PDA

View Full Version : Възможно ли е?



GoHardOrGoHome
12-07-2008, 21:46
По принцип не пиша по форуми, но сега реших да се посъветвам с някого...
Имах случай на скъсан презерватив преди около 3 месеца и половина с тогавашния ми приятел.. взех Ескапел и ми дойде след 5 дена.. от тогава нататък ми идва всеки месец, тече ми нормално и т.н... не съм забелязала аномалии.. проблемът е, че от няколко дена ( 2 по-точно) ме боли в горната част на корема и леко ми се гади, струва ми се леко подут и когато се наведа леко усещам,че все едно имам топка в корема.. преди два месеца си правих тест беше отрицателен.. тези симптоми засега не се бяха появявали и ето , че изведнъж се появиха... нз как да си го обясня.. не съм си правила друг тест, чудя се дали да го правя и дали има смисъл да се притеснявам, защото е много странно наистина...
Ако може някой да даде съвет ще съм благодарна! :)
Мерси


*Заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

CanyH
12-07-2008, 21:57
Ходи до кенефа... хаха.
Не бе, явно имаш проблем със стомаха, деа знам. Някое момиче трябва да каже.

traka
12-08-2008, 05:38
По принцип не пиша по форуми, но сега реших да се посъветвам с някого...
Имах случай на скъсан презерватив преди около 3 месеца и половина с тогавашния ми приятел.. взех Ескапел и ми дойде след 5 дена.. от тогава нататък ми идва всеки месец, тече ми нормално и т.н... не съм забелязала аномалии.. проблемът е, че от няколко дена ( 2 по-точно) ме боли в горната част на корема и леко ми се гади, струва ми се леко подут и когато се наведа леко усещам,че все едно имам топка в корема.. преди два месеца си правих тест беше отрицателен.. тези симптоми засега не се бяха появявали и ето , че изведнъж се появиха... нз как да си го обясня.. не съм си правила друг тест, чудя се дали да го правя и дали има смисъл да се притеснявам, защото е много странно наистина...
Ако може някой да даде съвет ще съм благодарна! :)
Мерси


*Заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh


Никога нищо не изключвай, но все пак не би трябвало да имаш от какво да се притесняваш. Бягай на доктор ако мислиш, че е нещо наистина притеснително да не се окаже нещо страшно(не говора само за бременност), може да са сумати неща. Шега със здравето не бива и ако ме питаш мен първо се обърни към личния лекар да ти види корема...(твърд, мек, такива неща) и ако се налага да те изпрати към специалист. Може да е просто разстройство на стомаха, но не подхождай безотговорно към това.

Lady_AMG
12-08-2008, 21:04
Това е гастрит, демек бебето на язвата, отивай на лекар да ти изпишат хапченца, че е много лошо.

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-08-2008, 22:01
според мен не си .. ако беше щеше да ти доиде 1 2 пъти след това ии цвета щеше да е различен ... но наи добре иди и говори с доктора си :-o

alkobalko
12-09-2008, 06:05
И според мен не си бременна. Не е лошо да отидеш на лекар, за да види каква е причината за болката.