PDA

View Full Version : БНС/ГВАРДИЯ за промяна на България!



BGpride
12-09-2008, 09:44
http://zazz.bg/play:bdcb4aaf

Diam0nD
12-09-2008, 12:16
ще оправите вие ... то ей така става ... щрак с пръсти и до там ... айде айед ! Мечтиии ... реалноста е такава като в началото на клипчето и няма никакъв шанс за 5-6 години да се оправи /и то при сносно правителство/!

BGpride
12-09-2008, 13:57
ще оправите вие ... то ей така става ... щрак с пръсти и до там ... айде айед ! Мечтиии ... реалноста е такава като в началото на клипчето и няма никакъв шанс за 5-6 години да се оправи /и то при сносно правителство/!
Напълно съм съгласен с теб, че няма с едно щракване на пръсти да променим нещата. Трябва много упоритост и борба, но накрая ще успеем! Не трябва да се отказваме, така както през вековете предците ни са се борили за България!

Diam0nD
12-09-2008, 14:27
Ами аз не мисля ,че България за да се оправи тряя да е с националисти на власт ... за мен трябва да са родолубци... нека крадът ... те навсякъде крадът .. но нека 1во България поглеждат пък след това джоба си :) ае нека и другите да ударят по 1 коментарче де хехе

democratos
12-09-2008, 15:02
Национализмът е идеология на миналото и е морално остаряла, дори вредна.
Светът се обединява, скоро и ние ще живеем в мултикултурно общество.
Приемете го.

Diam0nD
12-09-2008, 15:04
Национализмът е идеология на миналото и е морално остаряла, дори вредна.
Светът се обединява, скоро и ние ще живеем в мултикултурно общество.
Приемете го. при теб в подписа тряя пише "In heroin we trust" :)

BGpride
12-09-2008, 16:35
САЩ, СССР, Европейски съюз, Варшавски договор, НАТО - това са временни явления. Вечна обаче е България! И нашата Родина ще пребъде именно заради ценностите на нашите деди, за съхранението, на които всеки националист се бори.

kristo
12-09-2008, 20:57
Национализмът е идеология на миналото и е морално остаряла, дори вредна.
Светът се обединява, скоро и ние ще живеем в мултикултурно общество.
Приемете го.
Национализма се завръща с пълна сила и то съвсем основателно и именно той е пътят на спасението за България.

Твоят американски национализъм е точно най-вреден, защото както се вижда твоята родина е САЩ, а не България. Така както комунистите са възприемали за своя родина на практика СССР, без значение на националността им, такива глобалисти като теб приемат за своя родина масонско-ционистката изгъзица САЩ.

Обаче бавно, но сигурно се вижда, че САЩ както беше с СССР върви към крах и разпад и се надявам това да стане максимално бързо. САЩ ограбиха всичките световни богатства през двата си века съществуване, но преяждането води до разпад. Просто САЩ е изкуствена формация, даже не и държава, създадена с определена цел- да обслужва световната финансова олигархия, да ограбва богатствата на другите народи за изгодата на същата тази олигархия, като в същото време "убеждава" света, че го прави за "добро", за "мир" и "демокрация"... Е, това започна да омръзва на същият този нормален свят и съвсем основателно САЩ ще се разпадне.

kristo
12-09-2008, 21:07
Промяната я иска не само БНС, иска я и ВМРО, иска я и Атака, и доста други я искат... Е, като всички я искаме, нека се обединим, защото жестоко се заблуждаваш ако си мислиш, че БНС сами можете да оправите България...

Сами нищо не можете да направите, няма кой да ви даде най-малкото, освен това нямате силите да я извършите тази промяна, не го ли разберете и не влязат ли всички националистически формации в някакъв вид компромисно обединение в името на спасението на Родината въпреки всички различния и противопоставяне помежду им, няма да настъпи никаква промяна.

Не го ли осъзнаем, толкова по-зле. Ще продължаваме да се деркаме помежду си, а БСП и ДПС ще ни се хилят отстрани и ще си затвърждават властта. Имам чувството за съжаление, че много хора от БНС това нещо не го схващате.

BGpride
12-10-2008, 10:34
Промяната я иска не само БНС, иска я и ВМРО, иска я и Атака, и доста други я искат... Е, като всички я искаме, нека се обединим, защото жестоко се заблуждаваш ако си мислиш, че БНС сами можете да оправите България...

Сами нищо не можете да направите, няма кой да ви даде най-малкото, освен това нямате силите да я извършите тази промяна, не го ли разберете и не влязат ли всички националистически формации в някакъв вид компромисно обединение в името на спасението на Родината въпреки всички различния и противопоставяне помежду им, няма да настъпи никаква промяна.

Не го ли осъзнаем, толкова по-зле. Ще продължаваме да се деркаме помежду си, а БСП и ДПС ще ни се хилят отстрани и ще си затвърждават властта. Имам чувството за съжаление, че много хора от БНС това нещо не го схващате.
Хората се познават по делата, а не по думите. Аз вярвам, че редовите членове и симпатизанти на ВМРО и "Атака" са искрени в намеренията си, но лидерите на тези партии не са. За това ние винаги сме готови да се единим с честните патриоти в тези партии, но не и с продажните им ръководства. Защото в началото на 90-те Боян Расате тъкмо уволнил се от казармата, обикаляше със собствени пари страната и основаваше младежки националистически структури. Още тогава правеше акции и протести срещу продажната власт, срещу циганския терор и турския екстремизъм. Още тогава го мъкнеха по районните и го тормозеха, защото не беше угоден на властта. По същото това време Волен Сидеров беше главен редактор на в. "Демокрация", където редовно пишеше, че национализмът бил най-голямото зло в България и слагаше знак на равенство между комунизъм и национализъм. За Краси Каракачанов какво да ти кажа... поинтересувай се за дейността на агент Иван в Шесто управление на Държавна сигурност.

Кристо, не те познавам, сигурно си искрен патриот, но трябва да разбереш, че със стари курви, нов бардак не се строи. Ако ще градим една Нова и Велика България, ще ни трябва чисти хора, какъвто предполагам си и ти. Всеки прави грешки в живота си, но силните личности се отличават с това, че ги осъзнават и признават.

mitternacht
12-10-2008, 10:47
Нали знаете, че ако се обедините всичките-Атака, БНС, ВМРО, тогава на властта ще и се разтреперят гащите.
И то, не защото е изпуснала ръководствата на дадените организации (нали все се обвинявате взаимно в конспирации, може и някъде да има истина, това е без значение), а защото младежи са се обединили и са твърдо решени да променят дупката в която сме затънали.Повече общи шествия, един малък повод и ще има изриване на свинете.

Loshotia
12-10-2008, 12:05
^ Именно заради това е време за национално обединеие!

BGpride
12-10-2008, 12:09
Да, време е за национално обединение, но НЕ обединение с ченгета и педофили, а обединение между млади, стари, бедни и богати ИСТИНСКИ НАЦИОНАЛИСТИ!

Diam0nD
12-10-2008, 14:55
бих махнал богатите ... те просто са забравили какво е трудно в живота! Пък и те няма как да са на мнение ,че положението е зле ... на тях нали им е добре . Ако някой не ми вярва да прочете "Приказка за стълбата " !

BGpride
12-10-2008, 15:02
бих махнал богатите ... те просто са забравили какво е трудно в живота! Пък и те няма как да са на мнение ,че положението е зле ... на тях нали им е добре . Ако някой не ми вярва да прочете "Приказка за стълбата " !
Нали знаеш - богатия с парите, учения с ума, а бедния с труда. Всеки трябва да помага с каквото може. Дори и малко да са, сред богатите също има тук-таме по някой истински родолюбец.

BGpride
12-10-2008, 19:26
Боян Расате: ДПС НЕ е гарант за етническия мир

http://www.youtube.com/watch?v=a9QYl1Qc3zE

Diam0nD
12-11-2008, 13:10
Ако някой не ми вярва да прочете "Приказка за стълбата " !Чувал съм, че на тия от парламента я четат, но файда? ами то като си станал това което пише в приказката няма как да загрееш .... трябва да се изучава в училище ,че идващото поколение дето ще е във власта да има изградена малка съвест към тези които са го издигнали !

BGpride
12-12-2008, 12:27
Зимна помощ 2008

За четвърта поредна година в студените зимни дни БНС/ГВАРДИЯ стартира своята Хуманитарна акция в помощ на Българските пенсионери. В продължение на две седмици, напълно безплатно националистите ще раздават храна и топъл чай на нашите забравени от Бога и държавата майки и бащи, баби и дядовци.

http://bg.bgns.net/images/stories/proiavi/zimna_pomosht2007/hk07_01.jpg

„Всеки ден виждаме как фалшиви родолюбци се бият в гърдите и ни баламосват с празните си приказки. Срамно е, че такива само говорят и нищо не правят.” – коментира Боян Расате. „Всеки националист обича своето Отечество, а това означава да се грижим най-вече за възрастните хора и децата. Кажете ми, кой от сегашните боклуци в парламента го прави?” – допълни още той.

http://bg.bgns.net/images/stories/proiavi/zimna_pomosht2007/hk07_02.jpg

Желанието на младите националисти е инициативата да добие по-голяма популярност и в бъдеще да се провежда във всички по-големи градове на България. „За жалост към момента не разполагаме с достатъчно пари за това, но срещаме все по-голяма съпричастност от страна на някои фирми и най-вече на гражданите, които помагат със своите дарения.” – допълни Росен Спартянов – ръководител на БНС-Хуманитарен корпус.

Младежите споделиха, че целта им е не да нахранят пенсионерите, а да ги зарадват с внимание по празниците и да им покажат, че не са забравени.

Различното тази година е, че акцията няма да се проведе само в София, но също така и в Пловдив, Варна, Бургас, Пазарджик и Стара Загора. В столицата ще има две места, на които възрастните хора ще могат да получат топъл чай и сандвичи – площадът на църквата „Света Неделя” и площад „Славейков”.

В Пазарджик младежите с елечета на Хуманитарния корпус на БНС/ГВАРДИЯ ще стоят до часовниковата кула.

В Пловдив – на площад „Стефан Стамболов”.

Във Варна – на входа на морската градина пред фестивалния комплекс и пред хотел „Черно море”.

В Бургас мястото ще бъде площад „Тройката”, а в Стара Загора – парк „Ал. Стамболийски”.

Акцията ще продължи от 15-и до 30-и декември.

Нека всеки, който е съпричастен към каузата и има финансовата възможност, да направи своето дарение. Събраните пари ще отидат за закупуването на още храна и топли напитки. Дарения могат да се правят както в пунктовете в петте града, така и на следната банкова сметка:

Swift code: FINVBGSF

Bank Acc. : 101 336 93 05

Bank code: 15091501

IBAN: BG02 FINV 9150 10BG N02J 2P

http://bg.bgns.net/Kakvo-pravim/Zimna-pomosht-2008.html

BGpride
12-12-2008, 12:37
ДПС – заплаха за свободата на словото

http://bg.bgns.net/images/stories/actual/news/prison_dps.jpg

Четирима турци и един еничар от ДПС внасят законопроект, цензуриращ изказванията в медийте

Преди няколко дни четирима турци и един еничар (Христо Бисеров – бивш главен секретар на СДС) от ДПС, внесоха законопроект, койтo предвижда промени в Наказателния кодекс. Прикрити за пореден път зад „общочовешки ценности”, представителите на етническата партия искат да бъде увеличено наказанието за „подбуждане към етническа омраза” от 3 на 4 години.

На пръв поглед, безобидна работа, където 3, там и 4 години. Но... в сега действащото законодателство, при първо провинение по член от НК, в който наказанието е до 3 години затвор, може да се разминеш с условна присъда. При 4-годишно наказание присъдата е винаги ефективна. Причината, която изтъкват от ДПС е, че Българите насаждали етническа омраза чрез медиите. Това означава, че казвайки пред медийте, че циганите крадат, изнасилват, ограбват, убиват и не искат да работят, а чакат държавата да ги тунтурка на гърба си, автоматично те изпраща зад решетките за 4 години.

На всички, обаче ни е ясно кой е дискриминирания и потъпкания в нашата мила несъщесвуваща от години държава. Дискриминираните и унижените сме ние и вие, скъпи Българи, защото плащаме задълженията си към държавата, а управляващите хранят и множат циганите с нашите пари. На всичкото отгоре, когато крадливи цигани те нападнат на улицата да те ограбят, трябва да си мълчиш, най-много да извикаш полиция, която да образува преписка срещу неизвестен извършител ... и да се утешиш след няколко месеца с решение на прокурора или дознателя, че поради липса на доказателства преписката е прекратена и не може да се образува дознание. Браво на Доган и на неговата башибозушка команда, само че тоя път не успя да им мине тихомълком пъкления план. Не успя засега, защото ние реагирахме мигновено и дадохме гласност на правния абсурд, който искат да прокарат в парламента.

От наша страна Боян Расате дискутира въпросното абсурдно предложение в сутрешния блок на НОВА, а след това Асен Кръстев – регионален водач на БНС-Пазарджик, буквално смачка в Дарик радио един от вносителите на законопроекта – Четин Казак от ДПС.

Последното издание на "Национална ГВАРДИЯ" също беше на тази тема. Гореизброените предавания можете да гледате, като натиснете тук и последвате връзките:

http://bg.bgns.net/Aktualno/DPSzaplaha-za-svobodata-na-slovoto.html

BGpride
12-13-2008, 08:22
ГВАРДИЯ за Велика и Обединена България

http://www.youtube.com/watch?v=ER3ZI_qWzso

Клипчето просто ми пълни душата 8)

kristo
12-13-2008, 19:16
Тая, дето я мислят Казак и останалите мерзавци от депесарската банда няма да стане тоя път определено...

Verszerzodes
12-14-2008, 13:25
поздравления пак за инициативата!!Догодина повече!!

BGpride
01-20-2009, 11:39
Политпедали (14.01.2009)

http://zazz.bg/play:ca13a50f

BGpride
01-20-2009, 11:42
Кой е виновен за събитията от миналата сряда?

* управляващи, полиция и лигави студенти убиха протеста
* Волен Сидеров се разграничи и нарече феновете лумпени и наркомани
* за Националната сигурност трябва повече от евтин популизъм

http://bg.bgns.net/Aktualno/Natzionalna-gvardiya-19.01.2009-g.html

kristo
01-20-2009, 17:46
Ее, популизма на бенесарите понякога няма граници... Пълен идиотизъм е да слагаш на един кантар Каракачанов и Волен Сидеров с Доган, Станишев и Кобурга, дори и те да са се компрометирали с нещо, са направили и немалко за българския патриотизъм колкото и да не искате да го признаете драги господа от БНС...
Всички са лоши, само Боян Станков е хубавия, нали? Не мислите ли, че сте прекалено заслепени за някои негови действия и не виждате реално нещата, а само така както ви харесват? То си е ваше право де, ама не ангажирайте всички с мнението си, че само ваш Боян е хубав, а всички останали до един са маскари, щото много хора съвсем основателно и на него не вярваме...

Firstwave
01-20-2009, 18:46
Така си е. И протеста не беше на БНС ако си спомням правилно.

Nam3less3
01-20-2009, 18:48
бих махнал богатите ... те просто са забравили какво е трудно в живота! Пък и те няма как да са на мнение ,че положението е зле ... на тях нали им е добре . Ако някой не ми вярва да прочете "Приказка за стълбата " !За да им вземеш мястото ли :D
Това е комунистическо.

BGpride
01-21-2009, 14:54
Така си е. И протеста не беше на БНС ако си спомням правилно.
Някой да е казал, че протестът е на БНС/ГВАРДИЯ? Ние само казахме, че го подкрепяме и ще го подкрепим.

А за агенти като Каракачана и хайдука Сидер достатъчно сме казали, не виждам защо трябва сега да им се обръща сериозно внимание.

И много интересно как след като Волен е уж опозоционер, се обяви против протеста? Може би, защото семейната му партия не успя да го яхне?

kristo
01-21-2009, 17:29
Добре де, а като говориш Каракачанов и Сидеров чий интереси защитавали, айде кажи ми Боян Станков чий интереси защитава след като води предаване по една от най-червените телевизии ББТ? Щото съм сигурен, че там не допускат случайни хора, извинявай. Просто логиката така ми подсказва. И защо Станков започна да кани в предаването си хора от бившата комунистическата номенклатура като Костадин Чакъров, бивш член на ЦК и Политбюро и дясна ръка на Тодор Живков? Значи като говорите колко "лоши" били Каракачанов и Сидеров, погледнете и вие дали нямате трески за дялане и дали всички действия на лидера ви са правилни и с какви хора общува и се свързва той. Иначе нямам против БНС като Организация, още по-малко срещу повечето ви позиции, но мисля, че и вие прекалено много го удряте на негативната пропаганда- всички са маскари, само ние сме единствените, най-хубавите, най-честните и почтените. А просто и при вас както казах си има доста трески за дялане.

BGpride
01-21-2009, 19:57
Добре де, а като говориш Каракачанов и Сидеров чий интереси защитавали, айде кажи ми Боян Станков чий интереси защитава след като води предаване по една от най-червените телевизии ББТ? Щото съм сигурен, че там не допускат случайни хора, извинявай. Просто логиката така ми подсказва. И защо Станков започна да кани в предаването си хора от бившата комунистическата номенклатура като Костадин Чакъров, бивш член на ЦК и Политбюро и дясна ръка на Тодор Живков? Значи като говорите колко "лоши" били Каракачанов и Сидеров, погледнете и вие дали нямате трески за дялане и дали всички действия на лидера ви са правилни и с какви хора общува и се свързва той. Иначе нямам против БНС като Организация, още по-малко срещу повечето ви позиции, но мисля, че и вие прекалено много го удряте на негативната пропаганда- всички са маскари, само ние сме единствените, най-хубавите, най-честните и почтените. А просто и при вас както казах си има доста трески за дялане.
Още преди да идем в ББТ бяхме разработили телевизионния проект "Национална ГВАРДИЯ". В крайна сметка постигнахме договорка с Балкан Българска Телевизия, където сега "Национална ГВАРДИЯ" е най-гледаното предаване, така показват рейтингите. В предаването се канят всякакви хора. Наскоро гостува и Ангел Джамбазки, поканихме и Волен, тъй като искахме да му дадем трибуна, за да опровергае (ако може) обвиненията, които отправяме към него, но Воленчо нещо го е шубе.

Обръщаме голямо внимание на псевдо-национализма, защото се занимаваме с тази идея от началото на 90-те и ни е много болно, когато разни измекяри и кариеристи започнат да се правят на патриоти.

kristo
01-22-2009, 10:08
Да, аз виждам, че се канят всякакви хора в предаването на Расате, просто не ми харесва това, че много често той обича да критикува ВМРО, Атака и БНРП повече отколкото управляващите в лицето на БСП-ДПС-НДСВ и някакси в това отношение не го разбира определено. Защото със сигурност изброените три патриотични огранизации със всичките си слабости са много по-добра алтернатива от Тройната коалиция. Също така от БНС трябва да осъзнанете, че сами нямате никакъв шанс да влезете в парламента, още по-малко да управлявате. Затова не потърсите ли някакъв вид съюз ли, коалиция ли с други националистически сили, няма да стане работата. С кого- не мога да ти дам съвет, просто определено е така и мисля, че ти сам го осъзнаваш.
А относно Джамбазки- радвам се, че Расате го е поканил в предаването си, можеби това е някакъв пробив в затопляне на отношенията ни, защото омразата и разделението между националистите е най-голямата грешка за мене. Плюс това Джамбазки е за мен бъдещото лице на ВМРО, надявам се дори да стане ръководител на Организацията, защото определено той е доста качествен човек и достоен български патриот. Разбира се, не смятам да го славословя, защото със сигурност и той си има слабости. Надявам се да можете скоро да поканите и човек от Атака в предаването си, дали Волен или някой друг, това е друг въпрос, но да могат да се подобрят отношенията ни, защото ако взаимодействаме поне на ниво редови членове би било много добре.

didomido1
01-22-2009, 16:21
Национализмът е идеология на миналото и е морално остаряла, дори вредна.
Светът се обединява, скоро и ние ще живеем в мултикултурно общество.
Приемете го.

Тихо американецо

Uptown_soldier
01-23-2009, 10:09
никаква промяна няма да има или поне не за добро. всичките се опитват да се докопат до власта служейки си с нагло с патриотичните идеи. те са шайка измамници.

EskarinaSmith
01-26-2009, 16:21
Хора, това не е начинът.
Нищо няма да променим като се делим. Национализмът дели хората - на различни етноси, религии и какви ли не още признаци - по-чесно такива, които не зависят от човека. Той не избира от коя националност да се роди. Ако ще делим хората, нека е според признаци, които зависят от тях самите - трудолюбие, честност, отговорност и т.н. и т.н. Хубаво е да сме родолюбци, но докато това означава да сме горди с това, че сме българи. От моментът, в който започне да означава да мразим тези, дето не са - вече не е хубаво и нещата се израждат.

kristo
01-26-2009, 16:31
Нещо не си наясно с принципите на национализма, защото национализма не означава омраза към другите етноси ии нации, а обединение на хората от една нация и издигане на просперитета на страната им. И още много други неща, които обединяват един народ и го правят едно цяло.
Българския национализъм означава да търсим единството, просперитета и издигането на българската нация. Не означава да мразиш другите нации, а да държиш на своето и да не отстъпваш от националните си принципи.
А иначе няма начин да няма никакво деление на етносите и религиите, защото ние българите сме много по-различни от сърбите, гърците, румънците и особено турците. И от всички други народи разбира се. Така че не знам за какво се плашиш от това нещо. Като казвам, че сме различни, не означава да се мразим, а винаги да търсим най-доброто за себе си като нация.

Uptown_soldier
01-26-2009, 18:09
никаква промяна няма да има или поне не за добро. всичките се опитват да се докопат до власта служейки си с нагло с патриотичните идеи. те са шайка измамници. :lol:

Ти за Ахметчо ли гласуваш ? Защото той е най почтения ?!

да не съм луд. ахмед доган ми също толкова противен, колкото и националистите

kristo
01-26-2009, 19:47
Националистите са тези, който обичат България... Ако не ти е ясно...
А Ахмед Доган определено не обича България. Е, тогава намери ли разликата между Доган и националистите, че не са "еднакво противни" както говориш...

Uptown_soldier
01-27-2009, 10:08
Националистите са тези, който обичат България... Ако не ти е ясно...
А Ахмед Доган определено не обича България. Е, тогава намери ли разликата между Доган и националистите, че не са "еднакво противни" както говориш...

няма да споря: нито аз ще ти променя мнението за националистите, нито ти моето приятен ден :grin:

Firstwave
01-27-2009, 10:24
Като не гласуваш познай на кого помагаш.

mitternacht
01-27-2009, 11:53
Хора, това не е начинът.
Нищо няма да променим като се делим. Национализмът дели хората - на различни етноси, религии и какви ли не още признаци - по-чесно такива, които не зависят от човека. Той не избира от коя националност да се роди. Ако ще делим хората, нека е според признаци, които зависят от тях самите - трудолюбие, честност, отговорност и т.н. и т.н. Хубаво е да сме родолюбци, но докато това означава да сме горди с това, че сме българи. От моментът, в който започне да означава да мразим тези, дето не са - вече не е хубаво и нещата се израждат.

Пратчет-фенка!!!!
:smt055