PDA

View Full Version : случвало ли ви се е?



ThinkPink
12-07-2008, 19:27
оф,и аз искам да си излея душата тука..
такам начи адски ми е тъпо-всеки ден,писна ми отдавна скъсахме с бившия и за този период нито едно момче не е могло да ме впечатли по какъвто и да е начин ..
е,може би съм твъъъърде претенциозна на моменти,но кво да се прави
са се занимавах с едно момче наскоро,което да кажем ми е по-малко безразлично от останалите ама знам че на него му е само за забивката и секса => не става за нещо по сериозно каквото аз търся
мм та въпроса ми е как излизате вие от такива периоди??

HONDA
12-07-2008, 20:19
С много воля и упоритост.

Lady_AMG
12-07-2008, 22:23
Конкретизрай "такива периоди"! Период, в който не харесваш никой или период, в който не можеш да преживееш бившия си? И в двата случая няма рецепта де. Не се насилвай, ще си мине само, като срещнеш правилния човек периодът ще си мине сам. А правилният човек винаги идва без да си го очаквала!

WhenThugzCry
12-07-2008, 22:26
Ела при мене аз не гледам секса :lol: Ина4е..незнам ако с бившия ти сте се харесвали много тьрси мом4е с сьщите ка4ества но малко по-сериозен така мисля аз :-o

Sehnsucht88
12-07-2008, 22:32
ще го намериш точно когато не го търсиш ;)

MartiSSima
12-07-2008, 22:32
Ами при мен има два периода - единия е на останалата сама Мартисима и втория е тоя в който не ми пука изобщо за тъпанарите и обръщам нещата в моя полза.ГЛедам аз да си играя с тях и така понякога е забавно.Но от всичко най помага - 1-во изливам си мъката на най - голямата си дружка дето ми е като сестра и 2-ро спасение ШОКОЛАД в обилни количества и някой забавен филм.Общо взето не се впрягай щото нема смисъл в крайна сметка ти си късаш нервите по хора които явно незаслужават и частица от вниманието ти!А и твоето се дължи на факта че си се разделила с гаджето и се чувстваш самотна.Излизай и се забавлявай няма смисъл да седиш вкъщи м/у 4-те стени ронейки крокодилски сълзи и изпадане в депресия!

ThinkPink
12-07-2008, 23:03
а бившия съм го преживяла смис той си заслужаваше да скъсаме
просто сега ми е един такъв никакъв период
иначе си излизам с фр кефя си се,но в даден момент ми става кофги защото навсякъде около мен любов,а аз дори не мога да си харесам някой ...

alkobalko
12-08-2008, 05:46
Не е болка за умиране, че си сама. Не е задължително постоянно да си обвързана. Изчакай малко, ще видиш, че нещата сами ще се подредят.

sh3_1s_7h3_0n3
12-08-2008, 07:01
С много шоколад и сладникави романтични филми, и приятелки, които са в същото положение. Женските вечери винаги помагат. Или просто си намираш нещо, което да те разсейва достатъчно и да ти запълва времето, така че да не ти дава възможност да мислиш за това. :)

soul1199
12-08-2008, 07:26
Не е болка за умиране, че си сама. Не е задължително постоянно да си обвързана. Изчакай малко, ще видиш, че нещата сами ще се подредят.vze mi dymite ot ystata :-D

GregoryHouse
12-08-2008, 10:08
оф,и аз искам да си излея душата тука..
такам начи адски ми е тъпо-всеки ден,писна ми отдавна скъсахме с бившия и за този период нито едно момче не е могло да ме впечатли по какъвто и да е начин ..
е,може би съм твъъъърде претенциозна на моменти,но кво да се прави
са се занимавах с едно момче наскоро,което да кажем ми е по-малко безразлично от останалите ама знам че на него му е само за забивката и секса => не става за нещо по сериозно каквото аз търся
мм та въпроса ми е как излизате вие от такива периоди??

С яко ебане...това помага...имаш и подходящия инструмент даже...Като се намери един пич дето да ти изкърти шундрата та да забравиш за всички друго и да си мислиш само как да си го вкараш...тогава всичко се оправя....е малко го овулгарих ама е долу-горе така...