PDA

View Full Version : Проблем след продупчване на езика?



Tasa
12-08-2008, 14:28
Здравейте, аз съм момиче на 15 години и преди 4-5 дни си продупчих езика. Всичко си е наред - не ме боли и почти не е подут, но вчера припаднах 2 пъти, трудно се храня абе зле е положението.. :( Може ли причината да не е пиърсинга, а това, че попринцип не се храня редовно и сега съчетано с обицата е станало по-зле или организма отхвърля пиърсинга? Ходих по лекари за припадъците и т.н , но казаха, че нищо ми няма. Аз пък мисля, че пак имам гастрит... Чудя се дали да я махна обицата, да я оставя ли, да чакам ли.. какво да правя - ПОМОГНЕТЕ!!! :smt022 :smt022 :smt022

П.П - Съжалявам ако мястото на темата не е тук, но наистина не знаех къде да я пусна. :(


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

SomeGirl
12-08-2008, 14:32
Ne mislq 4e e zaradi obicata, no ti kaza 4e ne se xrani6 redovno, tova ve4e spored men e pri4inata. A za6to ne se xrani6 redovno?

Tasa
12-08-2008, 14:37
Да ме пита човек... И хората около мен се чудят, но може би е, защото съм доста капризна и не ям много неща...

SomeGirl
12-08-2008, 14:58
Да ме пита човек... И хората около мен се чудят, но може би е, защото съм доста капризна и не ям много неща...

To i az sam taka, ponqkoga dori zabravqm da qm :-D

Tasa
12-08-2008, 15:10
Същото е и при мен :-D Явно в този момент ми е дошло в повечко.. :-& Дано се оправя по-скоро, но все още ме гризе отвътре дали да я махна и дали не е проблем и тя... Много съм раздвоена :neutral: :lol:

SomeGirl
12-08-2008, 15:34
Същото е и при мен :-D Явно в този момент ми е дошло в повечко.. :-& Дано се оправя по-скоро, но все още ме гризе отвътре дали да я махна и дали не е проблем и тя... Много съм раздвоена :neutral: :lol:

Tova ve4e si e tvoi li4en izbor, nikoi ne moje da ti dade pravilniq otgovor.

Tasa
12-08-2008, 15:42
Благодаря ти много, че се отзова. :-)

П.П - Ако някой има отговор по темата, моля да хелпва :-#

UFOs
12-08-2008, 16:57
Ако е инфекция от обицата,трябва езика да ти е загноясал и да имаш висока температура.Яж повече.Припадъците се получават ако не ядеш.От една обица не се припада веднага ;)

mumiikataa
12-08-2008, 17:52
Сега малко трябва да внимаваш с храната, за да не те боли. Като добавим това че си капризна...Според мен няма проблем,но ако искаш можеш да се консултираш с пиърсъра...

batkodoki
12-09-2008, 03:35
Здравейте, аз съм момиче на 15 години и преди 4-5 дни си продупчих езика. Всичко си е наред - не ме боли и почти не е подут, но вчера припаднах 2 пъти, трудно се храня абе зле е положението.. :( Може ли причината да не е пиърсинга, а това, че попринцип не се храня редовно и сега съчетано с обицата е станало по-зле или организма отхвърля пиърсинга? Ходих по лекари за припадъците и т.н , но казаха, че нищо ми няма. Аз пък мисля, че пак имам гастрит... Чудя се дали да я махна обицата, да я оставя ли, да чакам ли.. какво да правя - ПОМОГНЕТЕ!!! :smt022 :smt022 :smt022

П.П - Съжалявам ако мястото на темата не е тук, но наистина не знаех къде да я пусна. :(

ех, че хубав случай.....

Schneeflocke
12-09-2008, 04:48
ех, че хубав случай.....

Много бързо забрави за т.10...

Като никога съм съгласна с UFOs. А изобщо боли ли те езикът, че се притесняваш за пиърсинга?

Tasa
12-09-2008, 14:53
Болеше ме съвсем малко и мисля, че си беше нормално... Но пък доста неща ми се натрупаха - първо пиърсинга, неяденето, дойде ми МЦ, някое вирусче е възможно да съм лепнала, много напрежение ии то стана мааазало! :D Както и да е... Днес търпях, търпях, но не издържах. Гадеше ми се само при мисълта, че имам нещо такова в устата. :shock: И в крайна сметка го свалих. 8-) Не знам с какъв акъл го направих този пиърсинг, но все пак ми беше много мерак. Явно не е за всеки - поне вече знам, че съм опитала. Вече нещата се оправят, а и съм по-спокойна. Благодаря на всички! :) :P

darla
12-09-2008, 15:50
spored men nqma ni6to ob6to s obicata.moje bi kruvnoto ti e po-nisko naposleduk,a su4etano i s oskudnoto hranene-tova moje da obqsnqva pripaducite.6tom si kaprizna kum hranata,togava haovai po malko ot ne6tata,koito obi4a6 no po-4esto.spokoino moje6 da se hrani6 po 5-6-7puti na den,6tom hapva6 malko. :)

UFOs
12-09-2008, 16:40
Ако беше яла,нямаше да стигнеш до тук ;)

CfEtii
12-09-2008, 17:09
Чакай сега.какво общо има гастрита с припадъците? :-o
По темата..не е заради пиърса..просто яж,за да не станеш от момичетата тип ''манекенки по принуда'' :(