PDA

View Full Version : Хех, за поправителни изпити и повтаряне на уч. година..



Bianca
12-09-2008, 11:55
Искам да попитам относно едно нещо. Значи, ако съм МНОГО зле по математика, примерно да не мога да завърша учебната година, но по английски (първия ми език) се справям добре, тоест за 6, бих ли могла да повтарям годината?! Защото определено ще е тъпо, ако повтарям подгответо от ABC заради една ТЪПА математика, при положение, че по английски съм добре. Да го eбa, не сме математическа гимназия, а се чувствам точно така! :( Тази математика ми ебa мамицата, сега няма да завърша. :(
Същоо, какво представляват поправителните изпити, хахаха, има ли поне малък шанс да ги мина, дебим? : (
Гня.

Редактирано от ProstoAz
1 точка от правилника!

PiruBloodz
12-09-2008, 11:58
Да четеш вместо да пускаш теми?

Pliok0019
12-09-2008, 11:58
Ако имаш 2ка за годината - оставаш на поправителен изпит. Там е елементарна работа. Няма как да не го минеш.

Математиката в 8ми клас не е трудна. Ако трябва, отиди няколко пъти на частни уроци, поискай добрите по математика от класа ти да ти помогнат...

b0Nb0n
12-09-2008, 12:01
spoko 6tom ne si zle po si4ko nai veroqtno 6ti go dadar izpita

Bianca
12-09-2008, 12:10
Ако имаш 2ка за годината - оставаш на поправителен изпит. Там е елементарна работа. Няма как да не го минеш.

Математиката в 8ми клас не е трудна. Ако трябва, отиди няколко пъти на частни уроци, поискай добрите по математика от класа ти да ти помогнат...
Ходя отскоро на частни уроци, но съм клиничен случай.
Днес предадох поредния празен лист, вчера ми върнаха една двойка, вдругиден още една ще ми върнат.

Pliok0019
12-09-2008, 12:15
Ех и най-умната ще повтаря..

Естествено, че ще повтаряш ако имаш 2ка за годината и на изпитите..
Никога няма да има 2 на изпитите.

Bianca
12-09-2008, 12:16
Ех и най-умната ще повтаря..

Естествено, че ще повтаряш ако имаш 2ка за годината и на изпитите..
Хайде да си затваряш смрадливата уста, става ли? Или по-скоро спри да пишеш разни постове относно моята особа.
Това дали ще повтарям, си е моя работа.
Айде, със здраве!

Pliok0019
12-09-2008, 12:20
Ех и най-умната ще повтаря..

Естествено, че ще повтаряш ако имаш 2ка за годината и на изпитите..
Никога няма да има 2 на изпитите.Нали.. като я гледам.. мисля, си даже, че ще ги мини отлично :)
:-D

Ако има 6 по останалите неща ще я пуснат на изпита. :)

Bianca
12-09-2008, 12:41
Ами, да речем, че по другите предмети ще завърша с шестици, най-много по някой си предмет да имам петица. Не знам, обаче учителят ни по математика не прощава и не го е жал за никого. Набиеш ли му се в очите – край с теб. А по-странното е, че аз не му се набивам в очите.
Абе, лесни ли са наистина поправителните изпити?
Наистина тук стана като в приказката "Нероден Петко", ама все пак да си знам.

Bianca
12-09-2008, 13:01
Ба ли му майката, то днешно време оставят ли хора на поправителни изобщо?

Като гледам какви дебили завършват гимназия...
Точно при този учител, при когото съм, не е баш така. :) Имам много приятели и познати, които е оставял да повтарят. Дебим.
Ако бях при някой друг учител, хич нямаше да е така, и нямаше да се кося така сега!

DiScOnEcTeD
12-09-2008, 13:05
ее мисли позитивно 8 клас е най яякото при теб ще бъде по дълго 2 години :D :D :D :D :D

marry
12-09-2008, 13:21
Дори да останеш на изпит, ще ти го дадат, още повече, щом имаш добри оценки по другите предмети. Иначе до колкото съм чувала, материала, който се дава не е особено лесен, но са ми го казвали за други предмети, така че по математика може и да не е така...

PeopleAlwaysLeave
12-09-2008, 13:30
Не съм оставала на поправка до сега, но съм оставала на изпит първия срок заради отсъствия. И нашия по математика беше гадничък, но на изпита задачите не бяха кой знае колко трудни - аз попринцип съм си скарана с математиката, а щом се оправих... Споко, колкото и гаден да е изпитния материал все ще има нещо лесно за 3, защото все пак това е поправителен изпит - предполага се, че на такъв остават хора, които не са много добре с дадената дисциплина и все трябва да дадът нещо по-лесничко за избутване. А ти щом казваш, че по другите предмети си добре предполагам, че ще ти го дадат изпита, ако не друго ще те оставят да препишеш или ще ти помогнат.

SummeRLove08
12-09-2008, 14:37
Ами решението е просто, аз едно време точно по математика така процедирах:

1. Тетрадка
2. Сборник със задачи
3. Химикалка, молив, линийка..

Решаване на задачи...
Съгласна съм. Помисли, дали това че не можеш да се справиш с материала не е защото просто мразиш математиката и нямаш желание яда я разбереш. Наистина за 8ми клас не е толкова трудна. Ако трябва отдели много повече време за математиката отколкото за другите предмети, щом си добра. Мисли позитивно, че ще се справиш. Успех!

sm_95
12-10-2008, 17:39
ебеее минала год една от 7кл с 4двойки и пак мина споко :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

strong
12-11-2008, 14:50
Не мога да разбера ЩО ЗА МАЛОУМНИК трябва да си, за да останеш на изпит, по какъвто и да е предмет!?!?!?! При сегашната пропаднала образователна с-ма, нивото е ПОЗОРНО НИСКО!!! Трябва да си мн мн мн тъп за да останеш на изпити.... :x