PDA

View Full Version : Целувка и секс за първи път



Afrodiziak
12-07-2008, 20:22
Целувката предшества секса! Кажете какво трябва да се случи, за да се целунат момче и момиче! Как и кога се целувате за първи път вие? Кога решавате, че вече е време за секс? Smile

manichka_14
12-07-2008, 20:28
кохато ми дойде музата :-D

pezataa
12-07-2008, 20:31
Когато ми се доеба :grin: демек в 1ви клас :D

CanyH
12-07-2008, 21:59
Когато ми се доеба :grin: демек в 1ви клас :D
И един мармот завива шоколада в станиол.

traka
12-08-2008, 05:29
Целувката предшества секса! Кажете какво трябва да се случи, за да се целунат момче и момиче! Как и кога се целувате за първи път вие? Кога решавате, че вече е време за секс? Smile


Не съм съгласна с тебе приятелю!!!Защо целувката трябва да е първа,може да секс просто без целувки,един хубав неангажиращ секс!

Малко избяга от темата... Май автора още не се е целувал, а вече за секс мисли...

Та по темата като му дойде времето ще разбереш. Първо ще минеш през целувката и чувствата и след това ще отидеш към възбудата и секса.

Escarina
12-08-2008, 19:29
Целувката предшества секса! Кажете какво трябва да се случи, за да се целунат момче и момиче! Как и кога се целувате за първи път вие? Кога решавате, че вече е време за секс? Smile


Не съм съгласна с тебе приятелю!!!Защо целувката трябва да е първа,може да секс просто без целувки,един хубав неангажиращ секс!

Какво общо имат целувките с обвързаността?

Lady_AMG
12-08-2008, 20:41
Явно ще съм първата отговорила сериозно :) Рядко целувам първа, но ако някой не се накани, а реша че момента е идеален и искам да го целуна го правя. Просто чувствам едно вътрешно желание да го направя... А за секса никога не съм чакала определено време- при някои ми е идвало на първия ден да го направя и при първия удобен случай съм го правила, а при други съм седяла по 2-3 месеца без да ми се прииска и с тях по принцип изобщо не съм си лягала. Всичко е до желанието, не зависи от това колко време е минало.