PDA

View Full Version : Все аз съм меката мара ;(



kvosekiorish
12-07-2008, 21:12
С гаджето ми ходим от повече от година вече .. обаче винаги така се получава,че когато се скараме винаги аз му се обаждам или му пиша за да се сдобрим .. и той си е свикнал с тоя факт и знае,че всеки път когато се скараме аз ще съм на линия след не повече от 2 часа.Ето един пример..в петък цял ден му звънях на мобилния,обаче той не ми вдигна .. вечерта като се прибрах му звъннах на домашния,брат му каза че е някъде навън .. след 1 час пак му звъннах,питах го къде е бил -той каза че е бил в магазина на техните .. по принцип му имам 100% доверие,че не ме лъже,просто с течение на обстоястелствата съм го разбрала .. общо взето заради това се скарахме,аз много се ядосах защо дори и след като е видял че има 10 пропъснати от мен не ми звънна .. и ето сега 3ти ден подред не си говорим.Е,аз ли съм виновна? Много искам да му звънна да се сдобрим,обаче ето пак когато той е виновен аз се извинявам .. как да го преодолея тоя момент ;(

babity
12-07-2008, 21:14
Не отстъпвай. Покажи му, че има реален шанс да те загуби.

MakeMeFeel
12-07-2008, 21:15
Не отстъпвай. Покажи му, че има реален шанс да те загуби.

Ами .. съгласна съм с тебе :) А ако пък не ти се обади повече .. значи е бил поредното лайно ..

midle
12-07-2008, 21:30
Така си го научила и едва ли ще го отучиш , с новия гледай да оправиш нещата...

PLuScHeTo
12-07-2008, 21:38
Не отстъпвай. Покажи му, че има реален шанс да те загуби.

+1 Бъди инат :)

WhenThugzCry
12-07-2008, 22:10
Аз имам сьщите проблеми като твойте...Колкото и да ми се иска да не се извиня на някой 4овек го правя.. да но после ината в мен по4ва да се сьбужда и никой не може да ме накара да бьда прьв..С 1 приятелка се бяхме ловили на бас 4е тя няма да издьржи то4но след 4 дена тя написа смс с следният текст:TI SI NAI GOLEMIQT INAT KOITO POZNAVAM :D . Така4е бьди като мен..не му се обаждай и той ако те е оби4ал ще те потьрси все някога.Успех!

alkobalko
12-08-2008, 05:49
Поне веднъж трябва да проявиш характер. Не може винаги ти да правиш първата крачка. Компромис да, но това вече си е навик.

FlashMX
12-08-2008, 07:42
Не му звъни по 1000 пъти нито му пращай 100 смс от сорта "каде си" Това адски дразни....

huligankata
12-08-2008, 07:49
Следващия път, когато ти не си виновна за караницата просто не му звъни и го чакай той да звънне. Не си задължена да се извиняваш на някого само, защото на него му харесва да му тичат по задника. Изчакай, много си нетърпелива - след 2 часа му звъниш.. изчакай 3, 4, ден да видиме той кога ще се сети и готово.

nestle
12-08-2008, 09:07
Не му звъни, той ако те обича и иска да е с теб ще ти се обади ;) Търпение :)

Lady_AMG
12-08-2008, 10:30
Поне веднъж трябва да проявиш характер. Не може винаги ти да правиш първата крачка. Компромис да, но това вече си е навик.
Абсолютно съм съгласна- компромиса е хубаво нещо, но това да ти се качват на главата...

chokolate_girl
12-08-2008, 10:48
ооо ти си му изградила такъв навик,,,мн кофти е тва.
не отстъпвай в никакъв случай!време е той да се сети за теб и да докаже любовта си!

angelcheeee_93
12-08-2008, 10:50
ооо ти си му изградила такъв навик,,,мн кофти е тва.
не отстъпвай в никакъв случай!време е той да се сети за теб и да докаже любовта си!

mnooooogo pravilno !
podkrepqm napalno :!:

zaraaa
12-08-2008, 10:51
Не отстъпвай. Покажи му, че има реален шанс да те загуби.

+2

curka87
12-08-2008, 10:53
ооо ти си му изградила такъв навик,,,мн кофти е тва.
не отстъпвай в никакъв случай!време е той да се сети за теб и да докаже любовта си!

+1

fire_cat
12-08-2008, 12:10
Като му прощаваш всеки път, той ще започне да мисли, че за всяка грешка ще му простиш и не се чувства застрашен. По-добре изчакай той да ти се извини, а ако не го стори - няма начин да продължи връзката ви, защото не е нормално все ти да се извиняваш, макар и това да е много хубаво.

moon_flower
12-08-2008, 12:55
И аз съм същата и не мога да се оттърва от пустия навик все аз да се извинявам.Както и като се караме винаги аз да се сдухвам и да не викам,а само да търпя...
Иначе знаеш какво трябва да правиш-не отстъпваш,чакаш го да се изивни пръв...само дете понякога е трудно да се сдържиш. :D

melllisssa
12-08-2008, 13:08
остави го тои поне веднъж да те потърси,няма смисъл ти да се извиняваш за нещо което тои е сторил...така виждаш какво значиш ти за него и колко тои държи за вашия мирен консенсус във връзката ви :)

ThePowerOfLove
12-08-2008, 14:12
И аз мисля, че този път не трябва да отстъпваш ;) Бъди силна

jambo_bs
12-08-2008, 14:20
Ако знаеш колко момчета си мечтаят за приятелка като теб :grin:

NeverTheSame
12-08-2008, 14:45
точно така,не му се давай..
или пък просто сега след като се сдобрите дай глас,обясни му,че не ти е приятно така,само един вид,ти да излизаш виновна,за нещо,за което вина има само той.