PDA

View Full Version : usb интернет



ThEKiNgG
12-08-2008, 10:33
значи моя гсм има усб интернет но незнам какво е тва гсм ми е СЕ к550
аз вклучвам гсм към компа и на тела ми излиза както сам в интернет обаче пробвам да вляза в нета от гсм ама ми пише че нещо не е в ред





:( :(

ThEKiNgG
12-08-2008, 10:59
ве нещо от сорта и се появява интернет на гсм

FeeD_ThE_aDDicTiOn
12-08-2008, 16:34
И аз имам SE и е невъзможно само с USB кабел да пуснеш от компютъра на ГСМ-а интернет без нужния софтуер и настройки. :smt006

ThEKiNgG
12-09-2008, 10:19
ве човек извадих от там някви настройки :-D

Dosko
12-09-2008, 15:10
Я се замисли, дали не става обратно ;) Вместо от компа към телефона, от телефона към компа и така съм съгласен, аз имах нокия 2-3 пъти съм правил тази глупост, ама после сметката ми едвам я плащах :)
За справка 1,20лв на минута ;)

run_the_show
12-09-2008, 21:34
Тряа ти кабела както и настроиките за gprs или там квото ползваш след това е ултра скъпо и на последно място ултра бавен е и-нет и мизерен ТЕИ ЧЕ НЕ ГО ползваи освен ако не си някакъв ултра богаташ!!!!!!!!! :grin: щи обесня по-подробно какво става телефона ти играе ролята на модем които връзваш към пц-то и пц-то черпи нет от телефона което е супер простотия ползвало се е много преди когато е бил много бавен нета и сега се ползва от богати хора но сичко що е и-нет от ТЕЛЕФОНЕН ДОСТАВЧИК мтел глобул вивател и други мизерници не струва и 5 пари тъи като в USA и други страни има неограничен уи фи и-нет за гсми и други у-ва както и да не забравим WI MAX това е 4G което предлага също неограничен и-нет подобно на wi-fi е :) аиде успех и ако искаш напиши в google макс телекомс да видиш за уимакса по евтено ще ти излезе и имаш и-нет насякъде. неограничен и с по бърза скорост . П.С. НЕ работя в макс телекомс и други фирми и не правя реклама на никого!