PDA

View Full Version : Да правя ли секс с някого, когото не обичам????



Hyuuga
12-08-2008, 14:55
Значи.... Едно момче, което е влюбено в мен ми предложи да правим секс. Привлича ме и то много, но не го обичам. Дайте съвети... и без лиготии плс

Winterfresh
12-08-2008, 15:00
На колко сте?

За първи път ли ще ви е?

Оточнете малко :)

bonbon4e_to
12-08-2008, 15:08
щом не го обичаш,недей!после ще съжаляваш до живот!

Hyuuga
12-08-2008, 15:11
16, да, за първи път :)

SINDEL
12-08-2008, 15:11
Ако си девствена, все ми се струва,4е да правиш секс с 4овек, когото не оби4аш, не е най-добрата идея. Но всеки си има мнение.
Ако няма да ти е за пръв път и го искате и двамата, не виждам нищо лошо - все пак си имаш нужди ;)

Winterfresh
12-08-2008, 15:14
Мойто мнение е - НЕ!!!

Писна ми, а мисля че и не само на мене, момичетата точно като тебе после да задават глупави въпроси както дори и в момента в 1 съседна тема...

Ама се пак си е твоя живот... Прави каквото искаш с него ;)

Hyuuga
12-08-2008, 15:17
Ем само не ми се карайте :) затова питам - да ми кажете мнение :)

darla
12-08-2008, 15:24
щом не го обичаш,недей!после ще съжаляваш до живот!

:-o ponqkoga sexa s daden partnior e vsi4ko,koeto moje da se slu4i mejdu vas,vuv jivota na VSQKA jena se slu4va pone edna 4isto eskualan vruzka,ne 4e nqma 4uvstva-ima trupka i neobuzdano privli4ane,no lubov????edva li.

po temata:izklu4vam gorniq primer,koito dadoh,za6toto momi4e na 16 ne opredelqm kato jena.Mila,ako ne be6e devstvena i be6e malko po-golqma 6tqh da ti kaja,4e nqma ni6to lo6o v namereniata ti-ako estestveno izpitva6 nqkakvo privli4ane kum nego-za6to puk ne.No ti si devstvena i ne mislq,4e 1viq ti put trqbva da bude s edno mom4e "za sporta",po-dobre da bude s nqkoi,koito naistina e dokosnal surceto ti :)

maLchy
12-08-2008, 15:43
за първи път с човек когото не обичаш... :-o моят отговор е твърдо-НЕ!!Ето и причините:девственоста да ти е отнета от човек когото я пак го видиш в кревата си я не..второ не го обичаш,трето ако правиш секс с всеки когото те помоли нз до къде ще я докараш..Но все пак всеки с мнението и решенията си прави каквото знаеш,но помисли доста преди да вземеш решение..
Ааа и другото..не се поддаваи на това което ние тук ти казваме..нуждаеш се от съвет даваме ти го,но ти преценяваш кое е най-добре за теб :)

raichEbaichE
12-08-2008, 18:37
Значи.... Едно момче, което е влюбено в мен ми предложи да правим секс. Привлича ме и то много, но не го обичам. Дайте съвети... и без лиготии плс

прави! аз го права с почти всеки но никой не обичам :? момчетата са тъпаци трябва да ги използваме не да ги обичаме 8)
:lol: :razz: :razz: ти си некъв уникат бе :lol: :grin:

Escarina
12-08-2008, 19:27
Щом те привлича, какъв е проблема? Далеч съм от мисълта, че секса винаги върви ръка за ръка с чувствата.

NaturalDisaster
12-08-2008, 19:35
Лично мнение, че ако те привлича няма лошо, прави. Не е задължително да обичаш някой за да има хубав секс.
Лошото е , че точно първият път и ще го запомниш, но пък защо трябва да е като *тъпака, който не обичах* а не като просто *момчето, което ме привличаше*? :)
Ако е само защото ти е предложил... по-добре недей. :?

Lady_AMG
12-08-2008, 20:50
Ако те привлича защо не? Сефтето се помни за цял живот, но ако е с някого когото си обичал, Аз моето не го помня много и не е голяма загуба, просто не е голяма работа кога ще ти махнат тапата.. Няма значение кой ще е... Стига с тези приказки за принца на бял кон... САМО С ГУМИЧКА!!!

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-08-2008, 21:56
бее доста зависи какъв тип човек си .. ако го направите без да имате връзка само за 1ния път запитаи се дали ще ти е хубаво така да ти е протекъл първия път в смисъл с някои .. еи таи ... да не говорим че аз направих нещо далеч от това кооето ти казваш .. на мен първия ми път беше с момче което не обичах ... ходихме 2 седмици и беше наи глупавото нещо което съм правила .. после разбира се съжалих но сега след 5 месеца съм все със същото момче и разбирам че това е наи хубавото нещо което ми се е случвало .. и да не бях прибързала тои пак щеше да ми е първия ;) та просто ако мислиш че после ще съжеляваш според мен не го прави ;)

Virgin
12-08-2008, 22:22
Ако те привлича защо не? Сефтето се помни за цял живот, но ако е с някого когото си обичал, Аз моето не го помня много и не е голяма загуба, просто не е голяма работа кога ще ти махнат тапата.. Няма значение кой ще е... Стига с тези приказки за принца на бял кон... САМО С ГУМИЧКА!!!

Съгласна! Моят първи път беше едно към едно с твоя (потенциален) - 2-3 дни след това съжалявах страшно много, но сега даже се радвам, че така се развиха нещата :)

alkobalko
12-09-2008, 06:01
Според мен не.