PDA

View Full Version : Ужасно объркана ..



SlAdKa_ShMaTkA_69
12-09-2008, 08:53
Та значи нещата започват така .. Преди околко 3 месеца си намерих страхотен приятел. Колкото мен на възраст. Казваше се Иво и имаше невероятен чар.Запознаха ни общи приятели.В началото първият път когато се видяхме беше чисто приятелски,след това той ми потъси скайпа почнахме да си чатим и той изяви желание да се видим отново.Аз също бях съгласна , но имаше един малък проблем. Бяхме от различни градове.Както и да е това на него не му попречи.. Дойде , видяхме се и почнахме да излизаме по-често.След това нещата се задълбочиха и той идваше всеки ден за да се видим,говоехме постонянно по телефона абее неможехме един без друг.Докъто един ден той просто не се обади , нито ми писа в скайпа , нито дойде да се видим.Бях се изплашила много да не се е случило нещо и вечерта се обадих на сестра му. Тя ми каза , че той си е ОК.Цял ден си бил в тях и гледал телевизия , което мен ме издразни ...Бях му оставила поне 20 пропуснатри повиквания, бях му пислала поне 10 пъти в скайпа , а той дори не си е направил труда да ми отговори поне.Поисках да говоря с него и сестра му му даде телефона , но единственото което чух от него беше : Ти ме нарани ужасно много! Как можа ?!

Не знаех за какво става въпрос и бяхужасно изплашена.Впоследствие след 2 дни разбрах от един негов приятел , че става въпрос за изневяра.Помислих си ,че той ми е изневерил , но се оказало, че ме видял да прегръщтам момче което той не поазнавал и съм го била наранила.Това момче всъщност беше братовчед ми , който токъ що се бе върнал от Лондон. Мен ми стана гузно и се опитах да му се извиня , но той не искаше дори да чуе за мен. :( Повече от две седмици не ми говореше.И аз просто не знаех какво друго да правя освен да чакам.

През тези две седмици обаче се случиха много неща и едно от тях беше да срещна новата си тръпка.Приятели сме от 2 години , но само това. Никога не сме мислили че можем да имаме по задълбочени отношение. Поне аз... Оказа се че Йордан ( така се казва момчето) ме харесва от близо година , но не предприемал нищо защото съм си имала приятел.Аз му казах че не сме скъсали , от което той не се зарадва особено , но се опита да го приеме.Без да се усетя , обаче прекарвах повечето време от деня си с Дани и усетих , че любовта ми към Иво просто вече се изпарява.. Като че ли чувствата изведнъж избледняха ... Но снощи неочаквано Иво реши че ми е простил и иска да се съберем отново. Сега просто не знам какво да правя ... Дани значи много за мен като приятел и не искам да го нараня .. Колкото до Иво след този номер който ми направи и ме остави да го чакам цели 2 седмици да ми прости за нещо което не съм направила .. просто някак си покраи Дани чувстсата ми към Иво някакси избледняват , но съм много объркана и не знам какво да направя.

Да простя на Иво и той да продължи с номерата си или да тръгна с Дани , който наистина ме кара да се усмихна и съм сигурна че ме обича ?

Благодаря шредварително на тези които са го прочели и на тези които ще изкажат мнението си. :)

PerfectStrang3r
12-09-2008, 09:12
Първо, на по колко сте ?

Постъпката на въпросния Иво е детинска.. дали би искала след 2-3 седмици пак да направи същото ? Пък и това е някаква болезнена ревност, която е демонстрирал..

А относно Йордан, пробвай смело, тези неща от много мислене нямат нужда ;) Успех :)

HONDA
12-09-2008, 09:16
Ти сама каза, че чувствата ти към Иво са избледнели. Щом не изпитваш нищо към него, какъв е смисъла да се съберете отново. Пробвай с Дани, но само аз си сигурна, че няма след две седмици да намериш "нова тръпка".

evelinka1122
12-09-2008, 09:18
Иво е постъпил зле... една връзка се крепи на доверие!! това нещо той го няма... значи след две седмици му е дошъл акъла и ся решил пак да се съберете... не, не аз не бих му простила... защо не обърнеш страницата и не започнеш на ново с Дани ? :) мисля, че ще излезе нещо по-хубаво... :) успех...

SlAdKa_ShMaTkA_69
12-09-2008, 09:28
Първо, на по колко сте ?

Постъпката на въпросния Иво е детинска.. дали би искала след 2-3 седмици пак да направи същото ? Пък и това е някаква болезнена ревност, която е демонстрирал..

А относно Йордан, пробвай смело, тези неща от много мислене нямат нужда ;) Успех :)

na 18 ... :)

evelinka1122
12-09-2008, 09:32
18... ?!?! и ти прави такива номера... не.. до преди 10 мин се чудех дали си заслужава да продължите с Иво, то ся съм убедена че не трябва да сте заедно..... аз бях сигурна че сте на 16... :-o

SlAdKa_ShMaTkA_69
12-09-2008, 09:37
18... ?!?! и ти прави такива номера... не.. до преди 10 мин се чудех дали си заслужава да продължите с Иво, то ся съм убедена че не трябва да сте заедно..... аз бях сигурна че сте на 16... :-o

и на мен ми се виждат много детински тези неща които върши напоследък ... :? просто понякога имам чувството че си имам още едно братче за което да се грижа .. :?

EternalSilence
12-09-2008, 11:45
Вече и сама си решила какво да правиш. :)

maLchy
12-09-2008, 11:55
биеш шута на Иво :D а и това че Дани те кара да се усмихваш еми какво чакаш момиче даваи смело напред с ДаНи :) успех

6o6kotooo
12-09-2008, 12:17
биеш шута на Иво :D а и това че Дани те кара да се усмихваш еми какво чакаш момиче даваи смело напред с ДаНи :) успех
+1

SlAdKa_ShMaTkA_69
12-09-2008, 12:24
Мерси на всички .. Много ми помогнахте :) Сега вече съм сигурна , че ще постъпя правилно .. :) :-)