PDA

View Full Version : Кой им дава книжките на тия?!



make_you_mine
12-08-2008, 19:42
Ок де,по пътищата виждам толкова много некадърници...разни цигани, жени, дето нямат понятие от пътя и от това как трябва да карат..и идва въпроса...кой им дава книжки на тия некадърници?! Купуват ли си ги, КАТаджиите ли подкупват,за да им дадат книжки , не знам,но има толкова невежи по пътя...и просто си зададох въпроса как става номера..куцо и сакато да има книжка ! Пък в същото време чувам,че много късали..как става номера?! Хем много късат, хем има всякакви обитаци по пътищата...не знам...чудно ми е..

make_you_mine
12-08-2008, 19:47
Момиче съм и не ми говори така,ясно ли ти е?!
Сякаш не е факт,че по пътищата има всякакви.
Ако не беше така,нямаше да има толкова ПТП-та.
И не претендирам да съм добра.
Просто ми е доста Х как някои хора без основни понятия и навици карат(респективно кой им е дал свидетелство за управление на МПС, как по-точно).

jghgh
12-08-2008, 19:51
Ми как, лесно.

Аз почти всеки път съм на ръба между другото да ме блъснат. Ама келешите (забелязала съм, най-често някви млади) изобщо не намалят скорости на пешеходните пътеки и набиват спирачки досами мене. В такива моменти винаги съм крайно разсеяна ама след около 30 секунди се замислям - "о, аз можех да умра бе..." :?

Boot
12-09-2008, 01:37
Хем си момиче, хем плюеш жените... :razz:
много ясно, че ще ги плюе!!1
кур за женитеее
за някои жени - по няколко кура 8-)

LizZz
12-09-2008, 07:37
жена шофьор,негър скиор и гей боксьор - нЕма 8-)

Seducti0n
12-09-2008, 09:06
жена шофьор,негър скиор и гей боксьор - нЕма

:P Това го казваш, защото още не съм взела книжка.
Ще видиш как ще ти се променят възгледите след по-малко от 2 години. :wink: :-D

По темата, в последно време книжки се взимат лесно от всички, виновни са не обучаващите се, а инструкторите....

make_you_mine
12-09-2008, 09:10
Ъмм последното мнение не го осмислих много..
''Виновни'' да се вземат лесно книжките били инструкторите?
Инструкторите ни 'учат' да караме, след това се явяваме на изпит, на който ни се пада даден изпитващ от ДАИ и или го вземаме, или... Не разбрах логиката, мацко. ;)

HardcoreSyndrome
12-09-2008, 09:16
За жените шофьори няма да коментирам, защото ще ме обявят за анти :D виждам майка ми как кара и всеки път се чудя, дали няма да се забие някъде!
Кой им дава книжките? Бутат пари и си ги взимат, голяма философия .. :lol:

Disrespect
12-09-2008, 09:20
вие стискайте палци щото другата седмица ми е изпита и ако не го взема остава чак за другата година..

HardcoreSyndrome
12-09-2008, 09:23
вие стискайте палци щото другата седмица ми е изпита и ако не го взема остава чак за другата година..
Ще стискаме :)!

HardcoreSyndrome
12-09-2008, 09:28
Притежанието на Свидетелство за управление на МПС е най-малкия проблем...

Просто трябва да се въведе и психотест, а на мъжете да им мерят и пишките на комисия, и ако са по-малки от дадена стойност да не им се дават книжки.
Това с пишките е наложително!

5StaR
12-09-2008, 09:45
Аз карам от 1 седмица и точно както ти казваш, че шофьорите са идиоти, аз мога да ти кажа че пешеходците са 100 пъти по-големи гейчета. Ей така някой манаф като изкочи на пътя е много яко... Всъщност доста от шофьорите са добри и внимават много, иначе постоянно щеше да има блъснати пешеходци.. Вярно е има и много тъпи шофьори, които не могат да карат или карат пияни... И аз циганин в ''У''чебна кола не съм виждал.

пс. на пешеходец глоба не съм видял да се пише в България

Като сме на темата за листовките, да се похваля, че вчера взех тия пред ДАИ само с 1 грешка.. :D :-P

Disrespect
12-09-2008, 10:00
аз на вътрешния имах 1, а на външния 0 ХА!
пишката ми е по-голяма

A_Loving_Girl
12-09-2008, 11:14
Еми скоро вече няма да има толкова мноо убийци по пътя книжките станаха по 1000лв...а и взеха да се избиват,колкот пъти съм излязла да карам толкоз пъти някой бунак не спира на стоп и ще ме блъсне ....взе да ми писва от смотаняци дет си взимат книжките ей така...не знаят знаците какви са....общо взето ...няма да им дойде акъла :?

BulgariaZaBulgarite
12-09-2008, 11:16
Мангалите си карат без книжки.

A_Loving_Girl
12-09-2008, 11:21
Мангалите си карат без книжки.
Да и това е другия проблем...щот тез лайнари не ги глобяват..няма ко да им вземат...а нашите тъпи ченгета ,ако не бяха толкоз алчни копелета нямаше да има толкова измрели невинни хора по пътищата...но така е живеем в България ,оправия няма да има никога...

jghgh
12-09-2008, 11:48
^почват яко да ме дразнят тия клишета за България, за "о, Боже, всичко е безнадеждно" и т.н... Яко клиширано!


Смърт за некадърните шофьори! И да, жените не могат да карат (повечето) .. И младежите също, ама от ония мазните младежи, дето са се набухали 47654578457 човека в няква средно-малка количка, набичили са си тъпата музика, всеки се е показал през прозореца и дааааай газ.. ще убият някого още малко о.О
А жените са зле с маневрите.
Не чче мразя собствения си пол, просто няма толкова добри шофьорки...

Pliok0019
12-09-2008, 11:51
Аз имам амбицията, че ще стана добра шофьорка.

kPuCkA
12-09-2008, 12:14
аз на вътрешния имах 1, а на външния 0 ХА!
пишката ми е по-голямаme too 8-) На коя фирма си?

OtherDimension
12-09-2008, 12:19
Ок де,по пътищата виждам толкова много некадърници...разни цигани, жени, дето нямат понятие от пътя и от това как трябва да карат..и идва въпроса...кой им дава книжки на тия некадърници?! Купуват ли си ги, КАТаджиите ли подкупват,за да им дадат книжки , не знам,но има толкова невежи по пътя...и просто си зададох въпроса как става номера..куцо и сакато да има книжка ! Пък в същото време чувам,че много късали..как става номера?! Хем много късат, хем има всякакви обитаци по пътищата...не знам...чудно ми е..
ами взимат ги от 2-3 път
много е трудно да се сетиш....

BulgariaZaBulgarite
12-09-2008, 14:02
Внимавайте,че скоро и аз ше имам книжка и нема да ви се верва!
ЩЕ карал пиян и русан,няма да спазвам знаци и закони :D

Ако действително е така, пожелавам ти по-бързо да умреш ;)

BulgariaZaBulgarite
12-09-2008, 14:13
Внимавайте,че скоро и аз ше имам книжка и нема да ви се верва!
ЩЕ карал пиян и русан,няма да спазвам знаци и закони :D

Ако действително е така, пожелавам ти по-бързо да умреш ;)
Мерси,но за съжаление аз съм безсмъртен!
Хахаха 8-)

PeopleAlwaysLeave
12-09-2008, 14:45
На мен на 19-ти ми е изпита 8-) Ама аз си карам добре - поне така казват останалите :D За жените-шофьори - виждала съм и добри, но то практиката учи. И това не е само при жените - и при мъжете е така. Практиката учи. Иначе наистина има доста некадърни шофьри. Как си взимат книжките ли? Ачи лесно. Явяват се първия път-късат ги. Явяват се втори - площат си и си взимат книжката. Жив пример е един мой бивш съученик, който не можеше да ходи пеша в права риния ама взе книжка. Точно един месец след това му я взеха за минаване на червено. Най-смешноно е, че още първият път си беше платил и го скъсаха, защото се заяждал с изпитващият 8-) Тъпо е така да се плаща щото пълните идиоти стават шофьори. Аз съм решила, че няма да си плащам ако ще и 10 пъти да си явявам на изпит - докато не си го взема сама няма да мирясам. То е най-лесно да си пратиш ама целта не е това, целта да умееш да караш правилно щото утре на пътя животът на останалите зависи от тебе...
А колкото до пешеходцине - е наистина има голями идиоти, изкачат ей така от нищото и ти набиваш яко спирачки, и гаранцията, че тия зад тебе няма да се набият в тебе няма... А за капак на всичко - повечето пешеходци са в нарушения ама почват да ти се карат едва ли не и да те изкарват тебе виновен...

make_you_mine
12-09-2008, 15:09
Е хараби,кажете на кого плащате, да платя и аз,че не ми се занимава 2ри път да ходя на изпит. :D На изпитващия ли, на фирмата ли..

Disrespect
12-09-2008, 16:38
аз на вътрешния имах 1, а на външния 0 ХА!
пишката ми е по-голямаme too 8-) На коя фирма си?

Елидан

5StaR
12-09-2008, 20:48
аз на вътрешния имах 1, а на външния 0 ХА!
пишката ми е по-голямаme too 8-) На коя фирма си?

Елидан

az na vutre6niq imah 0, pyk na DAI napisah 4e tramvaq e MPS... gre6ka ot burzane 8-) 8-) i moq e-peen e golqm!!!1 :razz: :razz:

InitialD
12-09-2008, 20:53
Може би просто нямат книжки!?

Kman
12-10-2008, 11:52
А може би си ги купуват от някви дето крадът портфейли и преправят книжките....
ае мани е,тва шофьорлъка не е за мен и аз съм едно камикадзе зад волана...мани мани :D страшен шумахер съм,изпита го взех на магия и на магия карам по улиците.
Тва не са ли две гуми да ги виждам де газят пътя не става...