PDA

View Full Version : каква музика слушате И защо



Vanko_Bs1
12-08-2008, 16:46
Каква мъзика слушате "Аз например черна например The Game,Lil Wayne,2pak Защото е истинска Музика :grin: :o

Byyyy
12-08-2008, 17:25
пънк и гръндж, хаха 'що слушам, 'щото така ми харесва :D :)

6o6kotooo
12-08-2008, 18:42
РОК и фънк , (р'н'б хип-хоп) , защо ли .... просто това е музиката която харесвам
''Каква мъзика слушате "Аз например черна например The Game,Lil Wayne,2pak Защото е истинска Музика Very Happy Surprised
''
несмятам че това е истинската музика ...... истинстака музика е Рока ..... сичко това което правят сегашните музиканти произлиза от най-великите
просто те го модернизират

MisSsKaTa
12-08-2008, 19:30
слушам .. r&b , hip-hop и най вече BG Рап ;] :grin:

Nefarian
12-08-2008, 19:58
Автора е прост като хомосексуален слон

Vanko_Bs1
12-09-2008, 12:15
:D :D :D :D :D :P

it_ends_tonight_
12-09-2008, 17:15
Първо се обосновете кво разбирате по понятието 'истинска музика' ....
6o6kotooo, не мисля че Моцарт или Шопен са чакали да се появят Queen за да си направят сонатите и симфониите ;]

SpAcE_LaDy
12-09-2008, 19:11
ТРАНС.. пак ТРАНС и МНОГО ТРАНС....
TRANCE музиката е целият ми живот.. това е музика за душата, музика, която трябва да усетиш, мзуика, която ако не можеш да почувстваш, просто не трябва да слушаш.. толкова дълбока и емоционална музика.. просто ВЕЛИКА....
TRANCE - MY REAL LOVE, MY WHOLE LIFE! I CAN`T LIVE WITHOUT THIS MAGIC - JUST FEEL IT INSIDE OF YOU AND YOU`LL NEVER WANT TO GET OUT OF THIS STATE OF TRANCE.. FOREVER TRUE LOVE.. ARMIN VAN BUUREN - MY GOD

/и да опровергая нападките, които веднага ще последват - НЕ Е МУЗИКА ЗА НАРКОМАНИ.. да, Psy & Goa-се "радват" на слушатели наркомани, но Progressive, Uplifting/Euphoric, Vocal, Balearic транса ОПРЕДЕЛЕНО НЕ СА стилове, от които да имаш нужда от каквото и да било, за да ги почувстваш.. наркотиците са само за хора, които не могат да полетят заедно с музиката и го правят по изкуствен начин/

filltheblank
12-09-2008, 21:57
Първо се обосновете кво разбирате по понятието 'истинска музика' ....
6o6kotooo, не мисля че Моцарт или Шопен са чакали да се появят Queen за да си направят сонатите и симфониите ;]
Класика? и Класика в рока? мисля, че има доста голяма различка... не само в години, но и в стил.

Любимият ми стил музика е алтърнатив /поп-пънк, пост-хардкор, емокор, хардкор/ акустик (сърце) и рок (най-вече баладите), защото това не е безсмислена музика, която пее само за любов, раздяла и после пак същото. Защото откривам себе си в тази музика и защото не ме е страх да крещя с цяло гърло на тези песни.

psychopath
12-09-2008, 22:28
Автора е прост като хомосексуален слондискриминация спрямо хомосексуалните слонове!


shame on you :x



пс- превърнах се в "музикална курва" 8-)

MetallicManowar
12-09-2008, 23:57
Слушам най - вече Heavy Metal понеже я осешам ватре в мен ;) :smt002 :smt002 :smt002 :smt002

jeni92_abc
12-10-2008, 07:12
поп,чалга,рап и малко метъл....

ArtOfTrance
12-10-2008, 13:45
"Trance is the most emotional genre. It can make you cry, make you shout, make you cheer and make you celebrate absolutely nothing of substance except pure, ecstatic bliss. "

CandyKiller
12-10-2008, 14:34
Industrial , Metal , Hard Techno , Gabba , DnB , Руско - щото така ми харесва !