PDA

View Full Version : Има ли причина да пия хапче?



NiKoLaYa
12-07-2008, 18:58
ами ще се опитам възможно най-точно да ви опиша,и зная,че има подобни теми,но все пак ви моля за малко съвети ..
на 6.12 правихме секс с приятеля ми 2 пъти-първия път беше с презерватив,той свърши,изкъпахме се и т.н. ; втория път презерватива се изхлузи и остана в мен,той не е свършвал,усетихме го сравнително бързо и веднага го извадих..притеснява ме,че беше мн навътре..и преди да ме нападнете къде съм тръгнала и какво правя-случва ни се за пръв път,и наистина съм притеснена..трябва да ми дойде сега на 9ти..според вас какъв е шанса да е станало нещо,и има ли резон да пия хапче?


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

sladkata_bebz
12-07-2008, 19:02
Нали не е сършвал в теб,били сте с презерватив и дори да се е изхлузил сте го усетили навреме.Няма смисъл да пиеш хапче и да си объркаш хормоните!Едва ли има някакъв шанс.Не се притеснявай,защото и от това може да ти закъснее и тогава ще се побъркаш! :shock:

NiKoLaYa
12-07-2008, 19:04
мерси за бързия отговор..и аз не искам хапче,защотото имам приятелка,пила ескапел на 12тия час след гафа,и пак си е бременна..

alkobalko
12-07-2008, 19:08
Ако имаш редовен цикъл, би трябвало овулацията ти да е минала. Не виждам място за притеснение, ако е така.

NiKoLaYa
12-07-2008, 19:09
редовен.. + - 2 дена..според мен е минала

alkobalko
12-07-2008, 19:12
Според мен също би трябвало да е минала, щом ти е редовен. Освен това, казваш, че момчето не е свършило. Това трябва да е достатъчно, за да не се притесняваш. Успокой се, защото притеснението може да е причина да ти закъснее.

NiKoLaYa
12-07-2008, 19:15
мерси много (x просто имам нужда от успокоението :]

Rofl4e
12-07-2008, 19:50
спокс няма нищо и ще ти доиде :-)

DaniFilth
12-08-2008, 09:50
Не, няма нужда.

D0ll
12-08-2008, 12:34
абе няма,няма нужда,аам представи си,че ИМА нужда?Аз викам да пиеш за всеки случай,все пак предпочиташ по-малкото зло нали ?..

NiKoLaYa
12-08-2008, 16:34
така..спдред вас ,след като утре трябва да ми дойде,ако не дойде,мога да си направя тест,нали така..ии все още мога да пия хапчето / нали важи за 3 дена след секс../ дали теста ще отчете вярно?не е минала една седмица,но ще е първия ден,когато да ми закъснява.. дано не ,де ,но..

Lady_AMG
12-08-2008, 20:54
абе няма,няма нужда,аам представи си,че ИМА нужда?Аз викам да пиеш за всеки случай,все пак предпочиташ по-малкото зло нали ?.. Няма никакъв шанс, а от тези хапчета се получава не само хормонален дизбаланс, но и създават възможност за рак на шийиката на матката- те не се пият при съмнение, а при сигурност. Не забравяйте че милиони хора се мъчат да имат дете и свършват вътре стотици пъти и не успяват... В днешно време да забременееш е далче по-трудно в света в който живеем...