PDA

View Full Version : Оплетох се и нз вече кво става ...



big_dunker
12-07-2008, 18:09
Харесвам си най-уникалното момиче което познавам , нооо тя ме побърка ... преди и бях казал че я харесвам .. предлагах и да излезем .. не се съгласяваше ... но оня ден ми предлага да си ходим само двамата от училище (но пък тогава ни се лепна една и нема отърване ) почнахме някакво постоянно да си говорим .. праща ми разни целувки .... и сега не мога да зацепа какво става ... дали е почнала да чувства нещо към мен или просто се държи някво мило .. ?

OpenedSky
12-07-2008, 18:10
ми питай я

zaraaa
12-07-2008, 18:11
Поговори с нея относно държанието и? :)

akinom
12-07-2008, 18:18
mida.. nie otkade da znaem tq kakvi gi misli 8-) pogovori s neq :)

filltheblank
12-07-2008, 18:41
Ако е като мен, по-вероятно е просто да се държи мило, защото иска пак да се сближите след като сте се отдалечили след твоето "харесване". Може би мисли, че всичко е отминало и иска да сте приятели.
Но няма как да знаеш, ако не пиложиш пак предишната тактика. Така тя ще знае какво става и ще може да ти каже тя как се чувства.

big_dunker
12-07-2008, 19:18
ем ние с нея не бяхме близки преди ... а в последно време се посближихме .......

chokolate_girl
12-07-2008, 19:20
ем ние с нея не бяхме близки преди ... а в последно време се посближихме .......
ем това може би е знак за начало на една връзка :) ,но преди да почваш да храниш надежди,я поппитай дали е таака :-D

Kostadin_682
12-07-2008, 19:26
Харесвам си най-уникалното момиче което познавам , нооо тя ме побърка ... преди и бях казал че я харесвам .. предлагах и да излезем .. не се съгласяваше ... но оня ден ми предлага да си ходим само двамата от училище (но пък тогава ни се лепна една и нема отърване ) почнахме някакво постоянно да си говорим .. праща ми разни целувки .... и сега не мога да зацепа какво става ... дали е почнала да чувства нещо към мен или просто се държи някво мило .. ?

Един разговор с нея едва ли ще те убие...