PDA

View Full Version : Метросексуалност.



SWASTICA
12-08-2008, 16:24
Как възприемате метеросексуалността? Колко от вас са метеросексуални?
Момичетата да кажат, харесват ли такива мъже? Всичко за нея : )

jghgh
12-08-2008, 16:28
грозни гейове

Swinkenhoffer
12-08-2008, 16:28
Темата е случила на автор. :D

Метросексуалните са едно от най-гадните неща, съществували някога. Смърт за всеки изпедерастен мухъл.

hardball
12-08-2008, 16:32
Миии и аз не, като че ли, макар че имам познати и приятели дето се правят на индианци, някак си мен не ме пали особено мъж, който се грижи повече за външния си вид от мен. :D

Pliok0019
12-08-2008, 16:34
Не, не харесвам метросексуални мъже.

Малко извън темата: обожавам мъже с брада. :smt007

HardcoreSyndrome
12-08-2008, 16:35
Нямам против метросексуалните, но не ми харесват. Губи ми се мъжкото...

Bianca
12-08-2008, 16:36
По дяволите, дори не знам какво е това! Само дето знам, че се пише МЕТРОСЕКСУАЛНИ, не метЕросексуални.

Blab
12-08-2008, 16:47
Ясно проявление на двойнствената човешка природа.
Или по друг начин - поривът на мъжете да минат оттатък.

И да метат, и да не метат, не ме ебат. Факт, нетърпящ развитие.
Не ползвам фон дьо тен.

Boot
12-08-2008, 16:48
Не харесвам транс.... аааа метросексуални 8-)

Christ
12-08-2008, 16:51
Boot Обама :-D

Lucho
12-08-2008, 16:59
Ей такива педе*астчета най ме дразнят !

Loshotia
12-08-2008, 17:17
Обичам всичко да е в рамките на нормалното- добре поддържана външност- без козметици, и фон дьо тени.

Послепис : и аз обичам мъже с брада

Byyyy
12-08-2008, 17:46
ми родил си се мъжко и такова си бъди, еба си му си майката :x :lol:

24white24
12-08-2008, 18:57
Ебати сганта са тия, не е лошо един мъж да се подържа ама не и да изпедерастява...

EarthShaker
12-08-2008, 19:03
кур за тях

TellMeYourName
12-08-2008, 19:06
"мъжки полов орган" за тяхше им стане кеф бе, те това искат, мамка им гадна :D

EarthShaker
12-08-2008, 19:07
"мъжки полов орган" за тяхше им стане кеф бе, те това искат, мамка им гадна :D

шит... кур да не видят 100 години дано!

vampire_girl_
12-08-2008, 19:14
Въпрос на личен избор,но аз не харесвам такива "момчета".Женствените момчета не са за мен.Някак си струва ми се леко гейски признак пък и им се губи мъжественоста.Аз съм леко в другата крайност ^^ -Предпочитам момчета с дълга коса и хубаво тяло,но дори и да не са перфектни,то поне да не приличат на момиченца-изрусени/на кичури,с ФТД,на козметик и дрън-дрън...Имам един познат с цветни лещи,на кичури и ходи на маникюр-супер е като характер,но е тооолкова женствен о.О И все пак-важното е да се чувстваш добре в кожата си.

Disrespect
12-08-2008, 19:22
смъртсмъртсмъртсмъртсмърт смъртсмъртсмъртсмъртсмърт смъртсмъртсмърт

SWASTICA
12-08-2008, 19:23
"Метросексуалност (стил Метро) е обществен феномен, стил на живот, който се разпространява сред младите мъже под влияние на съвременната масова култура.

Определена роля за такъв стил на живот играе концентрирането на вниманието върху собствения външен вид, модата, използването на козметика, търсене на атрактивност и индивидуално излъчване. Тези качества обикновено се свързват с женствеността или с външните прояви на явните гейове, но метросексулността не е сексуална ориентация.

Метросексуалните мъже ценят и проявяват такива качества, като чувствителност, деликатност и склонност към емпатия. Те отделят специално внимание на изкуството и хуманитарните науки, а спортната им активност няма за цел постигането на голяма мускулна маса, а е средство за поддържане на кондиция.

Терминът метросексуалност е използван за първи път от фейлетониста Марк Симпсън, като описание на мъжа, обитаващ големия град, консуматор на продуктите на известните козметични фирми и на дизайнерите на облекла. В съвременното разбиране за метросексуален мъж, това е мъжът, който използва само маркова козметика и парфюми, често се възползва от услугите на маникюрист, често обезкосмява цялото си тяло. Обратен на метросексуалния тип е типът мачо.

Пример за метросексуален мъж са редица известни личности: футболистът Дейвид Бекъм, актьорите Том Круз, Брад Пит и много други."

Не виждам къде се казва, че са педали?

Предпочитате мечешката козина пред гладките крака ли?

Да му стърчат космите от носа като ледени висулки?

Да е с по-голяма козина от тази на кучето ви?

Веждите да му са като на Христо Ботев брадата или добре оформени?

Да е поп или съвременен избръснат мъж?

Да има нокти като на хората от 14 век или добре изглеждащи нокти след козметика?

Да отидете на море и да бъркат приятеля ви с юндалски мечок?


Мъжественост? Плюене, храчене, оригане, пърдене, напиване, побойничество?

Тъпи парчета...

bahti7667
12-08-2008, 19:26
по-добре да има тука там пъпка .. отколкото да изпозва фон дьо тен ве :lol: чисти пеераси .. само името е друго :x

5StaR
12-08-2008, 19:35
hmm tbh ne moga da shvana mujete koito polzvat fon diu ten. :S

jghgh
12-08-2008, 19:36
Предпочитате мечешката козина пред гладките крака ли? Стига глупости, да!

Да му стърчат космите от носа като ледени висулки? Нормалните мъже си ги махат и без да са (чак) метро.

Да е с по-голяма козина от тази на кучето ви? Не вярвам да има такива, но по-добре отколкото моите крачка да боцкат, а неговите не!

Веждите да му са като на Христо Ботев брадата или добре оформени? Е, ти представяш някакви крайности тук. Няма лошо ако му е слята веждата да си я маха, но да си прави формички - прекалено. :?

Да е поп или съвременен избръснат мъж? Избръснат, да, но къде? На пишката, мишниците, брадата, мустаците. Гърдите няма защо.. секси е :smt007

Да има нокти като на хората от 14 век или добре изглеждащи нокти след козметика? Не е нужно да посещава козметик че да са му добре ноктите :? Една ножичка е достатъчна!

Да отидете на море и да бъркат приятеля ви с юндалски мечок? Ми по-гладък от мен ли да е бе?Според мен е гейско, но това е само лично мое виждане.


Мъжественост? Плюене, храчене, оригане, пърдене, напиване, побойничество? Това е простащина. Мъжествеността аз я свързвам с оправност, смелост, гордост донякъде. За поведение или външен вид си говорим последно?

На мен лично ми изглеждат жалки педалчетата с бритони. Съжалвам ги. Оправдават педалщината си с това че се "поддържат", а всъщност могат да са хигиенични и поддържани и без косичка отзад, бритонченценце, гладки крачка, час при козметик за вежди със специална форма, с ръце на които са си махнали всички кожички и са си сложили заздравител.. Това си е типично женско. Аз съм жената тук, аз ще прелъстявам. Върви да оправяш колата, или не, опс, ще ти се развалят нежните ръчички и кожичките на ноктите ще се преебат! Ами извинявай... :?

И да допълня. Мъжът не е мъж заради космите си/липсата си на косми, мъжът е истински мъж заради поведението си. Но мен ме отблъскват суетните момченца. Ужасни са ми..

Тъпи парчета...

HardcoreSyndrome
12-08-2008, 19:44
Мечките рулз! 8-)

vampire_girl_
12-08-2008, 19:48
Не виждам къде се казва, че са педали?

Предпочитате мечешката козина пред гладките крака ли?

Да му стърчат космите от носа като ледени висулки?

Да е с по-голяма козина от тази на кучето ви?

Веждите да му са като на Христо Ботев брадата или добре оформени?

Да е поп или съвременен избръснат мъж?

Да има нокти като на хората от 14 век или добре изглеждащи нокти след козметика?

Да отидете на море и да бъркат приятеля ви с юндалски мечок?


Мъжественост? Плюене, храчене, оригане, пърдене, напиване, побойничество?

Тъпи парчета...

Последното го предпочитам пред това гаджето ми да е плужек (:
Като цяло такива каквито ги описваш не съм виждала xD
По-добре малко по-окосмен отколкото да е нежна госпожица.
"Момчетата" с епилирани/обръснати крака са ми ужааасно противни!Трябва да си знаете мястото,не да се чудите къде да си сложите перо. И както някой каза:


Мечка

срещу

Гол охлюв aka плужек

-Аз избирам мечка :P

EarthShaker
12-08-2008, 19:52
Да ви сера на педерастията е.
След време и клекнали ще пикаете , да ева ваща майка смрадлива.

цинично, но адски вярно.


с французина, който ни води СИП френски тази година си говорехме по тази тема... при въпроса какво мисли за метросексулаността той каза само:
Мисля, че ползват прекалено много метрото... Това не е нещо ново за Европа, те са се примирили с педерастите си. Даже господина уточни, че се наричат 'pede', но от десетина години никой не ползвал тази дума, защото е навлязъл термина 'homosexuel' :lol: кво повече да кажа...


мъжът няма време да си епилира краката... той трябва да работи, да храни семейство... ако е лайно, което по цял ден виси по кафенета и клубчета, естествено че ще има безкрайно много свободно време...

SuNsEt
12-08-2008, 19:55
Ами...не ми харесват особено много. :?

aHeJlua
12-08-2008, 20:04
абее.. в начало всички сме били женски същества..
тфа че при някой мъжки остава по нататък не е наш проблем :)

babity
12-08-2008, 20:12
По - приятно ми беше когато си мислех, че метросексуалните са всъщност сексуални на метър... 8-)

bahti7667
12-08-2008, 20:13
абее.. в начало всички сме били женски същества..
тфа че при някой мъжки остава по нататък не е наш проблем :)кво :lol:

TellMeYourName
12-08-2008, 20:14
абее.. в начало всички сме били женски същества..
тфа че при някой мъжки остава по нататък не е наш проблем :) :-o
не знам какво да кажа...тотално се отчаях...

aHeJlua
12-08-2008, 20:15
абее.. в начало всички сме били женски същества..
тфа че при някой мъжки остава по нататък не е наш проблем :)кво :lol:

мда..научно доказано.. поразрови в нета и ще се увериш сама :)

hardball
12-08-2008, 20:18
Някой да я прочисти тази 0.о


babity, ти честно ли ? :Д :D

InnchetO
12-08-2008, 20:18
ЪЪ.. нещо не фанах .. някой би ли обяснил какво е МЕТРОСЕКСУАЛНОСТТА ? :o Мислех , че знам ама от тея ваще мнения тотално се обърках :o

aHeJlua
12-08-2008, 20:19
ааааааааааааааааааааааааа аааааааааааааааа

неграмотното сигурно визира, че когато се развива плода първоначално е с женски полови белези, а мъжките се развиват впоследствие... :-o :-o

неграмотното потвърждава .. няма да се обаждам повече тука.. :)

bahti7667
12-08-2008, 20:22
абее.. в начало всички сме били женски същества..
тфа че при някой мъжки остава по нататък не е наш проблем :)кво :lol:

мда..научно доказано.. поразрови в нета и ще се увериш сама :)чакай и кво да потърся .. развитието на човешкото тяло ..или кво :lol:

Swinkenhoffer
12-08-2008, 20:22
абее.. в начало всички сме били женски същества..
тфа че при някой мъжки остава по нататък не е наш проблем :)кво :lol:

мда..научно доказано.. поразрови в нета и ще се увериш сама :)
А така!!
GIRL POWER!!

hardball
12-08-2008, 20:24
И к'во, изводът от темата е, че всички сме жени :D

Това малко като "Аз убих Айнщайн, господа" само дето без химическото оръжие :D

Swinkenhoffer
12-08-2008, 20:31
И к'во, изводът от темата е, че всички сме жени :D
Ужас! Дори и ти! Не очакваше, нали? 8-)

hardball
12-08-2008, 20:32
Изненадах се :shock:

Swinkenhoffer
12-08-2008, 20:33
Има само един начин да разберем!
Кажи "Отвертка"... :D

hardball
12-08-2008, 20:34
Отвертка... ? :D

Swinkenhoffer
12-08-2008, 20:35
Отвертка... ? :D
Сваляй гащи за проверка! 8-)

hardball
12-08-2008, 20:36
Знаех си, че си падаш по мен :mrgreen: =P~

Disrespect
12-08-2008, 21:36
абее.. в начало всички сме били женски същества..
тфа че при някой мъжки остава по нататък не е наш проблем :)

ко?

DimovB
12-08-2008, 21:42
По принцип не ми пречат, ако са точни хора.

AFT
12-08-2008, 22:55
Да бе, пък жените имат пи*ки, ама са им навътре. И са създадени от реброто на мъжа (жените де). А после Зевс започна да си яде децата живи..

Метеро или метро - все тая, пак е кофти. Неосъзнати гейове.

Muse_of_Madness
12-08-2008, 23:28
Аз съм МЕТОсексуален!ПРОБЛЕМ?

http://images.encyclopediadramatica.com/images/d/d3/Internettoughkid.jpg

Boot
12-09-2008, 01:32
http://www.medicalbg.com/i/2008/4/medic_4_Botevfoto.jpg

Не виждам кфо фрапантно има във веждите на Христо Ботев.

Иначе предпочитам космясали краченца и ръчички. Достатъчно нежна и гладка кожа имам по себе си. Пък и обичам пухкави неща 8-)

Muse_of_Madness
12-09-2008, 09:36
Не, жена ми е.

sh3_1s_7h3_0n3
12-09-2008, 10:13
Харесвам поддържаните мъже, но да не се вживяват прекалено в тая насока. 0.о

Имам един познат, който явно е метеросексуален, и в началото бях абсолютно убедена, че това момче е с малко по-различна сексуална ориентация... Е, за щастие не бях права, обаче ми се струва смешно един Мъж да изглежда толкова женствено. :?

EarthShaker
12-09-2008, 15:18
тва е леко пресилено, както е пресилено, че нормалните мъже са мечки... но е показателно за бъдещото дередже на народа ни.

Само си представям как след 20 години сина ми се прибира такъв. Просто не знам как бих реагирал... Затова да победим фаговете и емтиви сега!

bahti7667
12-09-2008, 15:19
то е метросексуално:
http://www.youtube.com/watch?v=47UzMYQA7wY

не забравяйте, че метросексуалността предполага само използването на то, понеже разликата между тя и той изчезва.оо тва и преди съм го гледала ..ама тоя не си ли е травестит :-o не че другите не са .. но претендират за мъже де ..

SINDEL
12-09-2008, 15:26
Предпочитате мечешката козина пред гладките крака ли?

Да му стърчат космите от носа като ледени висулки?

Да е с по-голяма козина от тази на кучето ви?

Веждите да му са като на Христо Ботев брадата или добре оформени?

Да е поп или съвременен избръснат мъж?

Да има нокти като на хората от 14 век или добре изглеждащи нокти след козметика?

Да отидете на море и да бъркат приятеля ви с юндалски мечок?


Мъжественост? Плюене, храчене, оригане, пърдене, напиване, побойничество?

Тъпи парчета...

Предпо4итам краката му да не са по-гладки от моите.

Да не прекарва цялото си свободно време в 4егъртане на вси4ки възможни косми от вси4ките си възможни дупки, благодаря.

Да, както става ясно, харесвам космати мъже.

Съответно и веждите им.

Още по-съответно и брадата им.

Не бих търпяла мъж, който да ходи на козметик, на маникюр, педикюр и вси4ки други простотии. Аз самата не ходя, ффс!

И предпо4итам, когато отидем на море, хората да не ме помислят за отка4ена лесбийка, която се натиска с приятелката си.

.... Тъпи педали....

jghgh
12-09-2008, 16:08
то е метросексуално:
http://www.youtube.com/watch?v=47UzMYQA7wY

не забравяйте, че метросексуалността предполага само използването на то, понеже разликата между тя и той изчезва.
А не, тва е по-зле от метро да ти кажа. Това е травестит и жалка имитация на жена =]

ANTIHUMAN
12-09-2008, 16:41
то е метросексуално:
http://www.youtube.com/watch?v=47UzMYQA7wY

не забравяйте, че метросексуалността предполага само използването на то, понеже разликата между тя и той изчезва.
А не, тва е по-зле от метро да ти кажа. Това е травестит и жалка имитация на жена =]

Много жалка бих казал! Мале ужас! :-x

bahti7667
12-09-2008, 16:42
то е метросексуално:
http://www.youtube.com/watch?v=47UzMYQA7wY

не забравяйте, че метросексуалността предполага само използването на то, понеже разликата между тя и той изчезва.
А не, тва е по-зле от метро да ти кажа. Това е травестит и жалка имитация на жена =]

Много жалка бих казал! Мале ужас! :-xма сериозно ли :shock:

SWASTICA
12-09-2008, 22:07
Тия дето имат нещо лротив външния вид на Ботев - да им серем на живота нещастен. Педерастчета малки. Бегом в Анадола. Там обезкосмени, гримирани и парфюмирани ви обичат.

Христо Ботев = боклук.

CanisDirus = 10 х боклук.

Много сереш ти, бе, клоун? Кой така ти даде това право? Да не си на цар на лайната, че ще ги сереш където си искаш, бе? Ти си бил голям шут! Не го знаех, честно!

Знаеш ли, че Христо ти Ботев е лежал в затвора? ЗА КРАЖБА? Знаеш ли го това, буратино?

Ти си бил по-зле от конете, бе.

SWASTICA
12-09-2008, 22:13
Започнахте да бъркате метросексуалността със травеститите и хомосексуалността.
Големи задръстеняци сте. Метросексуалните не си слагат фон дьо тен, тези които го правят са или би или хомосексуални.
Паляци.

woshata6
12-09-2008, 22:14
заключението от последния пост ... уникалния тъпанар си ... !

SWASTICA
12-09-2008, 22:16
заключението от последния пост ... уникалния тъпанар си ... !

Не, има разлика, блюдолизче, но това, че ти не я знаеш и това, че са ти я казвали по друг начин, не значи, че е правилно, нали? :(

woshata6
12-09-2008, 22:19
заключението от последния пост ... уникалния тъпанар си ... !

Не, има разлика, блюдолизче, но това, че ти не я знаеш и това, че са ти я казвали по друг начин, не значи, че е правилно, нали? :(а не не..аз за Христо Ботев говорех .. тия гейтаци хич не ме валнуват .. чудно ми как ги сравняваш с историческа личност .. независимо лежал в затвора или не.. той е един от най-значимите в историята и заслужава нужното уважение .. ако изобщо знаеш смисъла на тази дума .

SWASTICA
12-09-2008, 22:33
заключението от последния пост ... уникалния тъпанар си ... !

Не, има разлика, блюдолизче, но това, че ти не я знаеш и това, че са ти я казвали по друг начин, не значи, че е правилно, нали? :(а не не..аз за Христо Ботев говорех .. тия гейтаци хич не ме валнуват .. чудно ми как ги сравняваш с историческа личност .. независимо лежал в затвора или не.. той е един от най-значимите в историята и заслужава нужното уважение .. ако изобщо знаеш смисъла на тази дума .

Абе, вас да не ви е тръшнала чумата, бе?
Възможно ли е да сте толкова прости и манипулирани?
Не мисля! Или аз спя и си представям, че пиша във форума или тук наистина има начална форма на радиоактивна енергия.


Я кажи какво знаеш за Христо Ботев?
Кои от нещата го видя да прави?
Познаваш ли лично Христо Ботев?
А той теб?
Говориш ли с умрелите?
Намираме се в държава, която трябва да има хубава история.
Жалко е да ви го обяснявам. Ще бъда кратък.


Държавата манипулира историята по един начин и тя остава така, хубава - лоша, те я правят цветуща. Не се споменават 70% от истините. Ей, момиченце, що за "уважаван" трябва да е човек, който краде? А? Ти тъпа П.У.Т.К.А. ли си или се правиш на такава?

И с него и без него България, ти и дядо ти щяха да съществуват без никаква разлика! Това се дължи на така наречените квантово физични необратими процеси. Че някой си смахнат направил това или онова, през задника да ти е... Какво, ти да не мислиш, че е направил татко ти да те роди? Или? Една приказка от човек на човек, става роман... Мда, ама за малоумни като теб какво ще стане. Вие сте като маймуните, мамицата му, каквото ви кажат, това правите, каквото ви кажат за правилно, него признавате.

През 1985 година, един атентат срещу един влак с майки и деца, начело е бил АХМЕД ДОГАН, имало е 7 мъртъвци, но какво става?
В момента е тачен и уважаван, нали, клоун? А трябва ли?
Това те питам, трябва ли?
А от къде знаеш, този гнусар какво е правил? От къде?
Айде, моля ти се...

psychopath
12-09-2008, 22:33
въй како е туй ве чуек :-o

Pagan_man
12-09-2008, 23:29
А бе чифут тъп, Христо Ботев и другите револуционери (борци за свободата на България) за умрели, за да не носиш фес ббе кретен недорасъл.
Леле какви деца отгледахме.
Мама ти резняшка.

SWASTICA
12-09-2008, 23:37
А бе чифут тъп, Христо Ботев и другите револуционери (борци за свободата на България) за умрели, за да не носиш фес ббе кретен недорасъл.
Леле какви деца отгледахме.
Мама ти резняшка.
Ей, недъг, ако не е била Русия, майка ти е щяла да прави баклава 5 пъти в седмицата.

Аз съм християнин с кръщелно, правено в Златица.

Казах ти, недъг, квантова физика и нейните процеси, които са необратими...
Знаеш ли какво значи думата необратим?

machoka
12-10-2008, 01:15
Свастика, отношението ти към великите личности на България е освен неуважително, и оскърбително. Имай малко повече почит и уважение. Не може цяла България поколения на ред да чества празници свързани с него и останалите революционери, а ти да си най-праведния, с най-точното инфо.
Ти познавал ли си се с него лично, като си тръгнал да питаш останалите?

Само до преди 10-на години са затваряли хората по затвори, които са казвали и гък срещу държавата и системата.. Хора на изкуството са виждали решетките, защото не са съгласни били с тиранията на Живков, че не им позволява да свирят 'западна музика', да правят карикатури, да рисуват 'западни' картини и това, че не ги пуска да излизат извън границите на държавата.. и всякакив такива неща - дали и тогава не е било нещо такова? Никога не можеш да си сигурен, за това те съветвам поне в частния случай да се съгласиш с народопсихологията на поколения наред, и ако не да започнеш да уважаваш, то поне да спреш да хулиш по тия ключови фигури от нашата история.

SINDEL
12-10-2008, 08:39
:? Свастика, ебахти и лайното си, заклевам се.

woshata6
12-10-2008, 08:50
Свастика , уважаеми ..
не знам как се наричаш българин при положение че си безверник който не уважава собствената си история ..
да не съм го познавала .. но и ти не си нали ..
относно квантовата физика и тнт .. приказваш излишни работи за които е ясно че са така .. разбира се че Христо Ботев не е помогнал да ме създадат .. пълни абсурди до тук ..
след това .. не наричай боклук човек който е загинал в името на родината си .. наричай така хората които днес опропастяват държавата ни .. двете са коренно различни неща които НЕ можеш да слагаш под общ знаменател ..
вземи се засрами малко .. давам ти като ценен съвет .. пък ти натам се оправяй ..

hottie
12-10-2008, 09:04
Хич не ги харесвам.. предпочитам натурален мъж с косми, а да ми виси пред огледалото колкото мен не намирам това за нормално.

Riot
12-10-2008, 09:08
свастика е яко гей/манаф/травести
само като му гледам снимката ми става ясно
пълен мрак
никакъв вид на изглед

midle
12-10-2008, 09:21
Ех толкова недоубразовани български деца... Разбирате грешно понятието. Да си метросексуален не означава да носиш фон дьо тен и спирала... Това че сега емовчетата със прави коси и спиралки се черпят толково много не ги прави метросексуални. Метросексуален е мъж който се грижи за това да изглежда добре и отделя много от времето си за това. Всички тези звезди , които гледате по телевизията момиченца , по който ахкате и мастурбирате са метросексуалните мъже...

24white24
12-10-2008, 09:45
А бе чифут тъп, Христо Ботев и другите револуционери (борци за свободата на България) за умрели, за да не носиш фес ббе кретен недорасъл.
Леле какви деца отгледахме.
Мама ти резняшка.
Ей, недъг, ако не е била Русия, майка ти е щяла да прави баклава 5 пъти в седмицата.

Аз съм християнин с кръщелно, правено в Златица.

Казах ти, недъг, квантова физика и нейните процеси, които са необратими...
Знаеш ли какво значи думата необратим?Моля те спри да пишеш ! :shock:

Blab
12-10-2008, 09:47
Ох, че не са ме убразовали... :cry:
зле.

Rowdy
12-10-2008, 13:32
СВАСТИКА, ШЕ ТИ СЕРЕМ НА ЖИВОТА, П Е Д Е Р А С Т НЕДЪГАВ!

SWASTICA
12-10-2008, 13:37
СВАСТИКА, ШЕ ТИ СЕРЕМ НА ЖИВОТА, П Е Д Е Р А С Т НЕДЪГАВ!
Айде де, какво чакаш, цял живот те чакам да сереш...
Да не те е хванал запека, бе, клоун?

SWASTICA
12-10-2008, 13:56
СВАСТИКА, ШЕ ТИ СЕРЕМ НА ЖИВОТА, П Е Д Е Р А С Т НЕДЪГАВ!
Айде де, какво чакаш, цял живот те чакам да сереш...
Да не те е хванал запека, бе, клоун?

Лайно нещастно, все някой някога ще те мерня някъде- я Девин, я някъде другаде из света.
Няма ли да ходиш на форумна бе? Аз ще ти платя билетите, че даже и 10 лева ще ти дам да си купиш деЦко меню в Макдоналдс.
Ей, недъг, какво като ме мерне, бе, форумен пикльо?
Да не сере злато и наденици?
Ей от такива като теб и като всички, които отправят закани по интернет ми е писнало.
Ами недъг, я помисли малко, къде ходя сам? Сам? Аз винаги ходя с хора, с малко хора, но които знаят какво да правят. Ще дойдеш с 10 човека (типична путьовска изцепщина), ще скочите, но какво ще се случи след това? Кажи недъг, знаеш ли? Или не мислиш за последствията? Не съм малоумен да ти казвам какво ще се случи, а и не съм Дечко като теб да отправям закани по интернет.
Един ден отделих да ида от Варна до Пловдив и бях цял ден по там, цял ден по главната с потника на който пише: "SWASTICA" и всички гледат като натровени, видях и такива, които ми се каниха по нета, само гледат като насрани. Това ли става? А?

И да ти кажа - ДЕВИН е града в който съм роден, но там не съм живял от 14 години. Ходя на почивка, това онова.
Серльо, казвам ти, за да не си правиш труда. Ела във Варна, 1 буна, комплекс "Оазси".
Ама ей, недъг, човека за който работя ми е приятел, а на него приятели му са ТИМ-аджии. Ако си навит, идвай, ако не си стой си там където си.

Tokarev
12-10-2008, 14:13
Как е възможно въобще да спорите за такива неща и да ги взимате присърце....
Имало-нямало Ботев....все е тая !
Точно както е все тая дали вас или пък мен ни има...... :-D
Света може без всеки.

AutumnTears
12-10-2008, 14:27
hmmm az su6to sum protiv, no mislq 4e pove4eto reagirate tvurde ograni4eno (v dne6no vreme vseki si hodi kakto iska) :D

OtherDimension
12-10-2008, 15:42
hmmm az su6to sum protiv, no mislq 4e pove4eto reagirate tvurde ograni4eno (v dne6no vreme vseki si hodi kakto iska) :D
за пореден път доказваш какво си добиче 8-)

ScionOfStorm
12-10-2008, 17:50
Свашо, спри се...

половъ орган за метротата, принципно.

cherinka
12-10-2008, 18:06
Един мъж ако не е потен и космат не е мъж !!!!!!!!!

24white24
12-10-2008, 18:52
SWASTICA почна да плаши с ТИМ, скоро ще намеси и ВИС и СИК и нещата стават сериозни :shock: Путьо ще ми паднеш в ръцете така ще те наглася, че после няма да имаш нуджа от грим. Ще ми е интересно да чуя Ботев е боклук и тн. на живо.

Disrespect
12-10-2008, 19:57
мизерното копеленце разправяше и за Левски подобни помии по едно време..

BrokenInnocence
12-10-2008, 21:04
Нищо против гей мъжете нямам, нито против хетеро мъжете... но такива, които не знаят какви са и си висят някъде по средата са ми просто досадни и изглеждат някак... преиграващи и търсещи твърде много внимание.

SpeedStar
12-10-2008, 21:05
Доста жалки отговори дават някои от вас... :shock:

* Метро сексуален = гей (грешно).
** Човек който се грижи за външният си вид не е метро сексуален.
*** Метро сексуалността няма нищо общо с мъжествеността
Да не живеете в средновековието

machoka
12-10-2008, 21:06
За пореден път доказвате, че смислена дискусия не може да се проведе.

Достатъчно.

SWASTICA
12-10-2008, 21:06
SWASTICA почна да плаши с ТИМ, скоро ще намеси и ВИС и СИК и нещата стават сериозни :shock: Путьо ще ми паднеш в ръцете така ще те наглася, че после няма да имаш нуджа от грим. Ще ми е интересно да чуя Ботев е боклук и тн. на живо.

Варна, 1 ва буна, комплекс "Оазис", путьо.