PDA

View Full Version : Страхувам се да тръгна с него



mariana8miteva
12-07-2008, 17:29
Знам ще проблемът ми звучи тъпо,но ще ви помоля за съвет!Вече съм на 16 и никога не съм се целувала истински :oops: {нали разбирате с език} :oops: :oops: :oops: Попринцип съм мн. срамевлива и може би това е част от проблема :-o Сега харесвам едно момче и то ме харесва,дори ми предложи-но се страхувам да тръгна с него :? :? :? Какво да правя???Дайте ми съвет!!!Едва ли момчето ще ме чака толкова дълго :( :( :( :( :( :booooomb: :booooomb: Предварително благодаря!!!!


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

soul1199
12-07-2008, 17:33
vzimai momuka :-D ne vseki e nay4en,kak da se celyva,spox,ne se pritesnqvai,nqma,za kakvo,toi 6e te nay4i :) kusmet s momuka :-)

kissed_by_rose
12-07-2008, 17:33
нетръгваш с него защото те е срам че неможеш да се целуваш...? хей я се стегни =) няма да оставаш монахиня нали... :D ако не с него и с другите ли ще правиш така?!? той ще те раазбере :) щом го харесваш действай :) няма смисъл да отлагаш заради нещо което рано или късно ще стане :)

Crazytu
12-07-2008, 17:36
Просто се отпусни и не се притеснявай толкова .. щом го харесваш тръгни с него ... а после от само себе си ще дойде и прървата целувка ..
П.П. Това че си на 16,а не си се целувала истински не е проблем! :)

PLuScHeTo
12-07-2008, 17:42
Проблемът се крие в собствената ти неувереност, която трябва да преодолееш. Ако имате взаимни чувства с момчето, няма защо да се измъчваш. Опитай да създадеш връзка с него, а другите неща ще дойдат от само себе си. :)

Прекалено много емотикони ползваш.

+1

MaMkaMy
12-07-2008, 17:55
епа не всеки ден ще ти предлагат :) отговори му подобаващо и не го разочаровай... изживейте си много целувки и много прекрасни моменти заедно ;) успехи

alkobalko
12-07-2008, 18:20
Не можеш цял живот да живееш в страх. Все някога трябва да се изправиш пред него и да го преодолееш.

zaraaa
12-07-2008, 18:29
vzimai momuka :-D ne vseki e nay4en,kak da se celyva,spox,ne se pritesnqvai,nqma,za kakvo,toi 6e te nay4i :) kusmet s momuka :-)

+500 000 :grin: :grin: :grin:

Abbie_Broken
12-07-2008, 18:31
Се някога трябва да се целунеш, не можеш винаги да бягаш, защото те е срам.

chokolate_girl
12-07-2008, 19:24
Какво толкова една целувка,независимо дали е с език,тя пак е целувка.И какво срамно има в това?напротив,това е знак за изразяване на обичта.
+ това повечето момичета днешно време са полудели и дори секс правят..повечето са чист провал...
сега не ти казвам да правиш,като тях...аз лично съм строго против за секса на тези години,но в никакъв случай за целувката.
:-) Така ,че хващай гаджето и хич да не ти пука....романтични филми нали си гледала :-D :)

Kostadin_682
12-07-2008, 19:27
Импровизирай бе :)

huligankata
12-07-2008, 19:32
Рано или късно ще се наложи да тръгнеш с някого и да се целувате, така че по - добре преодолей сега срама си, защото ако не го направиш ще станеш на 17, на 18 , на 19 и това, че си неуверена ще те комплексира още повече. Отпусни се, за всичко има 1ви път.

LovEsIckk
12-07-2008, 19:58
Спокойно.И при мен преди години беше така,не се бях целувала,а едно момче което много харесвах ми предложи.Беше ми много притеснено и аз като теб се колебаех,но все някога трябваше да се случи..И всичко мина супер :)

LiRRRa
12-08-2008, 10:43
Всяко нещо си има първи път.Не можеш вечно да бягаш, пък и това не е абсолюююююютно никакъв проблем, че не си се целувала.Въобше да не ти пука и да не се комплексираш от това! 8)

curka87
12-08-2008, 11:01
По твойта логика никога няма да си хванеш гадже, защото ще ти е за първи път и ще те е страх.Това е много глупаво. За всяко нещо си има първи път и няма как да избегнеш това.Никой не се е родил научен.
Хващай момчето щом го харесваш и просто се отпусни и се радвай на чувствата помежду ви. Забрави за страха си и бъди себе си. Импровизирай! С времето всичко ще се нареди и ще видиш, че не е толкова страшно. Всички сме минали през това.

OpenedSky
12-08-2008, 11:44
епа не всеки ден ще ти предлагат :) отговори му подобаващо и не го разочаровай... изживейте си много целувки и много прекрасни моменти заедно ;) успехи
+

MakeMeFeel
12-08-2008, 11:50
Тръгнеш ли с него , ще те е страх да го целунеш, целунеш ли го , ще те е страх да правиш секс с него ... Няма нищо страшно... Трябва да се научиш, че за всяко нещо си има първи път ... Така че действай, докато е време! ; )

l0v3
12-15-2008, 13:00
Priemi :)

trqbva da se otpusne6 ii da bade6 malko po-uverena v sebe si.
A za celuvkite...prosto pravi tova koeto ii toi i moje vaob6te da ne razbere 4e ti e za parvi pat :)

sextazy_baby
12-15-2008, 13:05
Това не трябва да е причина да заебеш момчето...изобщо не трябва да се притеснсяваш,все пак никой не е роден научен ;)

pandelka
12-15-2008, 19:08
Проблемът се крие в собствената ти неувереност, която трябва да преодолееш. Ако имате взаимни чувства с момчето, няма защо да се измъчваш. Опитай да създадеш връзка с него, а другите неща ще дойдат от само себе си. :)

Прекалено много емотикони ползваш.

Rofl4e
12-15-2008, 19:13
Тръгни с него .. ще откриеш много нови неща и с времето ще видиш как ще се "отвориш" и ще имаш самочуствие и ти..! А относно целувките ми то ч път никои не знае но гледа от другия и така се научава..дори и да си се целувала и преди всеки нов се целува по съвсем различен начин (движенията на езика) и свикваш с тях или той с твоите и така!
П.С. Връсниците ти вече са сменили няколко сексуални партниора а ти не си се целувала я се стегни и тръгваи с момчето и не мисли за този които е отхвърлил!

bubblegum9210
12-16-2008, 07:06
ако проблема е в целуването , помоли някоя твоя приятелка да те научи :o

mynichka
12-16-2008, 07:26
Дали сега или с някой друг ..все някога ще се научиш! Но щом харесваш това момче и то те харесва ..давай- не пропилявай шанса си с него ..заради целувката :)

hooliganka89
12-16-2008, 07:54
Не е толкова страшно,сама ще се убедиш накрая.