PDA

View Full Version : Видео



MELON
12-09-2008, 13:01
Здравейте !!
Ето го моят въпрос искам да се снимам как играя една игра... Но не мога да открия програма която да прави хубави записи с високо качество и да ги прави с по-малко от 1гб памет .Ако знаете такава програма ще ми помогнете ако я споделите . Ааааа... още нещо трябва ми и програма за смаляване на разера на видеото .
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

jambo_bs
12-09-2008, 16:05
Значи има много такива програми но не помня имената.Явно искаш да го качваш в vbox7 но за да е с високо качество ще ти трябва конвертор на клипа и там да си го настроиш.

MELON
12-10-2008, 15:08
позна ама ми трябва имена ....

MELON
12-12-2008, 14:19
абе в този форум има ли някой :smt024 ](*,)

miroslavtn
12-12-2008, 14:56
Здравей. аз ползвам една програма с която правя видео уроци по програмиране. Не съм пробвал как стават записите когато се играе някоя игра но ще ти е предложа.
Camtasia 5 има рекордер с който записваш и после можеш да си редактираш клипа и да го конвертираш в какъвто си искаш формат. за vbox ще ти трябва flv формат. потърси я в замунда или арена там я има.

MELON
12-12-2008, 18:19
Здравей. аз ползвам една програма с която правя видео уроци по програмиране. Не съм пробвал как стават записите когато се играе някоя игра но ще ти е предложа.
Camtasia 5 има рекордер с който записваш и после можеш да си редактираш клипа и да го конвертираш в какъвто си искаш формат. за vbox ще ти трябва flv формат. потърси я в замунда или арена там я има.
Много съм ти благодарен златен си брато !!

miroslavtn
12-12-2008, 18:46
Здравей. аз ползвам една програма с която правя видео уроци по програмиране. Не съм пробвал как стават записите когато се играе някоя игра но ще ти е предложа.
Camtasia 5 има рекордер с който записваш и после можеш да си редактираш клипа и да го конвертираш в какъвто си искаш формат. за vbox ще ти трябва flv формат. потърси я в замунда или арена там я има.
Много съм ти благодарен златен си брато !!
кажи какъв е бил резултата от снимането. също компа ти трябва да е по-мощен за да може да направи клиповете добри.