PDA

View Full Version : Диета и упражнения



koteto921
12-08-2008, 19:43
Кажете някоя диета и някакви отделни упражнения, моля ви много ми е спешно!
Знам, че няма да стане за толко бързо време, което аз искам ама ми трябва, много искам да сваля няколко килца за около 1-2 седмици.
Ще спазвам всичко, каквото и да е само да е ефикасно и ако трябва ще правя упражнения по цял ден.. само кажете какви точно и горе долу какъв хранителен режим да спазвам.
П.С. Наистина ми е много спешно, моля някой да помогне с нещо!

nikolaich0
12-11-2008, 22:56
Купи си л-карнитин течен има го в аптеките те ще ти обеснат там как да го зимаш и кога...Сутрин на гладно ставаш и отиваш да бягаш до като не паднеш от умора...Намери в интернет диетата на Д-р Пиер Дюкан.В нея се яде общо взето месо пилешко телешко риба но само печени без олио и т.н. за 2 седмици с л карнитина и бягането и тази диета можеш да сфалиш до 10 килограма ако не е и повече в зависимост как спазваш режима :)

akinom
12-12-2008, 06:05
ами... има една въглехидратна диета в която не трябва да ядеш плодове и зеленчуци.. а ако ти се дояде мн.. от хляба можеш да използваш ,,БОНУС'' напр. иначе спагети ориз и такива неща :) мн. добре ще ти се отрази фитнеса.
ПП: ако минеш на белтъчна диета ще ти отслабне имунната система и няма да имаш желание за тренировки

akinom
12-12-2008, 06:06
Купи си л-карнитин течен има го в аптеките те ще ти обеснат там как да го зимаш и кога...Сутрин на гладно ставаш и отиваш да бягаш до като не паднеш от умора...Намери в интернет диетата на Д-р Пиер Дюкан.В нея се яде общо взето месо пилешко телешко риба но само печени без олио и т.н. за 2 седмици с л карнитина и бягането и тази диета можеш да сфалиш до 10 килограма ако не е и повече в зависимост как спазваш режима :)..

пълни глупостии