PDA

View Full Version : Въпрос:Диета



metodi1
12-07-2008, 18:26
zdraveite,zna4i iskam da vi popitam (ot ytre po4vam yprajneniq spored specialna formyla i tq e 16 sedmici znam 4e ne stava samo s sport a i si trqbva razdelno i pravilno hranene)ta i vuprosat mi e kak da qm i kakvo i po kolko puti na den
Mersi predvaritelno! :)

machine
12-07-2008, 19:03
яж храни,богати на калий,белтъци и нискокалорични.Забравяш за газираното,сладкото(може сам след тренировка и то 1 седмично),хляб-премахни го или го замени с типов,млеката-лактоза.Трябва ти добре балансирано хранене,плодовете ги яж до 2 часа следобяд.Сутрин за закуска 2 грейпфрута,преди тренировка-овесени ядки и ако пиеш кафе 1 или 2,след тренировка-картофи или ориз или 1 път в седмицата може сладко-шоколад най-добре,месо-пилешко,телешко,риба-рибата е по-удачна за вечеря със някакви зеленчуци,не прекалявай със зелето и морковите,пий вода.Яж малко,но през 2-3 часа,защото ако ядеш на по-голям период от време тялото съхранява 200-300 калории,които би използвал за перисталтика.Диета не отслабва гладуване,а правилно хранене,което да е в унисон с поствените цели!

metodi1
12-10-2008, 16:30
mersi mnogo :P