PDA

View Full Version : Художествена гимнастика!



mariana8miteva
12-07-2008, 17:39
Вече тренирам художествена гимнастика от 1 год. и нещо.Била съм на състезание 2 пъти :) :) и се получи мн готино.Но,все още не мога всичко :( Колко време още трябва да тренирам,за да мога да правя абсолютно всичко :) Вие за колко време се научихте??? трудно ли ви беше? Колко време на ден трябва да тренирам???Благодаря! :) :)

moni_ladyspears
12-09-2008, 18:54
ами аз съм на 15 сега и тренирам от 3-годишна. сега тренираме по 7 часа на ден без неделя. значи много е трудно и изключително много трудно ще ти бъде! а ти на колко години си!

LovelyGirl
12-10-2008, 11:44
Аз като бях 11 или 12 годишна(не помня точно) тренирах една година само,но само за 2-3 месеца се научих на ВСИЧКО.Да,беше много трудно,нямаш си представа колко много ревах,защото не можех :lol: но се научих,имах огромно желание и за това стана бързо :)
Вкъщи трябва сама дасе упражняваш ЗАДЪЛЖИТЕЛНО,не става само в залата(е ние тренирахме само по 2 часа в залата,от които единия балет и за това не стигаше времето там).

nelski
12-10-2008, 16:47
А ти в кой клуб тренираш.....и това има значение :razz:

insanity_666
12-14-2008, 17:16
Вече тренирам художествена гимнастика от 1 год. и нещо.Била съм на състезание 2 пъти :) :) и се получи мн готино.Но,все още не мога всичко :( Колко време още трябва да тренирам,за да мога да правя абсолютно всичко :) Вие за колко време се научихте??? трудно ли ви беше? Колко време на ден трябва да тренирам???Благодаря! :) :)

какво си мислиш, че значи всичко?
по останалите въпроси - да, трудно е; трябва да тренираш МНОГО - колкото ти позволява времето и тялото; за да научиш всичко понякога и един живот не стига. аз тренирах 5 години и определено не мога да кажа че съм научила дори половината от "всичко" (освен ако "всичко" не значи: мост, шпагати, скокове - но дори те се осъвършенстват и осложняват с годините)

а за това да си била 2 пъти на състезание (не като публика), при година и нещо тренировки - извинявай, но много силно ме съмнява ... освен ако майка ти не е треньорка и не прекарваш по 10 часа на ден в залата, което пък би изключило тези въпроси
:?