" и ако забрави да го смени ще видиш=>пак ще разбереш.

Synthetic
12-07-2008, 18:04
mersi moje da zakluchite ili iztriete temata :)

TheCookie
12-07-2008, 18:23
:-o ще бъдеш детектив значи...... :lol:

На мен ми се е случвало да не съм си изключвала компа от нас..съответно и скайпа ми е включен..и ако съм във фр иии оттам се опитам да вляза..и не ми излизат абонати...така че..не знам :)

LizZz
12-07-2008, 18:30
Когато се логнеш в скайпа му, когато и той е логнат него го изхвърля.

carinaNebula
12-07-2008, 18:32
Когато се логнеш в скайпа му, когато и той е логнат него го изхвърля.
глупости,аз съм си влизала във скайпа от на брат ми компютъра,когато съм си онлайн и от моя,и никого не е изхвърлял.

LizZz
12-07-2008, 18:59
Когато се логнеш в скайпа му, когато и той е логнат него го изхвърля.
глупости,аз съм си влизала във скайпа от на брат ми компютъра,когато съм си онлайн и от моя,и никого не е изхвърлял.
Абе май има нещо такова..
Но не знам защо веднъж си правих експерименти и ме изхвърляше... :-o

woshata
12-07-2008, 19:16
Когато се логнеш в скайпа му, когато и той е логнат него го изхвърля.
глупости,аз съм си влизала във скайпа от на брат ми компютъра,когато съм си онлайн и от моя,и никого не е изхвърлял.
Абе май има нещо такова..
Но не знам защо веднъж си правих експерименти и ме изхвърляше... :-omoje da si si smenql i parolata .. men me izhvurli kato bratov4edka mi vleze v skypa mi i smeni pasaa mn brytalno ..

ThEKiNgG
12-07-2008, 20:21
:D

woshata
12-07-2008, 20:35
:Dчестно на този потребител .. когато и да го засека .. поста е като тоя :lol:

MakeMeLaugh
12-07-2008, 20:41
Да ;)
Няма да издам какво, за тия дето не знаят :Р

LizZz
12-08-2008, 06:16
Когато се логнеш в скайпа му, когато и той е логнат него го изхвърля. :lol: Причиняваш ми смях!
Сериозно, бе! Веднъж точно това правих и ме изхвърляше...
Но пък сега се замислям как влизам от училище, когато съм логнат и не ме изхвърля.. Е се тая. Поне ви е смешно.

Xanibal
12-08-2008, 06:55
Когато се логнеш в скайпа му, когато и той е логнат него го изхвърля.
бати глупостта беше тва...
Ако е написал настроение то се маха когато и ти си логнат/а

LovelyGirl
12-08-2008, 07:29
Да ;)
Няма да издам какво, за тия дето не знаят :Р

И защоо? За да влизаш в чужди скайпове без да те разбират ли :smt024 :smt115 :-D

jambo_bs
12-08-2008, 18:22
Ако влезеш в друг Скайп докато и той е на линия той няма да разбере.Ако някой му изпрати нещо и ти го приемеш вместо него на него му изписва че е прекратено.Няма начин аватара му да изчезне тъй като той се зарежда от компютъра му и дори да го изтрие той остава като файл на скайп и не се маха от профила.За тази тема за разбиването на скайп бих пуснал как става но ме съмнява ...... дори не ме съмнява че ще ми я изтрият а съм сигурен.И най - вероятно не бих ви казал защото така е по - добре за мен :) а и за Вас. :? Помнете само че всичко при желание може да бъде разбито!

s3xy
12-13-2008, 14:02
аз пък веднъж влязох във Скайпа на братовчед ми 8-) първите 2-3 мин ми даваше фабрична картинка и нямаше нищо в балона на профила обаче после се заредиха и 2-те и той май не заподозря нищо :D