PDA

View Full Version : Към модератори и потребители.



klient
12-09-2008, 12:23
Нека модовете и всички потребители на целия форум ,разгелдат подрбоно тази тема http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=213557 за да видят изказванията на потребителката DARLA.т известно време ми прави впечатление ,че тази ...никаквица се заяжда ,убижда и напада голяма част от хората ползващи форума.А тази тема ,към която дадох линк по нагоре е върха на сладоледа.В нея DARLA арогантно и цинично се подиргава с това,че майката на MILENA_PLD е починала.Как може да има такива безмозъчни същества като DARLA,която парадира с това ,че е майка и е наясно с живота.Само не знам ти DARLA какво възпитание ще дадеш на детето си с твоето поведение,защото крушата не пада по далече от дървото.Каквато и да е MILENA_PLD...никой не заслужава подобно отношение.
Нека модераторите разгледат обстойно поведението и да я предупредят ПУБЛИЧНО в тема ТУК,или да и се наложи едномесечен бан за да преусмили държанието си с хората тук.
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ

Misha91
12-09-2008, 12:33
Леле..Дарла ти добре ли си?А претендираше ,че си интелигентна...УЖАС!!!!!Мисля ,че вече прекали с тези изказвания и напдаки......Подкрепям Клиент.

Миленка ,мацка ,съжалявам за загубата и не се връзвай на приказките на такива като Дарла.

LadyDy
12-09-2008, 12:39
Направо гледах ей така - :shock: :shock: :shock: Никога не съм мислила, че Дарла ще се отнесе така към което и да е момиче или момче, съдейки по постовете, но и не може да се каже, че е цветуща.

hahavteen
12-09-2008, 12:43
На мен поведението й ми е направило впечатление не само в тази тема но както и да е...
Според мен не е чак за бан въпреки всичко.

SINDEL
12-09-2008, 12:50
Дарла, имах много по-добро мнение за теб в на4алото.
Напоследък оба4е постоянно парадираш с това, 4е си родила и това те прави нещо пове4е от вси4ки останали, докато реално си просто 19 или 20-годишно моми4е с малко дете. Не искам да твърдя, 4е нападките към толкова много потребители, както и споровете, които винаги се мъ4иш да подкладеш, са резултат от това, 4е прекалено малка си се 'вързала' с бебе и вси4ки грижи около него, но изглежда то4но така.
Изглеждаш като озлобена тийнейджърка, която самата е все още дете, а е закотвена вкъщи, за да гледа друго дете. Никой не ти е виновен, 4е си си избрала такъв живот. Ако си нещастна или недоволна, или пък имаш прекалено много свободно време, което се 4удиш как да запълниш, за да не ти е ску4но, никой от потребителите не е длъжен да ти става кофа, в която да изливаш целия си емоционален боклук. Ясно ми е, 4е не ти е лесно, но раждането на дете не те прави по-добра, нито по-мъдра, нито по-зряла от останалите. А с изказвания и коментари относно ли4ната хигиена на хората, подигравки и лепене на етикети заради мнения, разли4ни от твоето собствено, и този така нелеп нравоу4ителен и морален тон (предвид реалната ти възраст) ставаш единствено смешна, а още по-лошото и жалка. Съжалявам те, наистина. Мисля 4е това е най-лекото нещо, което мога да ти кажа, предвид това, 4е не си ме засягала и провокирала ли4но. Най-добронамерено те съветвам да си преразгледаш поведението.

krem4et0
12-09-2008, 13:11
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=4113843#4113843

В крайна сметка всички участници в спора се държаха зле, но поведението на darla не отива на това, за което претендира че е!

Лек ден!