PDA

View Full Version : Имам доста гаден от моя гледна то4ка проблем



WhenThugzCry
12-07-2008, 22:16
Здравейте,сьжалявам 4е пак нахалствам с мойте проблеми :( Зна4и моят проблем е следният.Когато се запозная с някое моми4е става свалката но по4ва да ми споделя и аз да и разрешавам проблемите и тя след 3-4 дни по4ва да ми казва как сам и бил БЕСТ ФРЕНД ФОРЕВЕР как ме 4увствала като нейн брат и такива глупости и мене ве4е ми става неудобно да и предложа даже да излезем на кафе така4е кажете ми какво да правя ако някое моми4е пак трьгне да ми обеснява за проблемите и как да я отбльсна няма да са вси4ки но искам да живея и аз мамка му добьр сьм в разрешаването на проблеми но не сьм единствения на света...

Lady_AMG
12-07-2008, 22:20
Да слушаш е страхотно качество, но просто покрай изслушването не забравяй свалката- прави и комплименти- покажи и че я харесваш, само така ще погледне на теб като повече от приятел!

WhenThugzCry
12-07-2008, 22:22
Ама те не спират бе 4овек....като латерни са аз не мога да се изкажа разрешавам и проблем след проблем като си ляга или отива на вьнка или става от компютьра само 4ао целув4ица и тфа е на другия ден пак сьщото само каде запо4ваме здрасти как си кво праи днес нещо интересно и пак се по4ва

Lady_AMG
12-07-2008, 22:25
Мм защо не отговориш на въпроса "Какво прави днес" с "Цял ден си мислих за теб"... Това е сигурна свалка. На колко години си?

WhenThugzCry
12-07-2008, 22:28
Ами...добра идея ми се струва ще пробвам щото аз малко на тема "Свалки" куцам мерси 4е се опита да ми помогнеш дано действа...btw на 15 години сьм

Lady_AMG
12-07-2008, 22:34
Просто бъди уверен в себе си! Момичетата на тази възраст харесват нахакани момчета, така че опитай да се държиш уверено и под уверено нямам в предвид грубо! Малко повече хъс и вяра в себе си и ще видиш как лесно ще се справиш. Искам като една опитна кака да ти кажа, че в мъжа ако 10% търсим визия, останалите 90% са подход, така че просто трябва да разбереш какво си търси тя за да и го дадеш по най-подходящия начин. Придържай се към плана и пиши какво е станало! Успех!!!

WhenThugzCry
12-07-2008, 22:38
Мерси,како :D.Утре ще ти пиша какво се слу4и и мерси отново за сьветите които ми даде 8)

MartiSSima
12-07-2008, 22:38
Уважавам хората който ме ислушват нооооооооооооооо не бъркам личните си проблеми и работи като изляза с някого.Всъщност аз съм тази която дърдори и предразполага хората към разговор.В твоя случей обаче ти си добрия слушател който се превръща в потенциален ПРИЯТЕЛ.Грешката ти е там че и/им разрешаваш да споделят неща който са лични в смисъл такъв когато почне да ти говори за някой момък просто и кажи че не те интересува (по заобиколния път) Аз излизам от тая ситуация с "незнам това са си твой работи оправяй се".И още нещо не говорете за бивши настоящи или потенциални приятелки/приятели.Наблегни повече на нещата от живота и по сериозни теми нещо от сорта по какво си пада какво обича да прави когато е с гадже и премини към по сериозните неща.Не ви знам на колко години сте ама така като чета някъде м/у 15 - 18 годишни...Просто не им давай да ти се кетрят на главичката!Успех

WhenThugzCry
12-07-2008, 22:45
Никога не позволявам да ми говорят за бивши гаджета...Те ми говорат за живота си какво е ставало с тях и ми се доверяват
[04.12.2008 г. 22:06:55] janaaaa каза: na tebe ti kazvam ne6ta za koi nikoi dr neznae
[04.12.2008 г. 22:07:03] janaaaa каза: na nikoi ne sum kazvala

Ето 1 моми4е което ми споделя...на най-добрите си приятелки не казва а на мен казва закакво ми имат толко вяра как я спе4елвам но просто искам ве4е да си 4ата с тях като най-обикновенно фр а не като мом4е тип "Дай да ти попла4а на рамото"

MartiSSima
12-07-2008, 22:49
Дръж се леко дръпнато ти им позволяваш да ти споделят неща дето и техните приятелки незнаят.Това не е нормално.Или от самото начало на вашите срещи си знае че ти ще си само и единствено техен приятел или ти им го позволяваш.Пробвай различно държание.Не говоря да им се стряскаш и да им се правиш на мъж просто си говорете по повърхностно и задълбочавай в темите КОЙТО ТИ СМЕТНЕШ за важни и сериозни...

WhenThugzCry
12-07-2008, 22:52
Ами 4естно да ти кажа аз никога не 4ата задьлбо4ено винаги гледам да сьм повьрхностен докато си 4атя..Но тя като ми каже неска кво ми се слу4и ;( и аз като я питам кво и тя по4не да се обеснява да я успокоявам некви прегрьдки ми праща и аз не мога да и кажа "аре махай се бе" нали? и ве4е ме ползват за изтривалка но от утре ще пробвам с ваще сьвети и ще видя резултата...

beiho
12-08-2008, 05:26
Ман, просто говори с момичетата по-малко за такива теми, а приказвай за по-общи неща, но да засягат малко и тяхната външност или характер или ако си няма гадже кажи й "не съм те виждал да се разкарваш с някого по кафенета или на дискотека", или се сприятелявай с нейна приятелка първо и й сподели,че харесваш нейната другарка-тя ще ти помогне да излезете на една среща и да се сближите. Пък и при мен се получи така гадно, пращах и хубави смс'и, а тя си мислеше, че нямат никакво значение и смисъл, накрая ий са разсърдих и й казах, че не разбира нищо.Нататък ти си помисли какво стана!!! :-D :-D :-D :-P

WhenThugzCry
12-08-2008, 09:12
В момента има 1 моми4е с което много си споделяме а аз тьрса то4но такова гадже но тя ми каза 4е има 4увства кьм мен но още не знае какви са но 100 процента са нещо пове4е от приятелски и незнам какво да правя дьржа се с нея нормално говорим си споделяме си питаме се какво сме правили днес някой друг бьзик (не 4ерен хумор :D) И така ние трябваше в4ера да се срещнем и да отидем на кино но тя беше при баба си и не стана ще се опитам да се дьржа с нея нормално до края и ще видим какво ще се слу4и :-) Мерси на вси4ки

WhenThugzCry
12-08-2008, 18:30
Действа вси4ко което ми казахте много ви благодаря ве4е тази която искам по някакьв на4ин се изолирам от това да и бьда приятел с сьвети и си 4атим нормално мерси на вси4ки :-) :-) :-)