PDA

View Full Version : "Приятели перфектни"



sweet_nothings
12-08-2008, 13:57
Здравейте!
Да ви разкажа к'во се случи между мен и моите "най - добри приятелки".
Приятелки сме от близо вече 12 години. До тая учебна година всичко си вървеше супер. Събирахме се, пиехме бира, споделяхме си..., но настъпи моментът,в който те почнаха да странят от мен. Едната си хвана гадже, а другата си хареса приятеля на гаджето на другата приятелка 8-) - объркана работа. Много се бяха променили, смисъл много по - различно се отнасяха към мен. Оставяха ме сама, говореха си само двете за лични работи и то все за едни и същи де :o А, когато аз имах да им казвам нещо, те просто не ме изслушваха и ме караха да се чувствам самотна ;( Идваха при мен само, когато имаха нужда от помощ. Планираха какво ще правят през деня, без аз да знам и когато ги питах къде ще ходят, само тогава ми казваха, и за да не се изложат викаха и мен, но аз естесвено не отивах, поради факта, че ми казват толкова "рано". Доста време продължи така. Накрая не издържах и един много мрачен петъчен ден им казах всичко, което мислех, казах им какви грешки допускат, казах им че са се променили, но те твърдяха обратното, че аз съм се променила. Даже тогава не ме изслушаха напълно. Поскарахме се малко и тогава се прибрах със сълзи на очи, защото ми беше много тежко. Точно тогава, когато имах най - много нужда от тях (бях в депресия заради едни момче), те не бяха до мен и на всичкото отгоре подсилваха тъгата ми. Та... когато се прибрах вкъщи, някъкси опитах да успокоя себе си, но не стана. Реших да им напиша по един SMS, щот накрая тва излезе най - големия лек - знаех, че не аз, а те трябва да ми се извинят, но на тях не им пукаше толкова за мен естесвено.
Сдобрихме се, но тъй или иначе ми остана белег от тва приятелство. Много тежко ми беше, наистина. Обещаха ми да се поправят, но аз все още не виждам никаква разлика от преди и не мисля, че всичко ще е като някогашните стари времена. Не ги чувствам толкова близки :o
Ае все тая, вече не ми пука и се чувствам по - добре :) 8)

taNcheto93
12-08-2008, 14:16
Аз ако бях на твое място нямаше да им се извинявам, но така си преценила това си направила. Всичко идва от това с момчетата, покрай тях те двете са си станали мн по-близки и са те зарязали. Случвало ми се, не по същата причина, и знам какво ти е. Винаги съм си имала едно наум когато са ми искали услуга или са се държали по-добре от обикновеното.

Presley
12-08-2008, 14:55
Според мен нито ти уважаваш теэи хора,нито те теб.И така е било винаги.Щом "вече не ти пука",явно драмата е била просто эащото тогава много си се филмирала и ти се е искало някой да те подкрепи.Смешна работа.Иэписала си всичко това,эа да кажеш накра,че не ти дреме.Ха-ха-ха.

MindTrapper
12-08-2008, 14:58
znuchi poznato :-o
vij nqkolko temi po nadolu
ot koi grad si ?

sweet_nothings
12-08-2008, 18:11
Според мен нито ти уважаваш теэи хора,нито те теб.И така е било винаги.Щом "вече не ти пука",явно драмата е била просто эащото тогава много си се филмирала и ти се е искало някой да те подкрепи.Смешна работа.Иэписала си всичко това,эа да кажеш накра,че не ти дреме.Ха-ха-ха.
Щом те се отнасят така с мене защо и аз да не им отвърна със същото ?! Не разбрам... може те да се усъзнаят след време, но ще бъде къснo. Не съм се филмирала изобщо, в живота се случват такива неща, а и на мен изобщо не ми е смешно :(

nefchi_bs
12-08-2008, 18:51
А не помисли ли,че вината може би е в теб?Много е лесно да виним другите и да не се вглеждаме в себе си...И вкрайна сметка всички губят,не е ли така?Те губят теб като добра приятелка,а ти 2-3 месеца в самосъжаления и все пак кои губи повече ти или те...Изводите можеш и сама да си ги направиш...

sweet_nothings
12-09-2008, 05:15
А не помисли ли,че вината може би е в теб?Много е лесно да виним другите и да не се вглеждаме в себе си...И вкрайна сметка всички губят,не е ли така?Те губят теб като добра приятелка,а ти 2-3 месеца в самосъжаления и все пак кои губи повече ти или те...Изводите можеш и сама да си ги направиш...
Замисляла съм се и то доста! Даже им се извиних, обещахме си да си поправим грешките, но те така или иначе не го направиха :? И не съм ги изгубила, просто продължават да се отнасят по гаден начин с мен .