PDA

View Full Version : И аз да споделя...



mimentseto93
12-07-2008, 18:57
Всичко започна лятото, когато се влюбих за първи път истински в едно момче,което все още обичам толкова искрено и силно след като не сме се виждали вече 5 месеца...Причината е там,че той живее в друг град...много далеч от моя.Понеже родителите му са разведени и това лято той беше дошъл при баща си,който ми е съсед..се запознахме и се влюбихме.До сега не съм изпитвала такова чувство,а и той ми е казвал същото.Преди да си замине се разбрахме да се чакаме,но после решихме,когато той си идва да сме си заедно,а през останалото време да сме си свободни..защото иначе по този начин (да се чакаме) няма да издържим..(всеки има нужда от ласки,нежност и т.н.)

А ето го и проблема ми...

Запознах се с едно момче съвсем случайно на един театър,в който и двамата се бяхме записали и се оказа,че преди време сме си писали по скайп .. но само запознанство по нета..нито сме се виждали на живо..нито нищо..От една приятелка разбрах,че ме бил харесал, а на мен също ми допадна..след няколко седмици решихме да тръгнем,но за жалост нашето "ходене" продължи само 3 седмици.Причината беше,че едно момиче го "изнудваше" така да го нарека заради много сериозни неща,които не мисля че им е мястото тук да ги споделям..И сега няма как да сме заедно,защото иначе той ще загази..А тя го изнудва,защото знае,че единствено по тоя начин го задържа при нея.

Сега не знам какво да правя..Казвам му че е по-добре да остане при нея за да не загази.. но той иска да е с мен..От друга страна аз обичам друг,но лошото е че усещам как започвам да изпитвам нещо повече към него ии съвсем се заплетоха нещата..Сега си нямам и на идея какво да правя..
Момчето от лятото ще си дойде сега ваканцията а много го обичам както казах все още..но искам и да съм с другия..но пък с него не мога да съм заради другото момиче..

Ох съжалявам че стана толкова дълго..но накрая да обобщя: искам да съм и с двамата но не мога да съм с никой един от тях.. ;(

Благодаря на всеки, който ще се опита да прочете всичко това и ще се опита да ми даде съвет...

alkobalko
12-07-2008, 19:04
Остани сама за малко и си изясни чувствата. Явно харесваш и двамата, за любов не говоря, защото тя автоматично изключва това положение. Реши с кой от двамата искаш да си и с кой можеш да създадеш стабилна връзка. А от думите ти съдя, че май с нито един от двамата не можеш да го направиш.

nestle
12-07-2008, 19:33
Намери си 3-ти :-D Съжалявам...но нали разбираш че няма как да си с двамата нито едновременно нито поотделно, за съжаление! Незнам, защо непоговорите с това момиче което го изнудва и да решите проблема по друг начин - неможе да няма такъв! И тей ще си бъдеш с това момченце от театъра! Успех ти пожелавам и наистина си разясни чувствата пред самата себе си!

HONDA
12-07-2008, 20:33
Ти не обичаш момчето, което е от друг град. Не може хем да обичаш някой, а да изпитваш нещо повече от симпатия към друг.

MartiSSima
12-07-2008, 20:49
Така първо намери начин да си изясниш чувствата си кого харесваш кого обичаш и т.нОТ тук прочетеното виждам че момчето от другия град си го обичала но понеже сте далече и не се виждате чувствата охладняват и ти постепенно си се привързала към другото момче от театъра.Щом си изясниш чувствата иде време ти и твоя човек от театъра да се грабнете и да решите проблема ЗАЕДНО.Едва ли е толкова сериозно че да те предпазва от нещо като бой, мафиоти,убиици и т.н.Мисля че щом 2 души се харесват то трябва да се борят за любовта си...
Но имам един въпрос към теб:ако ти си заедно с момчето от театъра към което вече имаш чувства а другото момче от другия град се появи какво ще правиш мислила ли си?!Направи така че в края на краищата ти да си добре! Успех с младежите и не се отчайва не се знае къде ще срещеш голямата любов така че главата горе кой знае може на слвдващия ъгъл да я откриещ!

Lady_AMG
12-08-2008, 10:40
Моето мнение е, че не си наясно със себе си, но е много силно вероятно да си го знаеш :) Моят съвет- забрави момчето от другия град, ясно е че нямаш чувства към него щом си способна да бъдеш с друг а и това че няма как да имате връзка го прави ненужен. Просто продължи напред. Не знам зашо си мисля че момчето от театъра не е чак толкова невъзможно да бъде твое, аз съм убедена че в края на краищата ще си бъдете заедно. Успех :smt117 - хихи много яка емотикона :)

curka87
12-08-2008, 10:48
Както вече ти казаха, като за начало трябва да си изясниш чувствата си пред самата себе си. Истината е, че според мен връзката ти с момчето от другия град е почти невъзможна. Още повече, че щом имаш чувства и към друг, значи тази любов , за която говориш всъщност я няма.
А колкото до момчето от театъра..... нали знаеш- няма невъзможни неща!! Ако имате желание да сте заедно, то значи все ще намерите някакъв начин да оправите нещата с "изнудвачката" и да сте заедно.
На кратко- зарежи тая работа с момчето от другия град и се опитайте с момчето от театъра да решите проблема заедно.
Третия вариант, разбира се, е да оставиш и двамата и да си хванеш трети.

mimentseto93
12-08-2008, 11:00
но аз обичам наистина това момче от другия град...а искам да съм с момчето от театъра защото не искам да съм сама,но така се получи че започна да ми харесва повече..предполагам че като се видя с момчето от другия град ще ми се възвърнат чувствата към него .. MartiSSima наистина съм мислела какво ще стане когато си дойде момчето което ОБИЧАМ за това казах на другото момче че е по добре да да се разделим.. но все още не знаем какво да правим :( :(

Crazytu
12-08-2008, 11:40
Еми щом обичаш момчето от другия град какво му мислиш повече ... Явно към това момче от тетъра не изпитваш нищо повече от обикновенни симпатии ... Просто остани с този,който обичаш истински :)

MakeMeFeel
12-08-2008, 11:44
Как не разбрахте, бе хораа ... Когато обичаш някого толкова мноооого както ти казваш, не може едновременно с това да имаш "повече от симпатии" към друго момче . Има два варианта - или не обичаш единия, или другия ти е просто симпатичен, но НИЩО повече... :?

lori
12-08-2008, 14:20
но аз обичам наистина това момче от другия град...а искам да съм с момчето от театъра защото не искам да съм сама,но така се получи че започна да ми харесва повече..предполагам че като се видя с момчето от другия град ще ми се възвърнат чувствата към него .. MartiSSima наистина съм мислела какво ще стане когато си дойде момчето което ОБИЧАМ за това казах на другото момче че е по добре да да се разделим.. но все още не знаем какво да правим :( :(

е аз от това разбрах, че едва ли не с този от театъра си ей така, колкото да не си сама. Затова си помисли, изпитваш ли и нещо друго към него, освен някакви симпатии, защото ако е така, по- добре е да си с този, когото наистина ОБИЧАШ. Малко се пооплетох, но :D :D :D

Presley
12-08-2008, 15:08
Ти не обичаш момчето, което е от друг град. Не може хем да обичаш някой, а да изпитваш нещо повече от симпатия към друг.
Съгласна съм.