PDA

View Full Version : Полудяваммммм



balon4eee
12-08-2008, 17:43
Според вас трябва ли да му кажа какво чувствам към него , ако знам , че може би чувствата не са споделени ? Смисъл наскоро ми даде повод да си мисля , че може и той да изпитва нещо подобно , но не мога да съм сигурна . Т.е не знам ... абе просто вече ми идва да полудея и да изляза на улицата и да запчна да крещя каквото искам да му кажа и да псувам всички хора които ме гледат ! Просто вече полудявам да си мисля само за това и да си го държа в себе си ... искам да му кажаааааа ... но ме е страх , че всичка ще стане още по-зле от колкото е и в момента .

MakeMeFeel
12-08-2008, 17:45
Пак ще кажа - "По-добре да направиш нещо и по - късно да съжаляваш, отколкото да знаеш, че никога не си пробвал !! "

VQTUR
12-08-2008, 17:46
на колко год си - това е мн важно

jambo_bs
12-08-2008, 17:47
Според вас трябва ли да му кажа какво чувствам към него , ако знам , че може би чувствата не са споделени ? Смисъл наскоро ми даде повод да си мисля , че може и той да изпитва нещо подобно , но не мога да съм сигурна . Т.е не знам ... абе просто вече ми идва да полудея и да изляза на улицата и да запчна да крещя каквото искам да му кажа и да псувам всички хора които ме гледат ! Просто вече полудявам да си мисля само за това и да си го държа в себе си ... искам да ме кажаааааа ... но ме е страх , че всичка ще стане още по-зле от колкото е и в момента .

Не е работа и твойто :)

balon4eee
12-08-2008, 17:48
На 15 съм :(

balon4eee
12-08-2008, 17:49
Според вас трябва ли да му кажа какво чувствам към него , ако знам , че може би чувствата не са споделени ? Смисъл наскоро ми даде повод да си мисля , че може и той да изпитва нещо подобно , но не мога да съм сигурна . Т.е не знам ... абе просто вече ми идва да полудея и да изляза на улицата и да запчна да крещя каквото искам да му кажа и да псувам всички хора които ме гледат ! Просто вече полудявам да си мисля само за това и да си го държа в себе си ... искам да ме кажаааааа ... но ме е страх , че всичка ще стане още по-зле от колкото е и в момента .

Не е работа и твойто :)
Знам :( :( А и на всичкото отгоре разкарах сумати момчета защото не приличали на него :( Аз вече мръднах просто ...

VQTUR
12-08-2008, 17:52
На 15 съм :(

Това е от възрастта. Споко, не прави глупости като тази да му казваш, щото има голяма вероятност да се надуе и да не го оцени. Има време, още си на 15, не му се обяснявай ТИ в любов...
ще дойде момент в който на теб ще ти предлагат :wink:

PeopleAlwaysLeave
12-08-2008, 17:52
Пак ще кажа - "По-добре да направиш нещо и по - късно да съжаляваш, отколкото да знаеш, че никога не си пробвал !! "

+1

Нищо няма да изгубиш ако пробваш, по-скоро ще спечелиш ако чувствата са взаимни. Ако ли пък не - вдигаш гламата високо и продължаваш напред. Както обича да казва една моя приятелка: "Да не е последния к*р на тая земя" 8-)

alkobalko
12-08-2008, 17:55
Говори с него!

balon4eee
12-08-2008, 18:05
Да ама ме е страах , че ако му кажа , той няма да не ми отговори или ще ми каже нещо което ще ме накара да се самоубия :( Попринцеп ги мразя тия лигави истории от сорта "Той е единствен на света, ще умра без него... " и тн. ама чесно имам чувството , че ако ме отреже ще изпадна в депресия 1 година :(
А още повече , че мисля да му го кажа по скайп и е много лесно просто да не ми отговори и не знам какво ще ми се случи вече ...

MakeMeFeel
12-08-2008, 18:09
Да ама ме е страах , че ако му кажа , той няма да ми отговори или ще ми каже нещо което ще ме накара да се самоубия :( Попринцеп ги мразя тия лигави истории от сорта "Той е единствен на света, ще умра без него... " и тн. ама чесно имам чувството , че ако ме отреже ще изпадна в депресия 1 година :(

Хмм .. сега ще ти кажа нещо , дано ме разбереш . Вчера седяхме на една пейка с един приятел, с който се познаваме от мноого време. И аз почнах да му обяснявам за моите проблеми и за батаците, в които се забърках и той ми каза следното : " Не позволявай на едно момче да ти слага капаци на очите. Махни капаците и се огледай, човек . Света не е чернобял .. Света е цветен. И не свършва там , където някой идиот не е оценил чувствата ти .. "

balon4eee
12-08-2008, 18:17
Да ама ме е страах , че ако му кажа , той няма да ми отговори или ще ми каже нещо което ще ме накара да се самоубия :( Попринцеп ги мразя тия лигави истории от сорта "Той е единствен на света, ще умра без него... " и тн. ама чесно имам чувството , че ако ме отреже ще изпадна в депресия 1 година :(

Хмм .. сега ще ти кажа нещо , дано ме разбереш . Вчера седяхме на една пейка с един приятел, с който се познаваме от мноого време. И аз почнах да му обяснявам за моите проблеми и за батаците, в които се забърках и той ми каза следното : " Не позволявай на едно момче да ти слага капаци на очите. Махни капаците и се огледай, човек . Света не е чернобял .. Света е цветен. И не свършва там , където някой идиот не е оценил чувствата ти .. "
Това няккси ми даде смелост :) Варно е Мерси много .

moon_flower
12-08-2008, 18:26
Ми и аз съм в същото положение,но предполагам,че ако още малко изчакам и видя,че наистина ме харесва може да действам. :D

Beknex
12-08-2008, 19:07
Щом много момчета те харесват значи си привлекателна следователно той ще е този,който ще загуби ако не отвърне на сегашните ти чувства.
Ако бях на твое място щях да се придържам за флирта...От личен опит знам ,че свалката понякога е мнООООООООООООООООООООООО ООго по -сладка от самото ходене...в някои случеи. :D :D :D
Както и да е...сега...щом си на 15 ти е позволено ти първа да му признаеш..чак когато станеш на 17+ чакай да ти се обясняват в любов. :PpPp По-добре да опиташ или бавно,бавно да намекваш...и в двата случея ще можеш да го спечелиш :P
8)

Kostadin_682
12-08-2008, 19:08
Пак ще кажа - "По-добре да направиш нещо и по - късно да съжаляваш, отколкото да знаеш, че никога не си пробвал !! "
Съгласен 100% :)

xpici
12-08-2008, 19:11
Да ама ме е страах , че ако му кажа , той няма да ми отговори или ще ми каже нещо което ще ме накара да се самоубия :( Попринцеп ги мразя тия лигави истории от сорта "Той е единствен на света, ще умра без него... " и тн. ама чесно имам чувството , че ако ме отреже ще изпадна в депресия 1 година :(

Хмм .. сега ще ти кажа нещо , дано ме разбереш . Вчера седяхме на една пейка с един приятел, с който се познаваме от мноого време. И аз почнах да му обяснявам за моите проблеми и за батаците, в които се забърках и той ми каза следното : " Не позволявай на едно момче да ти слага капаци на очите. Махни капаците и се огледай, човек . Света не е чернобял .. Света е цветен. И не свършва там , където някой идиот не е оценил чувствата ти .. "

Приятеля ти е ПИЧ !!!! :-) :-)

MakeMeFeel
12-08-2008, 19:12
Да ама ме е страах , че ако му кажа , той няма да ми отговори или ще ми каже нещо което ще ме накара да се самоубия :( Попринцеп ги мразя тия лигави истории от сорта "Той е единствен на света, ще умра без него... " и тн. ама чесно имам чувството , че ако ме отреже ще изпадна в депресия 1 година :(

Хмм .. сега ще ти кажа нещо , дано ме разбереш . Вчера седяхме на една пейка с един приятел, с който се познаваме от мноого време. И аз почнах да му обяснявам за моите проблеми и за батаците, в които се забърках и той ми каза следното : " Не позволявай на едно момче да ти слага капаци на очите. Махни капаците и се огледай, човек . Света не е чернобял .. Света е цветен. И не свършва там , където някой идиот не е оценил чувствата ти .. "

Приятеля ти е ПИЧ !!!! :-) :-)

Ммм.. именно за това го обичам тооолкова много .. Като по-голям бати ми е 8-)

balon4eee
12-08-2008, 19:24
Емии да май стигнах да извода , че по-добре да му кажа и ако чувствата са взаимни супер :D Ако не са - здраве да е :) Поне съм опитала и после няма да ме е яд ,че може да съм си изпуснала шанса... :) 10х за полезните съвети . ;]

aka6a_vamp
12-08-2008, 19:56
Оххх и аз полудявамм тука праа пируети и менуети из стаята...нзз помогнете мии,как да го задържа в себе си? :(

zapi
12-08-2008, 20:42
Да ама ме е страах , че ако му кажа , той няма да не ми отговори или ще ми каже нещо което ще ме накара да се самоубия :( Попринцеп ги мразя тия лигави истории от сорта "Той е единствен на света, ще умра без него... " и тн. ама чесно имам чувството , че ако ме отреже ще изпадна в депресия 1 година :(
А още повече , че мисля да му го кажа по скайп и е много лесно просто да не ми отговори и не знам какво ще ми се случи вече ...


аз не съм много съгласен да му го казваш по скайп. Казваш че ще е по-лесно ако не ти отговори, ама дали така ще ти стане по-добре ? Според мен трябва да излезете само 2-мата и да му го кажеш лично