PDA

View Full Version : Пъпчици и точици по пениса?



priqtel v nujda se poznav
12-07-2008, 21:41
zdravite na vsi4ki imam seriozen problem ili spored me e problem a moje bi ne e znam 4e i razdela ne e to4niqt no sum mn pritesnen po ruba na glevi4kata na penisa si imam malki beli to4ici ili pup4ici v mn saitove pro4etoh 4e tva e normalno i pri mn muje se sre6ta lo6oto e 4e mene me surbi ot vidqni snimki po i-net mislq 4e e su6toto kato tam kudeto pi6e 4e e normalno po lo6oto e 4e ako mi kajete da hoda na lekar v moq grad nqma takuv a i me e sram 4estno kazano molq pomagaite ot surce vi se molq


*Липсва описателно заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Lady_AMG
12-07-2008, 22:06
ПО принцип е редно да започна с това, че не бива да те е срам от лекаря, но предполагам си малък. Редно щеше да е да споменеш дали водиш полов живот за да знаем дали има шанс да е гъбички, защото на мен като такова ми звучи. Тъй като знам че искаш някой да ти каже какво да правиш, ще те посъветвам да си купиш едно кремче- Клотримазол се кава и е евтино дори- нещо от сорта на 2-3 лв беше и да си мажеш главичката в продължение на 1 седмица да видиш дали симптомите ще изчезнат. Това съвсем сериозно помага, но първо провери да не си алергичен към някоя съставка! Успех!!!

Viche
12-08-2008, 20:11
Добре и тая тема кво прави в раздел "Любов"...

aka6a_vamp
12-08-2008, 20:15
изпитва силна любов към пъпките си 8-)

Kostadin_682
12-08-2008, 21:06
zdravite na vsi4ki imam seriozen problem ili spored me e problem a moje bi ne e znam 4e i razdela ne e to4niqt no sum mn pritesnen po ruba na glevi4kata na penisa si imam malki beli to4ici ili pup4ici v mn saitove pro4etoh 4e tva e normalno i pri mn muje se sre6ta lo6oto e 4e mene me surbi ot vidqni snimki po i-net mislq 4e e su6toto kato tam kudeto pi6e 4e e normalno po lo6oto e 4e ako mi kajete da hoda na lekar v moq grad nqma takuv a i me e sram 4estno kazano molq pomagaite ot surce vi se molq


*Липсва описателно заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh
Помня, че четох някъде за такъв приблем, кат твоя ... и казаха че не е опасно... даже бяха споменали някакъв крем ама не си спомян

ELiTyYy
12-09-2008, 08:09
изпитва силна любов към пъпките си 8-)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

evelinka1122
12-09-2008, 09:28
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

chokolate_girl
12-09-2008, 09:41
Добре и тая тема кво прави в раздел "Любов"...

еми явно обича пениса си 8-)