PDA

View Full Version : В главата ми е пълна каша ... Моля за съвет



Puhkavata_beti
12-09-2008, 07:43
Ето я и моята история:
Има едно момче от моя клас,което адски много харесвам та даже обичам... Историята ми с него датира от 2 години някаде.Първо започнахме със символично целуване след това натискане и най-накрая стигнахме и до секса... Всичко обаче се разви много бавно ... С него никога не сме били гаджета и до ден днешен се крием от всички,че имаме някакъв тип връзка... Тъй като сме от един клас и двамата решихме в даскало да сме само приятели и да не казваме на никой за наща връзка ... Реално погледнато и двамата сме свободни да правим каквото искаме по отношение на забивки,гаджета и т.н. Един път обаче той ми сподели,че не иска гадже и надали скоро ще се влюби в някоя ... имах чувството,че иска да ми каже да не се влюбвам в него,защото ще ме нарани ... но това вече се беше случило,аз вече го обичах.Каза ми също така,че бившата му казала,че го обича и той не и се обадил повече,заради което сега ме е страх да му кажа това.Не искам да го губя като приятел!!!След това си мисля,че вече никога няма да мога да му разкрия какво чувствам и съм много объркана от този факт.Той самия е с много труден характер... един път се държи с теб добре,друг път не може да го познаеш.Въпреки всичко аз го обичам и повярвайте ми в даскало ми е много трудно само да седя и да го гледам... Та въпросът ми към вас е какво да правя?Да му кажа ли какво чувствам или да тая още дълго в себе си тези чувства?Все пак обаче си мисля,че рано или късно и той ще ме заобича :)

evelinka1122
12-09-2008, 09:26
сложно... виж ако съм на твое място ще продължа да правя това което и ти правиш... ще се крием в даскало, но няма да го загубя като приятел и ще си се целуваме тайно и т.н.... така правят страхливците.... сега ще ти кажа как правят смелите хора: отиваш при него и му казваш всичко.... че го обичаш, че не може да се криеш повече... до кога ще продължавате така? докато станете 12 клас? като малките деца в детската градина които се целуват под масата! ако наистина държи на теб и не иска да те загуби колкото и сложен характер да има той ще се примири и ще се разкриете...... какво друго да ти кажа... процента да те зареже е голям именно и тази причина те кара да си толкова объркана и да пишеш в тоя форум... виж мила рано или късно това трябва да стане... колкото по-скоро толкова по-добре! и не се притеснявай ако той те отблъсне... просто не е мъж на място... ма какви са тези глупости с това криене... не... това не е лъбов... успех! :-)

Puhkavata_beti
12-09-2008, 17:57
Много ще ми бъде трудно да го направя...не искам отново да бъда отблъсната...достатъчно преживях за 17 години и затова съм толкова страхлива.Знам,че това не е любов,но какво мога да направя аз като той иска така и ако му кажа "НЕ няма да се крием повече" ще ме отблъсне и пак ще страдам...Ето утре пак ще се видим насаме и всичко ще е различно,ще съм щастлива и ще си казвам на ум "Обичам те" и дотук , в даскало -приятели нищо повече :( Все пак ти благодаря за мнението оценявам го!!!

ImmortalForever
12-09-2008, 18:12
Имаш отворена връзка-защо да я разваляш с глупави реплики.Остави я така!

hooliganka89
12-10-2008, 07:37
Според мен,недей да изпреварваш времето,всичко ще се нареди както си му е реда,ако трябва.
Трябва да го накараш да те заобича,преди да му кажеш какво чустваш,обаче не знам как ще стане това.

mickelangelo
12-10-2008, 09:21
Ами .. не му казвай нищо ... но защо не опиташ .. да го попиташ ... какво той изпитва към теб .. но не директно ... попитай го .. какво мисли за теб .. когато сте насаме естествено ..

Mi6inka
12-10-2008, 11:12
даам защо не се опиташ да разбереш какво изпитва точно към теб.. дали си му само за развлечение или всъшност има и нещо друго... знаеш ли .. може пък и той така като теб да изпитва нещо повече ,но тъй като незнае ти какви чувства имаш, да го е страх да си признае.. А ако не е така.. нищо не губиш.. е да няма да се натискате и целувате (може би ) но така по-добре ли е като незнаеш дали те използва или какво...пак се измъчваш така... Успех!

fire_cat
12-10-2008, 11:29
По-добре му кажи. Така ще се освободиш от всичко и ще узнаеш какво той изпитва към теб и как те цени. Ако не ти се обади и поиска да не се виждате повече, ти също го остави - няма да е нужно да се измъчваш заради него, макар че разбирам колко е трудно да не обръщаш внимание на някой, който много обичаш. Но все пак така той ще разбере, че ти не би си съсипала целия живот заради неговата небрежност към отношенията ви и постепенно ще те хареса още повече. А едно не разбирам - защо криете връзката си. Тя може да бъде много важна. Как може да се харесвате щом не излизате и правите секс само за удоволствие. Поне според мен така се отнася към това той. Помисли си добре, преди да действаш! :)

curka87
12-11-2008, 06:49
Аз първо не можах да разбера защо точно се криете в даскало? Нали и двамата сте всободни? Какво толкова ви пречи? Но както и да е.
Според мен използвай удобен момент, когато сте сами и се опитай да го попиташ той какво изпитва към теб и до кога смята да продължавате така. Поискай да знаеш как вижда той вашата връзка в бъдеще. Така поне ще си наясно с реалността. Вярно е, че има и вариант да те зареже, но аз мисля, че така ще е по-добре. Поне няма да се заблуждаваш и да се надваш на нещо, което той никога няма да ти даде.
Успех.