PDA

View Full Version : Изневерих!!!



misinceto2808
12-07-2008, 18:51
Здравейте! Искам да ви споделя моята история, сигурно ще ви се стори много глупава, но няма на кой да е разкажа...
Ходя с едно момче вече около 4 месеца... Адски привързана съм към него, немога да кажа, че го обичам, но имам чувството че всичко е свързано- родителите ни даже се познават (ние нямаме нищо общо със това- просто в дадено време, на дадено място се оказали заедно и се запознали- а неговата и моята майка са колежки)... Ето тука идва големия проблем- в събота на едно приятелче на именния ден се напих адски много, а въпросното момче с което ходя ми се развика, че съм пияна и се скарахме, малко след това той си тръгна. След което аз му изневерих. Незнам защо го направих- дали е било в момент на ярост или просто защото имах нужда да знам, че някой друг ме желае... Днес момчето с което съм 4 месеца ми звънна и поиска да се сдобрим и аз приех- сега изпитвам тежко чувство на вина. Ако някой може да ми даде съвет какво да правя или да ме успокои по някакъв начин ще съм му много благодарна... Моля ви се само не пишете обидни коментари- не ми е до това в момента :( :( :( :( :(

MakeMeFeel
12-07-2008, 18:55
Признай си !! Няма да те обиждам или нещо подобно . Те по надолу със сигурност ще го направят 8-) Просто ще ти кажа, че не си постъпила правилно ;)

alkobalko
12-07-2008, 18:56
Съветвам те да му признаеш. Няма обаче да ти кажа, че те оправдавам, защото подобна постъпка няма оправдание. Нито караницата, нито алкохолът са оправдание за такава постъпка.

zaraaa
12-07-2008, 18:57
Признай си !! Няма да те обиждам или нещо подобно . Те по надолу със сигурност ще го направят 8-) Просто ще ти кажа, че не си постъпила правилно ;)

Съгласна съм

Neftochimic
12-07-2008, 18:58
оф, тоя алкохол го нямате за нищо бе...
и разберете - тва, че си се напила не ти дава право да се оправдаваш с това! Никой не те е карал да се напиваш като свиня и после се да чу*аш с друг! ^^

LiRRRa
12-07-2008, 18:59
Че не е било правилно - не е, но ти си била и ядосана, и скарана с него, и доста пияна (по думите ти).Така че това до някаква степен те оправдава...малко.Чувството ти завина няма да се махне, докато не му кажеш за изневярата на него - в очите, без заобикалки.Съвсем откровено ти казвам, че това е единствения начин съвестта ти да се "изчисти".

UnHappyy
12-07-2008, 19:04
емии браво....алкохол,секс(доколк ото разбрах ) ,изневяра...карате се 1 път ,при което нз кой е виновен ..ама наистина да ти кажа не е приятна гледка пияно момиче.....и ти веднага бързаш да му изневеряваш ,да създаваш някакви драми...ми явно наистина не го обичаш ..нэ, в такъф случай не си играй напразно с него....а пък ако не можеш без него.. е ясно ,че вариантите са 2 или си признаваш или не..тука е до тфа колко ти стиска и колко държиш на честността..пък и да си премълчиш няма да си първата де ...ама такава връзка за мен няма да издържи дълго върху лъжи

beachy_bunny
12-07-2008, 19:06
Майко ужас не мога да си го представя ... всички теми който до сега съм прочела за изневери винаги са били писани от момичета които много съжаляват за изневчрата си ... как не се намери едноооо свястно момче дето да поиска съвет .. и само не ми казвайте , че момчетата не изневеряват , те го правят а дори и след това не съжаляват за което ... а даже някой и продалжават да го правят .. Какви са тези животни незнам просто ... , но това в никакъв случай не те оправдава ...

chokolate_girl
12-07-2008, 19:18
леле за една караница и си му изневерила :?
бахти тъпото...момчето сигурно държи на теб,но ти май не си от сериозните.Какъв съвет да ти дам....
кажи му всичко,ако не искаш да го изгубиш!
:?

Kostadin_682
12-07-2008, 19:21
Безсрамница :razz: :razz: :razz: :razz:

huligankata
12-07-2008, 19:26
Нищо не те оправдава и сама трябва да го осъзнаваш. Ако наистина държиш на него - признай му. Поне няма да имаш в графата си и изневяра и лъжа .. Обясни му ситуацията той ще реши дали би могъл да ти прости или не.

Neftochimic
12-07-2008, 20:07
Безсрамница :razz: :razz: :razz: :razz:
куpвa, мастия, лесно момиче, ПИЯНИЦА :grin: :razz:

babity
12-07-2008, 20:15
Не му казвай! До няколко седмици/месеца съвестта ти или ще замълчи завинаги или ще те накара да прекратиш отношенията си с него. Ако все още има причина да искаш да сте заедно не му казвай, ще го загубиш завинаги! Постарай се също да си заличиш следите...

HONDA
12-07-2008, 20:15
Скоро моето момче ми призна, че ми е изневерил, това беше единствената причина да му простя... че беше откровен. Признай му. Има вероятност той да не иска вече да е с теб, но поне ще си с чиста съвест.

PLuScHeTo
12-07-2008, 20:22
Ако след всяка караница изневерявах на приятеля ми ... :( :( :( :?

HONDA
12-07-2008, 20:26
Ако след всяка караница изневерявах на приятеля ми ... :( :( :( :?
Дано не сте се карали често... :o Това, което си направила е доста курвенско и гадно...

hooliganka89
12-07-2008, 20:40
Познавам много ама наистина много двойки,които всеки път като се скарат и единия отива и изневерява на другия.Намирам го за крайно глупаво и ненормално.И накрая си мисля,че тея хора не са нормални двойки,даже не са и двойки ама си ебът едни с други,когато няма с кого другиго да го правят.

Не твърдя,че авторката е такава,но не е и светица.
Постъпила си грешно,тва е ясно.
Но това дали да му кажеш или не,е крайно относително.

Много мои познати,жени,на възраст около 40 години,са ме съветвали,че ако изневеря на приятелят си или мъжът си,никога да не му го казвам.Другите пък в форума те суветват да му кажеш.
Но в крайна сметка ти си решаваш.Успех.

MoHuTo
12-07-2008, 21:15
Най-добре му признай - така поне имаш шанс да останете заедно, а ако разбере от друг - тогава едва ли ще има желание да е с теб.. :?

Victorya
12-08-2008, 09:14
Кажи му.Може и да ти прости.Бъди честна с него,за да бъдеш честна и със себе си.Така чувството ти за вина ще бъде малко облекчено.Но не се опитвай да се оправдаеш с алкохол,караница,яд..нуждат а да знаеш,че и някой друг те желае...Оправдание няма,но хората казват: Признат грях е половин грях.

bartender
12-08-2008, 11:13
Ти си просто една от всичките онези кучки, които и те самите немогат да осъзнаят , че са такива. И на мен ми се случи нещо подобно, неможах да и простя, не вярвам че и той ще ти прости.... СМЕШНИ СТЕ ми с оправданията в алкохол глупачки малки! :x :x

OpenedSky
12-08-2008, 11:34
Омг ! Има толкова много теми за омчета и момичета от различен край на България който са изневерили след караница и употреба на алкохол , че ... Порови се и виж - не разбирам за к'во трябва да пишете нова тема като отговора е един и същ - казваш му - се някога ще разбере ...

misinceto2808
12-08-2008, 12:34
Омг ! Има толкова много теми за омчета и момичета от различен край на България който са изневерили след караница и употреба на алкохол , че ... Порови се и виж - не разбирам за к'во трябва да пишете нова тема като отговора е един и същ - казваш му - се някога ще разбере ...

Аз немога да разбера при положение, че не пишеш нищо по темата, която пуснах защо изобщо пишеш???
Ако няма какво да кажеш по-добре нищо не казвай знам, че има и други теми. Разровила съм се и ако не прочете какво съм написала- неисках съвети, както казват повечето тука аз сама си преценявам какво да правя!!! Просто исках да споделя!!!

MakeMeFeel
12-08-2008, 12:42
Омг ! Има толкова много теми за омчета и момичета от различен край на България който са изневерили след караница и употреба на алкохол , че ... Порови се и виж - не разбирам за к'во трябва да пишете нова тема като отговора е един и същ - казваш му - се някога ще разбере ...

Аз немога да разбера при положение, че не пишеш нищо по темата, която пуснах защо изобщо пишеш???
Ако няма какво да кажеш по-добре нищо не казвай знам, че има и други теми. Разровила съм се и ако не прочете какво съм написала- неисках съвети, както казват повечето тука аз сама си преценявам какво да правя!!! Просто исках да споделя!!!

Аз ти казах, че ще почнат да те нападат ... ;)

sexita
12-08-2008, 13:10
Леле...слушай ме!

Същата работа беше при мен. Изневерих му в момент на ярост и до днес съжалявам. Бяхме временно разделени уж...аз отидох при друг...
На другия ден с Иво се видяхме и на мен ми беше много кофти..казах му и това беше най-голямата грешка която направих...
Той го прие като подигравка и до ден днешен не иска да ми прости. Обича ме много,но...предателството си е предателство.
Аз съм глупавата,че не исках да го лъжа и ми тежеше...сега съм забравила случката,но той няма да я забрави никога и винаги ще я свързва с мен.
За това...направи така че да не разбере и си трай...сякаш нищо не е станало,но недей да я повтаряш поне..

moon_flower
12-08-2008, 13:11
За какво всички трябва да нападат момичето?Хубаво,изневерила е,не е правилна постъпката и,но не е единствената на този свят,която е съгрешила.Милиони като нея има,а съм сигурна,че в този форум също има много такива "индивиди".Да,наистина никой не и е виновен,че се е напила,но и такива неща се случват и всеки греши понякога.Човешко е.А и много добре знаем,че има доста случаи,в които пиеш,пиеш и накрая ти е толкова мътна главата,че нито знаеш къде си,нито можеш да си контролираш действията.
Та за съвета:Просто му кажи на момчето,обясни му ситуацията,кажи му,че много държиш на него и не си искала да постъпиш така.Дори и да не се объркат нещата пак е добре,че си му казала,за да не ти тежи на съвестта.

ImmortalForever
12-08-2008, 17:46
Безсрамница :razz: :razz: :razz: :razz:
куpвa, мастия, лесно момиче, ПИЯНИЦА :grin: :razz:

:-x

jambo_bs
12-08-2008, 17:49
Съветвам те да му признаеш. Няма обаче да ти кажа, че те оправдавам, защото подобна постъпка няма оправдание. Нито караницата, нито алкохолът са оправдание за такава постъпка.

Алкохолът е опрвадание за всичко :(

jambo_bs
12-08-2008, 17:49
Съветвам те да му признаеш. Няма обаче да ти кажа, че те оправдавам, защото подобна постъпка няма оправдание. Нито караницата, нито алкохолът са оправдание за такава постъпка.

Алкохолът е опрвадание за всичко :(

Niakoitam
12-09-2008, 10:33
Абе стига глупости ако може.Алкохолът бил оправдание за всичко.Защото така е най-лесно.
Кажи му.Така има шанс поне след време да ти прости.Ако не му кажеш все някога може да разбере и от други и тогава шанса да ти прости е минимален,защото към изневярата се добавя и лъжа.

Аз лично така бих реагирал.

CfEtii
12-09-2008, 11:16
Алкохола не ти е оправдание..ако не си искала,и дрогирана да си била,нямало е да го направиш..май няма какво да направиш,освен да признаеш направената простотия..

maLchy
12-09-2008, 11:21
и моя съвет е да си признаеш..но следващия път когаТО си пияна и скарана с гаджето си помисли дали да му изневериш..само не започваи да се оправдаваш пред него с това бях пияна ядосана и ние се скарахме не мисля че ще те унивини