PDA

View Full Version : Защита на компютъра от проникване



mystery_girlll
12-09-2008, 05:57
Моля ви,каже те ми как мога да предпазя компютъра си от проникване :-o


И как да разбирам,че някой е вътре.

Мерси.



Нарушена 7 точка от правилата на форума
редактирано от RiseGirl

jambo_bs
12-09-2008, 14:59
Сложи си антивирусна.

Ммм не бих се съгласил.Аз бих ти преропъчал да прочетеш няколко статий за това в google.bg.Аз лично съм писал една такава,но не ми се обеснява сега.Ти си знаеш какъв ти е компютъра какво трябва да си пазиш и какви програми за защита да си сложиш.Но начина не е само в предпазването.Аз също доста съм се трудил върху моя за това,но сигурно някой по - умен хакер ще може да влезе.Най - лесното е да нямаш интернет :D

Dosko
12-09-2008, 15:08
Кво ще защитаваш да не бачкаш в Наса или Ареа 51 :D И все пак ако толкова много искаш да не ти се бърника качвай си важните информации на флашка и трий тва дет ти е на компа :) Най-сигурния начин :) И все пак ако е толкова важно пак има шанс да се вземе :)

feelthebeat92
12-09-2008, 18:59
Сложи си антивирусна.

Ммм не бих се съгласил.Аз бих ти преропъчал да прочетеш няколко статий за това в google.bg.Аз лично съм писал една такава,но не ми се обеснява сега.Ти си знаеш какъв ти е компютъра какво трябва да си пазиш и какви програми за защита да си сложиш.Но начина не е само в предпазването.Аз също доста съм се трудил върху моя за това,но сигурно някой по - умен хакер ще може да влезе.Най - лесното е да нямаш интернет :D
Бе ти нормален ли си бе, направо й обясни как да си сканира свободните портове на компа и 24 часа в денонощието да си следи от кои IP адреси получава и към кои изпраща пакети... Аман от псевдо-разбирачи! Мацка, слагай си антивирусна, ама гледай да е от платените, тип NOD