PDA

View Full Version : Каланетика???



Vincitore
12-09-2008, 13:25
Здравейте : ) !Чух за каланетиката-казаха ми че била много добра и полезна!Ако някой ходи,да пише мнения,дали е доволен а и също така ще съм много благодарна ако някой ми каже къде има в София!!! Мерси предварително,ще ми е интересно да разбера нещо повече за нея :-)

b00m
12-09-2008, 16:53
каланетиката е най-смъртоносното бойно изкуство! Аз имам розов колан по каланетика и това ме прави най-опасния човек в тоя форум!

Пазете се! :booooomb: :booooomb:
xaxaxaxax :D :D :D :D :D :D

machine
12-09-2008, 18:38
ами за каланетиката не знам много,но я има във фитне"Джъмбо"в Славия.Но мненията на наблюдаващите отстрани е че е губене на времето.

Vincitore
12-09-2008, 20:35
каланетиката е най-смъртоносното бойно изкуство! Аз имам розов колан по каланетика и това ме прави най-опасния човек в тоя форум!

Пазете се! :booooomb: :booooomb:


Лелелеее колко си забавен..... кат няма кво да кажеш не пиши бе ... пфффф

LovelyGirl
12-10-2008, 11:39
Аз ходих 2 месеца на каланетика-ами честно казано,очаквах по-дбър резултат,доста..
Трябва да се ходи наистина редовно и доста продължително за да постигнеш нужния ефект :)
А м/у другото степ е по-добра идея ;)

Vincitore
12-10-2008, 18:16
Лелелеее колко си забавен..... кат няма кво да кажеш не пиши бе ... пфффф
Не дей да ми викаш, щото знаеш ли, какво мога да те направя с моя розов колан а? :x :x





Лелеее колко си забавен ... ама тихо тихо че направо умрях ...

Vincitore
12-10-2008, 20:34
Лелеее колко си забавен ... ама тихо тихо че направо умрях ...

Умри бе - ще има ефект. Умирането е добро и полезно. Дори по-добро и полезно от каланетиката.



Айде като не можеш да дадеш компетентно мнение,не пиши,а ?????

Vincitore
12-11-2008, 12:31
Айде като не можеш да дадеш компетентно мнение,не пиши,а ?????

Аз мога да ти дам компетентно мнение, но не и на некадърно зададен въпрос ;) 8-) 8-)



Охх ти кадърния ...