PDA

View Full Version : Бели топчици и пъпчици по пениса



priqtel v nujda se poznav
12-07-2008, 21:47
zdravite na vsi4ki imam seriozen problem ili spored me e problem a moje bi ne e znam 4e i razdela ne e to4niqt no sum mn pritesnen po ruba na glevi4kata na penisa si imam malki beli to4ici ili pup4ici v mn saitove pro4etoh 4e tva e normalno i pri mn muje se sre6ta lo6oto e 4e mene me surbi ot vidqni snimki po i-net mislq 4e e su6toto kato tam kudeto pi6e 4e e normalno po lo6oto e 4e ako mi kajete da hoda na lekar v moq grad nqma takuv a i me e sram 4estno kazano molq pomagaite ot surce vi se molq


*Липсва описателно заглавие на Кирилица!
Пускай по 1-на тема по един и същи проблем в правилен раздел!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Schneeflocke
12-08-2008, 02:52
Имам бегъл спомен за една точка от правилата, която ми забранява да практикувам медицина във форума. Затова, като си изпия чашата, ще ти гледам на кафе, да разбера какъв точно ти е обривът. После ще хвърля боб, за да ти кажа какво да го правиш. Ако искаш да ми спестиш тези усилия (да не говорим, че пия нес), отиди на лекар. И личният/личната ще може да ти каже, дали е нормално или ще се ходи при специалист.

UFOs
12-08-2008, 16:55
Срам не срам отиваш на лекар,ако толкова се притесняваш!

batkodoki
12-09-2008, 03:15
zdravite na vsi4ki imam seriozen problem ili spored me e problem a moje bi ne e znam 4e i razdela ne e to4niqt no sum mn pritesnen po ruba na glevi4kata na penisa si imam malki beli to4ici ili pup4ici v mn saitove pro4etoh 4e tva e normalno i pri mn muje se sre6ta lo6oto e 4e mene me surbi ot vidqni snimki po i-net mislq 4e e su6toto kato tam kudeto pi6e 4e e normalno po lo6oto e 4e ako mi kajete da hoda na lekar v moq grad nqma takuv a i me e sram 4estno kazano molq pomagaite ot surce vi se molq


*Липсва описателно заглавие на Кирилица!
Пускай по 1-на тема по един и същи проблем в правилен раздел!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh


вероятно се касае за РРР по отношение на "po ruba na glevi4kata na penisa si imam malki beli to4ici" - това е норма.

тревожещото е др симптом.
пиши на ЛС

batkodoki
12-09-2008, 03:29
Имам бегъл спомен за една точка от правилата, която ми забранява да практикувам медицина във форума. Затова, като си изпия чашата, ще ти гледам на кафе, да разбера какъв точно ти е обривът. После ще хвърля боб, за да ти кажа какво да го правиш. Ако искаш да ми спестиш тези усилия (да не говорим, че пия нес), отиди на лекар. И личният/личната ще може да ти каже, дали е нормално или ще се ходи при специалист.


много моля на основание т.10 във връзка с т.11 от раздел II действащите Правила горният пост да бъде изтрит!

благодаря