PDA

View Full Version : Да продължа ли да се държа така?



VQTUR
12-08-2008, 14:16
От училище имахме турне в чужбина. Там имах възможност да се сближа с хора, с които преди или съм се подминавала или само сме се поздравявали.
Така стана и с едно момче.Всичко стана ей така - неусетно. Бяхме заедно в различни ситуаций и така се сближихме. Започна да ме привлича, а усещам и от негова страна същото.
Личи си че има игра м/у нас...
НО проблема е че една от моя клас му се натяга... постоянно му се бута и мисля, че и тя му е хвърлила око. Не знам какво мисли той за нея, обаче до колкото успях да го определя като тип, мисля че ако не го привлича няма да и обърне внимание... (но това не е сиг)
Аз не искам да съм като нея - да му се бутам, защото не съм такъв тип, а и си мисля че мойто държание е по-интересно... някакси по-надостъпно, но все пак давам да разбере че не ми е все тая...
Не знам дали постъпвам правилно и ако мойта съученичка ми го отмъкне... ще ме е мн яд, но това съм аз и ако ме хареса така - ок. ако не... нз
та кажете дали постъпвам правилно, какво е вашето мнение... някакъв съвет...
Благодаря на Всички за отделеното време! :)
т.7
krem4et0

lori
12-08-2008, 14:23
Бъди себе си. Няма смисъл да си като другата или нещо подобно (ти и без това казваш, че не си такава). Ако те хареса, то ще е заради самата теб. И ако наистина нещо се получи, не е нужно да му се натискаш...изчакай и ще видиш какво ще се получи....или......направо действай и му кажи, но според мен 1вия вариант е по- добър. :-P Късметтт :)

VQTUR
12-08-2008, 14:27
lori, мерсиии! :-)

xpici
12-08-2008, 14:30
Бъди себе си. Няма смисъл да си като другата или нещо подобно (ти и без това казваш, че не си такава). Ако те хареса, то ще е заради самата теб. И ако наистина нещо се получи, не е нужно да му се натискаш...изчакай и ще видиш какво ще се получи....или......направо действай и му кажи, но според мен 1вия вариант е по- добър. :-P Късметтт :)

+1 :P

NeverTheSame
12-08-2008, 14:32
мхм..просто бъди себе си.не се опитвай да бъдеш като въпросната съученичка,защото няма смисъл да подражаваш на когото и да било.все пак обаче не стой настрана,покзвай му,че не ти е все едно за него...защото колкото по-отръпната си,толкова отношението му към теб може да охладнее

lori
12-08-2008, 14:52
lori, мерсиии! :-)
няма защоо. пак заповядай :-) :P

Presley
12-08-2008, 15:01
1.Тея неща колкото и да ги мислиш и да ги аналиэираш,или стават или не.Момчето ако си те е харесало теб,ще си е с теб.
2.Много е тъпанарско да си мислиш,че поведението ти е интригуващо,ако се правиш на недостъпна.Смешно е и така само можеш да си пропилееш въэможностите,мислейки си,че ще успееш.
3.Какъв съвет искаш?Искаш някой да ти каже дали постъпваш правилно?Това също е тъпо.Няма правилно и неправилно.Постъпваш както ти идва отвътре.Ти си си ти.Единственият съвет,който мога да ти дам е да не ги мислиш толкова нещата,а просто да си иэживяваш моментите така,както се получат.С аналиэаторски историики доникъде няма да стигнеш.И аэ преди мнооого време эа всяко нещо се чудех дали съм постъпила ПРАВИЛНО,дали не е трябвало еди какво си или еди що си...раэбрах,че е глупаво.
О,и още един "съвет",по-скоро препоръка - спри да се правиш на недостъпна.Ако ти се отвори реална въэможност да бъдеш с тоэи човек,хвани я.Недей да си играеш театър.Покажи му,че имаш интерес и ако и той си те харесва - вэимайте се.А не като котка и мишка..

VQTUR
12-08-2008, 15:40
Presley, да хубава критика - приемам я.
има известна истина! :)

PeopleAlwaysLeave
12-08-2008, 15:48
Междудругото Presley ми взе буквите от клавиатурата :D Аз щях да ти кажа същото - just be yourself и да не ти пука дали е правилно или не според другите-нали за теб е правилно? Тогава няма значение какво мислят другите.

soul1199
12-08-2008, 16:24
emi izleste nqkoi put na kefe i go pitai dali te har.napravo,kvo tolkova :-o

OpenedSky
12-08-2008, 16:35
мхм..просто бъди себе си.не се опитвай да бъдеш като въпросната съученичка,защото няма смисъл да подражаваш на когото и да било.все пак обаче не стой настрана,покзвай му,че не ти е все едно за него...защото колкото по-отръпната си,толкова отношението му към теб може да охладнее
+ : ))))))

Chrissie
12-08-2008, 16:42
Ами ти сама си отговори на въпроса-не е необходимо да си като твоята съученичка,за да ти обърне внимание момчето.Просто бъди себе си,покажи му каква си всъщност.В крайна сметка,той е харесал теб още през пътуването ви в чужбина и макар да е момче,има глава на раменете си,която няма да е зле да използва и ще разбере кое момиче харесва,а съм сигурна,че това си ти.Никой не обича натегачките-затова бъди такава,каквато си и не се притеснявай!Той е твой. :wink: :)

VQTUR
12-08-2008, 16:57
Ами ти сама си отговори на въпроса-не е необходимо да си като твоята съученичка,за да ти обърне внимание момчето.Просто бъди себе си,покажи му каква си всъщност.В крайна сметка,той е харесал теб още през пътуването ви в чужбина и макар да е момче,има глава на раменете си,която няма да е зле да използва и ще разбере кое момиче харесва,а съм сигурна,че това си ти.Никой не обича натегачките-затова бъди такава,каквато си и не се притеснявай!Той е твой. :wink: :)

Благодаря ти, много е насърчително - дано да се окажеш права! :)

VQTUR
12-08-2008, 17:01
emi izleste nqkoi put na kefe i go pitai dali te har.napravo,kvo tolkova :-o

Не става така, това са глупости.
тъпо е да го питам - все едно сме в детската гр...

zaraaa
12-08-2008, 18:41
Бъди себе си. Няма смисъл да си като другата или нещо подобно (ти и без това казваш, че не си такава). Ако те хареса, то ще е заради самата теб. И ако наистина нещо се получи, не е нужно да му се натискаш...изчакай и ще видиш какво ще се получи....или......направо действай и му кажи, но според мен 1вия вариант е по- добър. :-P Късметтт :)

+1 :P

+2

KariZma
12-09-2008, 18:16
Бъди себе си. Няма смисъл да си като другата или нещо подобно (ти и без това казваш, че не си такава). Ако те хареса, то ще е заради самата теб. И ако наистина нещо се получи, не е нужно да му се натискаш...изчакай и ще видиш какво ще се получи....или......направо действай и му кажи, но според мен 1вия вариант е по- добър. :-P Късметтт :)

+1 :P

+2

Егати тъпите сте!
като напишете едно + и вече сте готови... толкова ли нямате какво да кажете от себеси, че трябва по 100 пъти да цитирате едно мнение
бахти и безличните същества сте, честно!

moon_flower
12-09-2008, 18:45
Ако започнеш да му се буташ,както прави съучиничката ти е възможно да загуби интерес,защото вероятно именно поведението ти го привлича.Не се бутай като нея.Щом обръща внимание на теб,значи няма за какво да се тревожиш.Ако пък не се получи нищо между вас просто не сте били подходящи един за друг.Каквото и да правиш никога не променяй себе си,стила си или начина си на поведение ,за да впечетлиш някого.Казвам ти го от собствен опит. :)

VQTUR
12-09-2008, 19:19
Ако започнеш да му се буташ,както прави съучиничката ти е възможно да загуби интерес,защото вероятно именно поведението ти го привлича.Не се бутай като нея.Щом обръща внимание на теб,значи няма за какво да се тревожиш.Ако пък не се получи нищо между вас просто не сте били подходящи един за друг.Каквото и да правиш никога не променяй себе си,стила си или начина си на поведение ,за да впечетлиш някого.Казвам ти го от собствен опит. :)

дам, продължавам да съм себе си, пък да видим :)

emily_1234
12-10-2008, 17:08
Ако започнеш да му се буташ,както прави съучиничката ти е възможно да загуби интерес,защото вероятно именно поведението ти го привлича.Не се бутай като нея.Щом обръща внимание на теб,значи няма за какво да се тревожиш.Ако пък не се получи нищо между вас просто не сте били подходящи един за друг.Каквото и да правиш никога не променяй себе си,стила си или начина си на поведение ,за да впечетлиш някого.Казвам ти го от собствен опит. :)

дам, продължавам да съм себе си, пък да видим :)

Дам и аз ти го казвам от собствен опит сега си "сърбам попарата" :D 8-)