PDA

View Full Version : Когато той иска само секс



nelski
12-08-2008, 22:58
Toi iska samo sex..... i priqtelski otno6eniq...... i tvardi 4e ima nqkvi 4uvstva kam men :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Adwokat
12-08-2008, 23:05
Не успях да те разбера.. хем иска само секс.. хем да сте само приятели.. хем имал чуства.. как ли става тоя номер.. я сподели?

MaLyKoLiU
12-08-2008, 23:27
Скатай си едно джобно ножче в прашките и когато тръгне да ти ги сваля му резни пениса и няма да иска повече да го правите... :-D

alkobalko
12-09-2008, 05:59
Питаш ни дали да се съгласиш? Според мен не!

traka
12-09-2008, 07:18
Така във всеки един момент от живота, много от нас имат нужда просто от секс... не от връзка и задълбочение чувства. Ако това имаш впредвид няма нищо лошо, че го иска. Нормално е. Друг е въпроса ти какво мислиш за това. Мисля, че никой няма да ти да де адекватен отговор, защото си е много индивидуално. Лично аз съм имала такъв "приятел за секс". Не че не е имало привличане, просто е било чисто сексуално и това продължи с години. Всеки си е имал връзки и тогава не сме се търсили, но когато сме оставали сами и просто ни се е искало да се отдадем на плътски удоволствия сме се търсили. Въпрос на желание за секс е, в което няма нищо необичайно или лошо.

Пак ти казвам, зависи ти какво искаш и дали си готова за такова приятелство.

depressedgirl
12-09-2008, 08:00
зависи от твойте чувства ако ти го харесваш не може да имаш такава връзка защото ще надделят чувставата и ше искаш не само секс а и любов
а ако само те привлича физически няма лошо двамата да имате само сексуална връзка
хем няма да страдаш и да се задълбочаваш хем ще си задоволена :)

traka
12-09-2008, 08:06
зависи от твойте чувства ако ти го харесваш не може да имаш такава връзка защото ще надделят чувставата и ше искаш не само секс а и любов
а ако само те привлича физически няма лошо двамата да имате само сексуална връзка
хем няма да страдаш и да се задълбочаваш хем ще си задоволена :)

А така един като мен :)

kaka0155
12-09-2008, 08:47
Замисли се какво си очаквала Ти от тази връзка? Ако имаш по-дълбоки чувства към него може би е по-добре да се отдръпнеш навреме, за да не те нарани по-силно по-късно! Но и в "приятелче за секс" няма лошо :-)

sh3_1s_7h3_0n3
12-09-2008, 10:11
Когато той иска само секс, а ти не искаш САМО секс -=> няма да спиш с него.
Имал чувства. Глупости. Ако имаше, нямаше да ти каже, че иска единствено да правите секс. Заблуждава те, за да му пуснеш. Ти си решаваш. Ако искаш да си му 'личната секс кукла' - давай, лягай с него. Ако имаш достойнство, което не ти позволява да го правиш - недей.

JorkiO
12-09-2008, 10:19
Не успях да те разбера.. хем иска само секс.. хем да сте само приятели.. хем имал чуства.. как ли става тоя номер.. я сподели?
Дали става изобщо ??

Lady_AMG
12-09-2008, 10:51
зависи от твойте чувства ако ти го харесваш не може да имаш такава връзка защото ще надделят чувставата и ше искаш не само секс а и любов
а ако само те привлича физически няма лошо двамата да имате само сексуална връзка
хем няма да страдаш и да се задълбочаваш хем ще си задоволена :) И аз съм на това мнение

nelski
12-09-2008, 15:36
зависи от твойте чувства ако ти го харесваш не може да имаш такава връзка защото ще надделят чувставата и ше искаш не само секс а и любов
а ако само те привлича физически няма лошо двамата да имате само сексуална връзка
хем няма да страдаш и да се задълбочаваш хем ще си задоволена :)

Da za sajalenie az imam 4uvstva kam nego....iska mi se da vqrvam 4e i toi ima kam men no mai naistina iska da me vkara samo v legloto....

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

ina4e i az sam "ZA" za sex priqtelstvoto !!!!

moon_flower
12-09-2008, 15:48
Значи просто може да го отпишеш.Такива отношения доникъде не стигат.

jghgh
12-09-2008, 15:54
Плановете за бъдещето са нещо много, много важно.
Когато тия планове се различават, перспективата в целите отношения е нулева... Връзката няма смисъл и бъдеще, както и няма стабилна основа.

По-добре не лягай с него, освен ако не си мазохистка и после не искаш да се чувстваш жалка, унизена, използвана и още по-НЕИСКАНА и НЕНУЖНА - каквато за съжаление си сега в момента. В крайна сметка този човек ти е казал че не желае връзка с теб и си му кажи-речи безразлична; просто го привличаш сексуално и нищо повече.. Единствения му мерак е да те оп'не.. :?


Чувствата му няма да се появят ако си легнеш с него, дори напротив - съвсем си стопяваш така шансовете, които като гледам не са големи и без това /хей, само не се натъжавай..! намери си човек, който иска да те обича и има по-задълбочени интереси към теб!/

Ако му се вържеш не се надявай да те пожали - мъжете са по-елементарни и тва е. Ще пренебрегне набързо факта че имаш силни чувства към него, ще те наебе, след секса ще си обуе панталона и ще си замине. На разплаканите ти очи ще отвърне че никой не те е карал да си лягаш с него и че ти е казал пределно ясно че няма сериозни намерения към теб /дори отчасти ще е прав :?/

Така че, спести си този дискомфорт и просто заживей с мисълта (тъжна или не), че това момче не е за теб и нямате общо бъдеще.
Бъдете си приятели, но дотам... наистина е твърде лоша идея да преспиш с него предвид твоите чувства и неговите :?


И те съветвам да бъдеш на принципа всичко или нищо.. такива половинчати истории "Аз го харесвам, той мене не, ама дай все пак поне да преспя с него" аз въобще не одобрявам. Не носят нищо добро!

Бъди сигурна, че няма да сгрешиш ако му откажеш секса - наистина е ВАЖНО какви чувства влагаш в цялата тая работа ТИ, и какви чувства влага ТОЙ /в конкретния случай - никакви :?/ Още повече че предвид горящото ти сърце е истинско самомъчение да се подлагаш на такива неангажиращи, нетрайни отношения, в които няма капчица любов, а само животинско привличане и скапан мъжки нагон.. :? На мен не ми звучи привлекателно да се подлагам на това...

Хора, разберете, че заради това се прецакват връзки, или се разрушават още неизградили се такива! Важно е какво очакват хората, преди да се "гаджосат". Важно е какво искат. Важно е дали и двамата имат планове за сериозни отношения.
Проблем е когато тези желания свързани с бъдещето не съвпадат... чудя се как да го кажа на по-прост език...
Това е едно от важните неща в една връзка - да имате общи намерения.. иначе нищо не е 50/50 ;)
Не всичко е привличане... Същинската част е доста по-сложна!

Успех.

nelski
12-09-2008, 16:02
Различните планове за бъдещето са един голям проблем.
Когато се различават, перспективата е нулева...

По-добре не лягай с него, освен ако не си мазохистка и после не искаш да се чувстваш жалка, унизена, използвана и още по-НЕИСКАНА и НЕНУЖНА.

Чувствата няма да се появят ако си легнеш с нещо, дори напротив.
И не се надявай да те пожали ако тръгнеш да му се натискаш.
Мъжете са по-елементарни и тва е.
След секса ще си обуе панталона и ще си замине. На разплаканите ти очи ще отвърне че никой не те е карал да си лягаш с него и че ти е казал пределно ясно че това е било само секс.

Така че, спести си този дискомфорт и просто заживей с мисълта (тъжна или не), че това момче не е за теб и нямате общо бъдеще.
Бъдете си приятели, но дотам...


И те съветвам да бъдеш на принципа всичко или нищо.. такива половинчати истории "Ама аз го харесвам, той мене не, ама дай все пак поне да преспя с него" аз въобще не одобрявам. И не носят нищо добро!
И бъди сигурна, няма да сгрешиш ако му откажеш секса - наистина е ВАЖНО какви чувства влагаш в цялата тая работа ТИ, и какво чувства влага ТОЙ.

Хора, разберете, че заради това се прецакват връзки, или се разрушават още неизградили се такива! Важно е какво мислят хората, преди да се "гаджосат". Важно е дали и двамата имат планове за сериозни отношения, проблем е когато тези желания свързани с бъдещето не съвпадат... чудя се как да го кажа на по-прост език...
Това е едно от важните неща в една връзка - да имате общи намерения.. иначе нищо не е 50/50 ;)
Не всичко е привличане... Същинската част е доста по-сложна!

Успех.

Мерси...... много ясно си го каза и много ми помогна :-) :-) :oops: :-)

jghgh
12-09-2008, 16:07
О, за нищо - затова съм тука :)