PDA

View Full Version : Националисти маршируват за Велика и Обединена България!



BGpride
12-09-2008, 10:43
http://www.youtube.com/watch?v=Uo7Pu14qqMk



http://bg.bgns.net/images/stories/proiavi/nyoi2008/10.jpg

http://bg.bgns.net/Aktualno/Otbelyazahme-89-godini-ot-Nioiskiya-diktat.html

На 22-ри ноември (събота) в Пловдив Националната съпротива проведе протестно факелно шествие по случай 89-тата годишнина от подписването на Ньойския диктат, който откъсва от България Добруджа, Беломорието и Западните покрайнини. За пръв път националисти от различни организации се обединиха и вървяха рамо до рамо, в името на общата кауза.

„Престъплението няма давност. Независимо преди колко време е извършена една неправда, тя продължава да си бъде неправда, а неправдите трябва да бъдат поправяни. Ние не искаме нищо чуждо, а само това, което си е наше и някога ни е било откраднато. Не е престъпление да си искаш обратно нещо, което бандит ти е взел преди време” – коментира лидерът на БНС/ГВАРДИЯ Боян Расате, чието движение бе сред организаторите на мероприятието.

Шествието тръгна от подлеза на аптека „Mарица”. Националистите се строиха в редици, запалиха своите факли и развяха стотици знамена. Главната улица на Пловдив започна да кънти от бурните възгласи на младите родолюбци, които скандираха „СВОБОДЕН – СОЦИАЛЕН – НАЦИОНАЛЕН”, „ПРЕДАТЕЛИТЕ – НА СЪД, НА СЪД, НА СЪД”, „БЪЛГАРИЙО, СЪБУДИ СЕ”, „ДОЛУ НЬОЙ” и други патриотични лозунги. По време на маршът бе изпълнен и стария Български химн „Шуми Марица”. Проявата завърши на паметник Гюро Михайлов, където някои от организаторие изнесоха слова. След шествието имаше концерт на патриотични рок-групи. Кулминацията на събитието достигна, когато младежи демонстративно изгориха националните флагове на Гърция, Сърбия и Румъния, които и до днес се възползват от териториалните придобивки, получени от Ньойския диктат.[/img]

Schneeflocke
12-09-2008, 12:05
Дори не знаех, че и ние имаме Национална офанзива. Хубаво е, че има младежи, които обичат България и са готови да бранят интересите на родината ни. Ако организират подобно шествие, докато съм си вкъщи, задължително ще отида.

BGpride
12-09-2008, 13:10
Дори не знаех, че и ние имаме Национална офанзива. Хубаво е, че има младежи, които обичат България и са готови да бранят интересите на родината ни. Ако организират подобно шествие, докато съм си вкъщи, задължително ще отида.
Следващото подобно шествие ще бъде в началото на февруари - марш в чест на генерал Христо Луков. Следи www.bgns.net за новини.

BGpride
12-09-2008, 13:12
Всъщност преди Луковмарш през февруари, има едно друго шествие - на 20 декември в чест на живата торпила Димитър Списаревски.

democratos
12-09-2008, 15:59
Някои хора живеят още в 19-ти и началото на 20-ти век...
Тъжно... :(

Diam0nD
12-09-2008, 16:05
Някои хора живеят още в 19-ти и началото на 20-ти век...
Тъжно... :(ами да ... тряя дойдеш в 21ви век момко ;)

didomido
12-09-2008, 16:39
Някои хора живеят още в 19-ти и началото на 20-ти век...
Тъжно... :(

Вече е старомодно да си патриот и да обичаш държавата си?

BGpride
12-09-2008, 17:39
Някои хора живеят още в 19-ти и началото на 20-ти век...
Тъжно... :(

Вече е старомодно да си патриот и да обичаш държавата си?
Не му обръщай внимание на този американстващ хомосексуалист. Той май забравя, че в любимата му Америка патриотизмът е доста на почит. Интересно защо американския закон за борба с тероризма бе наречен "ПАТРИОТИЧЕН акт"? Друг въпрос е каква е истинската същност на този закон, но това е друга тема.

democratos
12-09-2008, 17:47
Не му обръщай внимание на този американстващ хомосексуалист. Той май забравя, че в любимата му Америка патриотизмът е доста на почит. Интересно защо американския закон за борба с тероризма бе наречен "ПАТРИОТИЧЕН акт"? Друг въпрос е каква е истинската същност на този закон, но това е друга тема.
Аз правя разлика между патриотизъм и национал-социализъм. А ти?

SiegHeil
12-09-2008, 18:02
Добре че е демократос да вкара малко хумор в раздела че напоследък нещо се умълча :D

ПП: Чисто тълковно патриотизъм и нацинал-социализъм имат еднакво значение :)

mitternacht
12-09-2008, 18:26
Поздравления!!!
БРАВО!!!
Нека има повече такива шествия и нека всички националистически фронтове се обединят!

BGpride
12-09-2008, 18:31
Поздравления!!!
БРАВО!!!
Нека има повече такива шествия и нека всички националистически фронтове се обединят!
Точно така! В единението е силата!

sturmbanfuhrer
01-05-2009, 11:30
ти от на Расате отрепките ли си? гледам че си надъхан това е добре не не се подчинявай на такива малоумници.Тоя дето говори как бил крайно десен и на 1-ви май се събра с левите анархо отрепки, също така спаси гейовете от бой като започна да ги заплашва 1 седмица по-рано и зради него ни затвориха.а шествието в пловдив беше организирано освен о БНС от 28 Пловдив които още не им е ясно какви са - уш са BH но като се има впредвид че това е организация имаща за цел обединението на всички крайно десни по света и спасяването на бялата раса е много грешно да правят шовинистични шествия. Младежи ВЕЛИКАТА БЯЛА РАСА загива а вие мислите за славното ни минало.СТЕГНЕТЕ СЕ

Sevt
01-05-2009, 11:35
Не му обръщай внимание на този американстващ хомосексуалист. Той май забравя, че в любимата му Америка патриотизмът е доста на почит. Интересно защо американския закон за борба с тероризма бе наречен "ПАТРИОТИЧЕН акт"? Друг въпрос е каква е истинската същност на този закон, но това е друга тема.
Аз правя разлика между патриотизъм и национал-социализъм. А ти?

А между национал-социализъм и национализъм ?

kristo
01-05-2009, 16:46
Аз пък съм за Велика България, хич не ми и трябва белия (арийски) интернационализъм на някои "крайно десни". Уж крайно десни, пък ми проповядват интернационализъм, ама той бил арийски и затова е хубавия... Бахси логиката... Дали ще е болшевишки интернационализъм или расистки (арийски) интернационализъм, разлика за мен никаква няма. Мен ме интересуват България и Българите, който иска да рони крокодилски сълзи за "братските" бели народи по света, да си рони, във всеки случай това е отричане на нацията и национализма за мен... Какво означава да участваш в националистически интернационал, след като румънските националисти искат да ни вземат Южна Добруджа, сръбските националисти да заграбят отново Македония и да не ни върнат изконно българските Западни покрайнини, гърците искат части от южна България, а той тръгнал да ми говори за бял интернационал...

kokala
01-06-2009, 15:38
национализмът,трябва да бъде приоритет на България и на българите,като цяло.Жалко че нашите политици,служат на чужди интереси,а не на българите национални интереси.Тъжно е 21век,ние да нямаме национална доктина.Трябва на първо място да се мисли за българският народ и неговото бъдеще.България трябва да бъде силна и мощна държава,каквато е била преди векове.Нека създадем мощна и силна държава само и единствено за българите,всички други малцинства трябва да се съобразяват с нас,или ги очаква смърт за всички предатели на България. :smt027 :smt068 :smt067 :smt066 :smt075 :smt070

kristo
01-06-2009, 16:45
За всичко си прав, само че това за "изтрепването" на малцинствата е пълна глупост, нали се сещаш... Първо никой в 21 век няма да ти позволи да го направиш, Второ не можеш да сложиш абсолютно всички мацинства под общ знаменател, щото и сред тях има доста свестни хора, които се изявяват като достойни български граждани (арменците най-вече) и Трето е невъзможно да стане както и да го погледнеш, пък и не е нормално да го желаеш както ти казах. Но си напълно прав- трябва да знаят, че живеят в България и че тук ние определяме правилата и законите (ние българите), а те трябва да се съобразяват с тях и да ги спазват, както и ние го правим. И че винаги ние трябва да сме с известно предимство пред тях, както е навсякъде по света. Примерно във Франция надали някой французин от арабски произход ще бъде с предимство пред един етнически французин ако кандидстват за работа примерно като учители по история.

Schneeflocke
01-06-2009, 21:32
Искам да отбележа, че ние не сме част от "чистата раса". Въпреки че доста българи са "чистокръвни"...поне според една от теориите за произхода на идеята за чистата кръв. Не забравяйте, че Хитлер е смятал славяните за отрепки. И, да, четох темата за расовата ни принадлежност, но все пак официално се водим славяни, а и тюркският произход на българите не е близо до арийския.

Не харесвам Боян Расате, мисля, че е идиот, невъзпитан и очевидно кретен. Но съм възпитана да обичам България. Не искам турски в новините, не искам цигански по улиците. Ако живееш в България, си българин и трябва да се държиш като такъв. Етнически погледнато може да си всякакъв, но не трябва да очакваш дивиденти от това, понеже си в България. Ако си циганин, а не българин, не ти е тук мястото.

kristo
01-06-2009, 21:55
Искам да те питам какво значи "не сме славяни, обаче все пак се водим такива"? Или сме славяни, или не сме, средно положение няма. А фактите доказват, че прабългарите, които не са никакви тюрки, а индо-иранци са асимилирали и претопили славяните. Ако не вярваш, виж колко малък процент от българите имат славянския расов тип- руси и синеоки- едно 5-10%, не повече. Освен това трябва да се има в предвид, че по-скоро траките са влезнали в нашата етногенеза, отколкото славяните, защото и траките са наш сроден ирански народ и съответно при едно евентуално смесване няма как да се получи нещо различно от това, което са изглеждали и двата народа и това което изглеждаме и днес.
А що се отнася за тюркската теория за произхода ни- тя е повече от смехотворна бих казал, нито древните българи са били тюрки и монголоиди, нито пък сега можеш да намериш повече от един на половин милион българин с монголоидни черти на лицето.
Иначе Хитлер не е мразел чак толкова славяните, не слушай какво ти говорят комунистическите историчари. Напротив, с някои от славянските народи Хитлер е бил в съюз като например словаците, тъй че на тея лъжи недей вярва.

didomido
01-06-2009, 23:09
Някои хора живеят още в 19-ти и началото на 20-ти век...
Тъжно... :(

Тъжно е че ти се американееш бе ЛЕКЕ

Schneeflocke
01-07-2009, 10:07
Искам да те питам какво значи "не сме славяни, обаче все пак се водим такива"? Или сме славяни, или не сме, средно положение няма. А фактите доказват, че прабългарите, които не са никакви тюрки, а индо-иранци са асимилирали и претопили славяните. Ако не вярваш, виж колко малък процент от българите имат славянския расов тип- руси и синеоки- едно 5-10%, не повече. Освен това трябва да се има в предвид, че по-скоро траките са влезнали в нашата етногенеза, отколкото славяните, защото и траките са наш сроден ирански народ и съответно при едно евентуално смесване няма как да се получи нещо различно от това, което са изглеждали и двата народа и това което изглеждаме и днес.
А що се отнася за тюркската теория за произхода ни- тя е повече от смехотворна бих казал, нито древните българи са били тюрки и монголоиди, нито пък сега можеш да намериш повече от един на половин милион българин с монголоидни черти на лицето.
Иначе Хитлер не е мразел чак толкова славяните, не слушай какво ти говорят комунистическите историчари. Напротив, с някои от славянските народи Хитлер е бил в съюз като например словаците, тъй че на тея лъжи недей вярва.

Доколкото знам, ние се водим славяни, поне другите народи ни имат за такива. Честно казано, все ми е едно какъв ни е произходът. Мен редовно си ме разпознават като славянка, въпреки че половината хора тук са светли.

Той, Хитлер, е бил в съюз и с руснаците, но това не променя факта, че нито ние, нито словаците сме арийци. Въпреки че славянските черти също показват "чиста кръв". Той не е мразил славяните, както е мразил негрите, евреите и циганите, но ни е имал за по-низши същества от арийците.

kristo
01-07-2009, 10:22
Абе мойто момиче, недей да вярваш на Хитлеристките митове! Кой ти каза, че германците са арийци, освен те самите? Искаш ли да изнамеря от Уикипедия примерно за арийските народи и да видиш, че там не се споменават германците сред тях, а съвсем други народи, към които принадлежим и ние българите- иранците, арменците, пущуните в Афганистан и т. н. Така че който е казал, че арийците са непременно руси и синеоки, много е излъгъл, щото хич не е така. Те и славяните са били поне в миналото такива, каква е разликата между тях и германците и скандинавците?
Иначе има особено голямо значение какви сме по произход ако питаш мене, а в това, че не сме славяни, съм абсолютно сигурен. И се водим славяни само по езиково-културен принцип, то по друг принцип няма славянски етноси, то въобще славяни в етнически смисъл на думата няма.
И що се отнася до Хитлер и отношението му към нас- изобщо не ни е вземал за славяни, напротив, какъвто и кръволок да е, е имал много уважение към България и българите, това е доказан документално факт, доказан и с огромната подкрепа, която получаваме от него за осъществяване на Националното си обединение и с това, че въпреки, че сме му съюзници, не е пратил нито един български войник на Източния фронт, а е можел. Мислиш ли, че ако ни мразеше, щеше да ни жали?
И Хитлер не е чак толкова голям расист, колкото разправят. Единствената расова омраза, която е проповядвал е към евреите и цветнокожите, в частност циганите. Със славяните положението е друго- там противопоставянето е не на расов принцип, а на политически.
А ако става въпрос виж кои са били съюзници на германците още- японците, финландците, естонците- едни неарийски народи.
Но си права, темата за арийството и неарийството е доста дълга и спорна, ако се следва логиката може основателно да се каже, че всички индоевропейски народи- от нас българите през германците, славяните и угро-фините могат да бъдат причислени към арийските народи.

Националист
01-07-2009, 18:02
Девойче информирай се първо по темата после пиши. Първо арийци са само народите говорещи ирански езици. През 19-20 век с понятието арийци се е обозначавали всички индо-евроепйски народи. Вземи някоя немска етнографска карта да видиш като какви дават славяно-говорящите народи. Като арийци.
А за Хитлер както каза Кристо е смешно да се твърди че е смятал славяните за по нисши. Защо тогава би се съюзил с Хърватия,Словакия и България(тогава науката е смятала българите за славяни или за славяни + хуни).За какво му е било толкова да им помага,ако толкова ги е мразил та чак искал да ги "заробва". И ,защо са били разрешени браковете между българи и немци!?
Виж какво писал един от членовете в партията на Хитлер, Гюнтер за белите раси .Там за бели са включени всички раси срещащи се при славяноговорящите народи. Плюс това славяните са от нордическата раса също като германците така, че никой не ги е смятал за по-нисши.

Momchence
02-03-2009, 21:05
еее аз съм повече фен на фекалните шествия, по на сърце са ми :-D

kurt
02-20-2009, 18:00
Хитлер е жив!!! :smt066

kristo
02-20-2009, 19:06
Така е, тази година навършва 120 години само.

Anticiganina
02-22-2009, 12:57
Умират само тези, които са забравени! Слава на фюрера!

Schneeflocke
03-03-2009, 04:24
Девойче информирай се първо по темата после пиши. Първо арийци са само народите говорещи ирански езици. През 19-20 век с понятието арийци се е обозначавали всички индо-евроепйски народи. Вземи някоя немска етнографска карта да видиш като какви дават славяно-говорящите народи. Като арийци.
А за Хитлер както каза Кристо е смешно да се твърди че е смятал славяните за по нисши. Защо тогава би се съюзил с Хърватия,Словакия и България(тогава науката е смятала българите за славяни или за славяни + хуни).За какво му е било толкова да им помага,ако толкова ги е мразил та чак искал да ги "заробва". И ,защо са били разрешени браковете между българи и немци!?
Виж какво писал един от членовете в партията на Хитлер, Гюнтер за белите раси .Там за бели са включени всички раси срещащи се при славяноговорящите народи. Плюс това славяните са от нордическата раса също като германците така, че никой не ги е смятал за по-нисши.

Аз си мислех, че човекът е добър политик и си знае интереса, пък то се оказа, че просто ни обичал. Да си забелязал случайно, че България има стратегическо военно положение? За расата не споря, признах си още преди, че не съм запозната с това, казвам го от опит.

ПП: Да му се не види, влязох за една картинка, а вече втора тема ме надъхва....

ПП2: Пфу, май вече я няма... Аз си я свалих, ама при 560 GB hard... Таааа, ще го оценя, ако някой ми я прати. Беше сърце с българско знаме...