PDA

View Full Version : Приятелството



zapi
12-08-2008, 20:12
Възможно ли е истинско приятелство между момче и момиче? Или винаги поне 1 от двамата изпитва нещо повече към другия ? :-o

aka6a_vamp
12-08-2008, 20:14
Извинявай,но запи галеното име на запек ли е? :-o

alex4ii
12-08-2008, 20:15
естествено че някой ще изпитва нещо повече .... а и такава дума приятелство вече май няма :? всички са някакви използвачи :D

MakeMeFeel
12-08-2008, 20:15
Извинявай,но запи галеното име на запек ли е? :-o

:shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: Ти ще ме умориш някой ден :lol:

aka6a_vamp
12-08-2008, 20:16
Извинявай,но запи галеното име на запек ли е? :-o

:shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: Ти ще ме умориш някой ден :lol:
Мии така ми звучии :D запии :-o

zapi
12-08-2008, 20:19
Извинявай,но запи галеното име на запек ли е? :-o

:shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: Ти ще ме умориш някой ден :lol:
Мии така ми звучии :D запии :-o


Еми уж Не е, Запрян е 8)

aka6a_vamp
12-08-2008, 20:21
Извинявай,но запи галеното име на запек ли е? :-o

:shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: Ти ще ме умориш някой ден :lol:
Мии така ми звучии :D запии :-o


Еми уж Не е, Запрян е 8)
Ооооо усещам логиката тии мммм даа твърда е.

MakeMeFeel
12-08-2008, 20:21
Извинявай,но запи галеното име на запек ли е? :-o

:shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: Ти ще ме умориш някой ден :lol:
Мии така ми звучии :D запии :-o


Еми уж Не е, Запрян е 8)

Еми .. сори брат тръгна ти прякора 8-)

Lady_AMG
12-08-2008, 20:26
Има приятелство между момиче и момче, но се получава много рядко- ако между двамата няма и грам химия. Иначе обикновено единия хлътва. Вариянт е ако сте приятели от деца- така рядко се случва някой да погледне на другия като сексуален обект.

zapi
12-08-2008, 20:36
Има приятелство между момиче и момче, но се получава много рядко- ако между двамата няма и грам химия. Иначе обикновено единия хлътва. Вариянт е ако сте приятели от деца- така рядко се случва някой да погледне на другия като сексуален обект.

мм да тук съм съгласен с теб, въпреки че съм си го изпитвал на гърба, ама е прекалено сложно за разправяне :smt023

SunnyG
12-08-2008, 20:43
На мен двама от най-близките ми приятели са момчета и все някога през главата са ми минавали и мисли за "нещо повече" с тях,но сам се успокоявала.Някой горе попита дали все още има приятелство - Да има!И то ми е много по ценно от любовта,която идва и си заминава :)

Victorya
12-09-2008, 07:38
Един от най-близките ми хора в този живто е момче и между нас съществува само и единствено приятелство.Нито един от двамата не би си признал,че е хлътнал по другия,защото приятелството ни е твърде ценно.И все пак чисто приятелство едва ли може да съществува между момиче и момче.Винаги ще има някоя и друга искра.

alkobalko
12-09-2008, 11:37
Да, възможно е да същестува, но е доста трудно.

maLchy
12-09-2008, 11:46
лично аз съм имала приятелство с момче но след като той имаше други чувства към мен а пък аз не поговорих с него и се получиха нещата даже мога да кажа че след като поговорихме за този проблем станахме много по близки приятели отколкото преди..но момче и момиче само приятели-рядкост е в днешно време

MartiSSima
12-09-2008, 14:05
Почти всички споменатават, че приятелство между момче и момиче не може да ида.Да ама аз не съм убедена!Аз съм единствено момиче в мъжка компания а едното от момчетата ми е най-добрия приятел.Много пъти сме говорили и съм се убеждавала на 100% че не може да има нищо между нас.Той ме има като по малка сестра и аз като по голям брат.А и е много по хубаво да имаш приятел момче-винаги може да ти каже как изглежда една жена отстрани и да разбереш толкова неща за мъжете.Неща и качества който жените имат но лъжат за да ти направят мръсно или нямат!

Bobs
12-10-2008, 09:31
най-добрия ми пирятел е момче и се познаваме от 3 години вече споделяме си всичко но отначалото не беше така бях влюбена в него после всичко отмина но дотогава беше мн гадно...може да има приятелство между момче и момиче но зависи мн от хората.Ние двамата си решихме че няма да рискуваме да си развалим приятелството с моменти овлечения и ето ни сега :)

Echi
12-10-2008, 11:01
Ако и двамата са обвързани е по-лесно...

CfEtii
12-10-2008, 11:46
Почти винаги приятелството прераства в нещо повече,било то споделено,или не..и с мен се случи това..е,в крайна сметка пътищата ни се разделиха и сега нито има любов,нито е останало нещо от приятелството..жалко.. :(
И все пак..има приятелство,и да-възможно е..по този начин лицата научават повече за противоположния пол ии..абе по-различно си е :)

hooliganka89
12-10-2008, 11:56
Приятелство,да съществува,но само приятелство мисля,че не...

huligankata
12-10-2008, 13:57
Възможно е да има само приятелство без чувства, макар и рядко все пак е възможно.

miss_asi
12-10-2008, 13:57
ми разбира се да че е възможно! :-P

mickelangelo
12-10-2008, 15:18
Приятелството се среща по трудно от любовта .. с момиче ... но все пак се среща ...

spensi
12-10-2008, 16:29
Възможно ли е истинско приятелство между момче и момиче? Или винаги поне 1 от двамата изпитва нещо повече към другия ? :-o
от 2000 година потдържам приятлство със една момиче и от тогава всеки ден се чуваме по 1-2 пъти на ден и през времето е нямало свалки от двете страни.и отг. ми е ДА възможно е

MakeMeFeel
12-10-2008, 16:34
Ми според мене няма приятелство между момиче и момче. Поради простата причина, че повечето момчета мислят само с долната си глава. А момичетата се привързваме тооооолкова лесно към някои и понякога сме толкова лесно влюбчиви, особенно ако някой ни разбира и изслушва ... Не знам според мене е така . Винаги ще има чувства поне от едната страна,но друг е въпроса дали момчето/момичето ще намери смелост да ги сподели от страх, да не загубят приятелството си. Това че някои не си признават чувствата, съвсем не значи че ги няма ...

Kostadin_682
12-10-2008, 17:58
Ми според мене няма приятелство между момиче и момче. Поради простата причина, че повечето момчета мислят само с долната си глава. А момичетата се привързваме тооооолкова лесно към някои и понякога сме толкова лесно влюбчиви, особенно ако някой ни разбира и изслушва ... Не знам според мене е така . Винаги ще има чувства поне от едната страна,но друг е въпроса дали момчето/момичето ще намери смелост да ги сподели от страх, да не загубят приятелството си. Това че някои не си признават чувствата, съвсем не значи че ги няма ...
Ем при всеки е различно... Един мой приятел казваше, че няма жени приятелки има просто жени с които не си спал... :razz: ама той си е идиот завалията :D ... според мен има... поне аз познавам 3-4 които са едни от най-добрите приятели и съм горд че ги познавам :)

curka87
12-11-2008, 10:02
Има приятелство между момиче и момче, но се получава много рядко- ако между двамата няма и грам химия. Иначе обикновено единия хлътва. Вариянт е ако сте приятели от деца- така рядко се случва някой да погледне на другия като сексуален обект.

Напълно съм съгласна с това.Аз лично има приятел, с който сме заедно то деца и мога на 100% да твърдя, че между нас няма и никога не е имало абслоютно никаква химия или сексуално желание.

beb4yy
12-11-2008, 10:07
бе колко пъти ще я пускате тая тема :-o :-x

AngelofHeaven
12-12-2008, 07:38
хммммм приятелство тва, приятелство онова... никой нищо не казва за приятелството с привилегии :-P :-P :-P

zapi
12-12-2008, 07:40
хммммм приятелство тва, приятелство онова... никой нищо не казва за приятелството с привилегии :-P :-P :-P

Строго ЗА ! :grin: