PDA

View Full Version : тва любов ли е ?



melllisssa
12-08-2008, 11:05
здрасти :) значи искам ако може естествено да ми отговорите как бихте постъпили на мое място..на кратко и по същество историята е такава,на 18 съм и 6 години бях влюбена в едно момче,правила съм всичко което каже,мен тои ме имаше за лукова глава,ходи в чужбина..чаках го върна се видя ква коренна промяна имам и как всеки ме харесва...тъпо на е така,а когато бях едно обикновенно момиче само ми се лигавеше насреща и една вечер за да ме хване яд ми заявява че ходи с най-добрарта ми пр, и е така и чак сега осъзнал че имал чувства към мен,аз си имам пр в момента но сърцето ми е с моята си любов но мисля че когато му е било времето да съм с него не ме е искал а и нямам гаранция 4е ако пак съм с него няма да пъда подлагана на шибаните му обноски,стана дълго и отек4ително..как да постъпя...Благодаря :)

MakeMeFeel
12-08-2008, 11:32
Ооо я не се занимавай с тоя .. Бъди си с твоя приятел .. Много вероятно е тоя да иска само да те изчука и да те остави ... :?

fire_cat
12-08-2008, 12:02
Ооо я не се занимавай с тоя .. Бъди си с твоя приятел .. Много вероятно е тоя да иска само да те изчука и да те остави ... :?

+1! Само иска да те възползва от теб и после да бъде важен!

EternalSilence
12-08-2008, 12:04
Ооо я не се занимавай с тоя .. Бъди си с твоя приятел .. Много вероятно е тоя да иска само да те изчука и да те остави ... :?

+1! Само иска да те възползва от теб и после да бъде важен!

Абсолютно! :)

xpici
12-08-2008, 12:22
Ммм дам не се занимавай :)
кажи му : It's too late... ии лек ден ;)

melllisssa
12-08-2008, 12:59
благодаря ви и аз така мисля просто исках съвет :)

Presley
12-08-2008, 15:09
Абе в тая ситуация не може никой да ти каже НАПРАВИ ТОВА или НАПРАВИ ОНОВА.Ти сама трябва да решиш какво искаш да направиш.

HONDA
12-08-2008, 15:16
Ооо я не се занимавай с тоя .. Бъди си с твоя приятел .. Много вероятно е тоя да иска само да те изчука и да те остави ... :?
Дааа. Или пък да се изгаври по някакъв начин.

chokolate_girl
12-08-2008, 15:39
Продължи си живота със сегашния си приятел и не си спомняй за миналото :) Не допускай да се развалят отношенията ви,заради някъв си кретен ,който въобще не се знае с какви намерения е :)

melllisssa
12-08-2008, 15:48
знам,просто няколко глави мислят по добре от една затова благодаря за отделеното време :)

melllisssa
12-08-2008, 15:52
ами като сме почнали да кажа туко що няма и 5 мин какво разбрах,че целия този стремеж аз пак да му се моля и кланя и тая изкуствена любов която тетралничи пред мен е било просто един бас за една каса бира :razz: предстажяте ли си 6 години пропилени за една каса бира,е кажете ми как да не му направя живота черен,м/у другото баща ми му е адвокат по дело от което зависи нещастният му животец дали да не направя така да мре :razz: как мислите 8) :-)

PeopleAlwaysLeave
12-08-2008, 15:55
Не си разваляй връзката с приятеля. Докажи на въпросното момче, че вече не си тази, която си била, защото той в момента е видял в ква мацка си се превърнала и си мисли "ама тя преди тичаше след мене значи мога да си я имам по всяко време що пък да не я пробвам сега като и готина"... Чувства така рязко едва ли се появяват - сама казваш, че преди само ти се е лигавел, как така сега като те е видял и изведнъж и разбрал, че има чувства... Няма да се очуда ако всичко е само до единия секс и се крепи изццяло на външният ти вид... Кажи му нещо от сорта на "Значи имаш чувства така ли? И как така точно сега реши, че имаш чувствата откакто съм различна? Къде бяха тия чувства преди?"... ще видиш как ще почне да ти меца и директно го разкарай след това ;)

PeopleAlwaysLeave
12-08-2008, 15:58
ами като сме почнали да кажа туко що няма и 5 мин какво разбрах,че целия този стремеж аз пак да му се моля и кланя и тая изкуствена любов която тетралничи пред мен е било просто един бас за една каса бира :razz: предстажяте ли си 6 години пропилени за една каса бира,е кажете ми как да не му направя живота черен,м/у другото баща ми му е адвокат по дело от което зависи нещастният му животец дали да не направя така да мре :razz: как мислите 8) :-)

Ама и той е голям смелчага - знае, че баща ти му е адвокат и пак се ебава с тебе 8-) Тегли му една майна и не се занимавай.

melllisssa
12-08-2008, 16:01
аз го питах нима трябваше да види как приятелите му ми тичат зад гърба и тои понеже знае че "умирам" за нега и като щракне с пръсти и аз да застана на степенка пред него и той ми заяви наи нагло че преди тези години еднин плейбои като него неможел да ходи с тогавашното обикновенно момиче като мен...колко нагло ама е и скромен нали :razz:

melllisssa
12-08-2008, 16:03
знае да и леля ми му се садийка на всичкото отгоре..ами той прави така защото аз несъм казвала за сълзите,обидите,ебавките и прочие и си мисли че и сега ще замълча както винаги,ама мисля доста голям да му го набия ...

PeopleAlwaysLeave
12-08-2008, 16:11
Аахах ето видя ли - всичко е заради външния вид :) Той е явно един от ония турбо-фиешън-гъзари дето не могат да движят с ОБИКНОВЕНИ :D Нахрани го едно хубаво и не се занимавай повече - не си заслужава.

6o6kotooo
12-08-2008, 16:21
Остани при приятеля си ....... освен акоо все още не изпитваш нещо към това момче ... => дай му шанс

aka6a_vamp
12-08-2008, 16:54
Тва е куча с краста.

melllisssa
12-08-2008, 16:59
auuuu neznam za kakyv 6ans zaslujava ?!

zaraaa
12-08-2008, 18:42
Ооо я не се занимавай с тоя .. Бъди си с твоя приятел .. Много вероятно е тоя да иска само да те изчука и да те остави ... :?

+1! Само иска да те възползва от теб и после да бъде важен!

Абсолютно! :)

Напълно съм съгласна