PDA

View Full Version : Вода след хранене



blqqqqq
12-09-2008, 08:53
zdraveite :) popitah Dr Teen no toi ne mi otgovori i za tova shte popitam vas :)
vqrno li e che ako qdesh i sled tova piesh mnogo voda shte ti se lepi po-malko ?
i drugiqt mi vupros e za 10 dni usilen fitnes po okolo 30 mins na den kolko kilograma shte se svalqt gore/dolu ? blagodarq predvaritelno :)


т.7
krem4et0

GetNasty
12-09-2008, 11:28
zdraveite :) popitah Dr Teen no toi ne mi otgovori i za tova shte popitam vas :)
vqrno li e che ako qdesh i sled tova piesh mnogo voda shte ti se lepi po-malko ?
i drugiqt mi vupros e za 10 dni usilen fitnes po okolo 30 mins na den kolko kilograma shte se svalqt gore/dolu ? blagodarq predvaritelno :)

Да, за водата е вярно. Същото е и докато ядеш да иеш доста вода. ;)

akinom
12-09-2008, 11:30
za 10 dni usilen fitnes po okolo 30 mins na den kolko kilograma shte se svalqt gore/dolu ? blagodarq predvaritelno :)

+ диета макс. 4кг

nejnaDROGA
12-09-2008, 11:30
zdraveite :) popitah Dr Teen no toi ne mi otgovori i za tova shte popitam vas :)
vqrno li e che ako qdesh i sled tova piesh mnogo voda shte ti se lepi po-malko ?
i drugiqt mi vupros e za 10 dni usilen fitnes po okolo 30 mins na den kolko kilograma shte se svalqt gore/dolu ? blagodarq predvaritelno :)

Да, за водата е вярно. Същото е и докато ядеш да иеш доста вода. ;)
...НО!Така стомаха ти се разширява
=> дори да смъкнеш някой друг килограм пак ще си шишкава в стомаха :-D
Освен това усилен фитнес 30 мин?! :shock: :lol: :razz: :lol: То само хубавата разгрявка и евентуално едно много кратко кардио ще ти отнеме 30 мин. (да не кажа и повече)

GetNasty
12-09-2008, 11:37
zdraveite :) popitah Dr Teen no toi ne mi otgovori i za tova shte popitam vas :)
vqrno li e che ako qdesh i sled tova piesh mnogo voda shte ti se lepi po-malko ?
i drugiqt mi vupros e za 10 dni usilen fitnes po okolo 30 mins na den kolko kilograma shte se svalqt gore/dolu ? blagodarq predvaritelno :)

Да, за водата е вярно. Същото е и докато ядеш да иеш доста вода. ;)
...НО!Така стомаха ти се разширява
=> дори да смъкнеш някой друг килограм пак ще си шишкава в стомаха :-D
Освен това усилен фитнес 30 мин?! :shock: :lol: :razz: :lol: То само хубавата разгрявка и евентуално едно много кратко кардио ще ти отнеме 30 мин. (да не кажа и повече)

Лично при мен няма такова нещо. ;)

lorchety995
12-09-2008, 12:55
Чувала съм, че когато пиеш вода 10 минути преди храна (докато се наядеш не пиеш) и чак околко 20 минути след храна се отслабвало..но незнам до колко е вярно :grin: :grin: :grin: :grin:

Wrathchild
12-09-2008, 13:19
Вярно е и, че преди хранене ако изпиеш една чаша топла вода, апетита намалява. И следователно ядеш по-малко.

krem4et0
12-09-2008, 13:30
С 30 минути на степера + гимнастика за проблемните зони около 15 минути, за 1 седмица съм 2-3 кила надолу..е не ям хляб, пържено и ограничавам сладкото(без не мога). Свалям бързо....но дойде ли ми МЦ качвам всичко, защото се ояждам като свиня!

bahti7667
12-09-2008, 14:00
а защо си питала доктор тийн не моа разбера само :lol: