PDA

View Full Version : Банална история, но все пак ... :(



cherry_baby
12-09-2008, 14:51
Здравейте, ако искате се смейте на това дето ще прочетете, но все тая ... :-D Искам да питам, според вас мога ли да накарам едно момче да зареже приятелката си, с която бяха скъсали допреди няколко седмици, и се забихме на 2 пъти с него, но вчера разбрах, че се е събрал пак с оная ... та питанката ми е, мислите ли че имам някъв шанс да ги разделя (той ми даде 1 негова гривна)и ако да - какво мога да направя? Или просто ще ми кажете, че просто се е позабавлявал с мен докато чака да се събере пак с оная? От брат му разбрах, че онова момиче било голяма ****** и не били 1 за друг и едва ли не било въпрос на време да се разделят ... Нз, вече кво да си мисля :shock:

Th3MaN
12-09-2008, 14:53
Ми моЖеш всичко може

moon_flower
12-09-2008, 14:53
Ами едва ли някой може да ти каже какво ще се случи със сигурност,но пък нищо не ти пречи да опиташ.В крайна сметка човек трябва да се бори.Пробвай. :)

bahti7667
12-09-2008, 14:54
като е въпрос на време да се разделят .. просто изчакай куклоо 8-) иначе ти ще излезеш кучката в случая.. щот си разделила гълъбчетата :lol:

MakeMeFeel
12-09-2008, 14:57
Ей са ще фърля боба и ще ти кажа, мойто момиче , няа са стриптизяваш 8-)

nestle
12-09-2008, 15:00
Направи това което чувстваш без да мислиш за другите, можеш да опиташ всичко, нищу не губиш ;)

jghgh
12-09-2008, 15:15
Оф, кви сте тъпанари...
И после що бях дала отпуска на тоя раздел...

Момчето се е позабавлявало с тебе, ама пак е тръгнало с аверката си, нали?
И наистина ли си 100% сигурна че това което твоя познат ти е казал е самата истина? Ми ако не е въпрос на време да скъсат? Ми ако момчето обича момичето? Той може много да си я тачи пък ;)
А от тва още един въпрос изниква - ти пък и да успееш "да направиш нещо за да ги разделиш" кво ще постигнеш? Харесва ли те тоя младеж, пука ли му за тебе, или си му била мимолетно увлечение, което не е способен да обича и уважава? За това замисляла ли си се?

Недей да си изсмукваш от пръстите някви дебилни причини за да се навиеш че те харесва или че имаш право да ги разделяш...

Да се опитваш да разделиш двойка е ЖАЛКО, дори да е между най-долната кучка и най-добрия ангел...

Трай си там и поне разучи подробно нещата - белким имаш основание да мислиш лошо за настоящата му приятелка! Както казах, ти май просто се надяваш да не е стока, но не си сигурна дали тя е боклук или не е! Ама дори и момичето да не струва и връзката им да е зле, тва теб кво те засяга? Положението на другите не ти дава право да се месиш и да интригантстваш...
Не бъди жалка, моме..


:lol: :?




пп. И голяма работа като ти подарил няква гривна.. може и да не е знак...

PLuScHeTo
12-09-2008, 15:48
Ей са ще фърля боба и ще ти кажа, мойто момиче , няа са стриптизяваш 8-)

после сподели какво си видяла :D

Crazytu
12-09-2008, 15:53
Оф, кви сте тъпанари...
И после що бях дала отпуска на тоя раздел...

Момчето се е позабавлявало с тебе, ама пак е тръгнало с аверката си, нали?
И наистина ли си 100% сигурна че това което твоя познат ти е казал е самата истина? Ми ако не е въпрос на време да скъсат? Ми ако момчето обича момичето? Той може много да си я тачи пък ;)
А от тва още един въпрос изниква - ти пък и да успееш "да направиш нещо за да ги разделиш" кво ще постигнеш? Харесва ли те тоя младеж, пука ли му за тебе, или си му била мимолетно увлечение, което не е способен да обича и уважава? За това замисляла ли си се?

Недей да си изсмукваш от пръстите някви дебилни причини за да се навиеш че те харесва или че имаш право да ги разделяш...

Да се опитваш да разделиш двойка е ЖАЛКО, дори да е между най-долната кучка и най-добрия ангел...

Трай си там и поне разучи подробно нещата - белким имаш основание да мислиш лошо за настоящата му приятелка! Както казах, ти май просто се надяваш да не е стока, но не си сигурна дали тя е боклук или не е! Ама дори и момичето да не струва и връзката им да е зле, тва теб кво те засяга? Положението на другите не ти дава право да се месиш и да интригантстваш...
Не бъди жалка, моме..


:lol: :?




пп. И голяма работа като ти подарил няква гривна.. може и да не е знак...
Напълно съм съгластна ...

CfEtii
12-09-2008, 16:55
Сори,ама си жалка,щом се чудиш как да ги разделиш..ти само предполагаш каква е,но не я познаваш,нали?Всеки има ралзично мнение за хората..оня мисли,че е курва,друг-не мисли така..Тъй че,седи мирно и не се занимавай с връзката на хората :-x

cherry_baby
12-09-2008, 17:48
Сори,ама си жалка,щом се чудиш как да ги разделиш..ти само предполагаш каква е,но не я познаваш,нали?Всеки има ралзично мнение за хората..оня мисли,че е к***а,друг-не мисли така..Тъй че,седи мирно и не се занимавай с връзката на хората :-x

Пфф сигурно наистина историята изглежда по- зле отстрани, но някси е доста дълго да го обяснявам в подробности. И ако обичате не ми говорете на "Много си жалка", просто събирам някфи си там мнения на хора, незапознати с работата. Пък и честно казано не съм тръгнала да ги разделям по простата причина, че аз тва момиче няма как да го видя по никъф начин. А за тва дали е курва - да наистина е такава, знам го със сигурност, но ок щом си я иска нека се "обичат". И за приятеля, който си изказа мнението за нея - знам, че не ме лъже и че действително е такава за каквато я представя. Знам, че е тъпо да вярвам на някой е тка безусловно и сляпо едва ли не, но мога да се закълна че тоя човек точно по този въпрос не би ме излъгал. Знаете, понякога има хора на които някакси се доверяваш напълно и им вярваш... сещате се (надявам се)

zaraaa
12-09-2008, 17:50
Щом са се събрали отново, значи въпросното момче, за което разкаваш държи на приятелката си и я обича... не се опитвай да ги разделиши да въртиш интриги, ако той те искаше и те харесваше щеше да е с Теб, не с Нея!

FreakPk
12-09-2008, 18:10
Мани не се излагаи все едно аз е сега да тръгна да бия един тъпак за тва че се събрал пак с момичето ако найстина те харесва и изпитва към тебе нещо ще я зареже и ще тръгне с тебе всичко е въпрос на време...

cherry_baby
12-09-2008, 19:22
Мани не се излагаи все едно аз е сега да тръгна да бия един тъпак за тва че се събрал пак с момичето ако найстина те харесва и изпитва към тебе нещо ще я зареже и ще тръгне с тебе всичко е въпрос на време...

Мда нали, и аз стигам до това заключение, че вс е въпрос на време ... но не вярвам да изпитва нещо към мен, все пак сме се виждали само няколко пъти. Но ако наистина момичето не струва - ще се разбере бързо, нали така. Пък е и в мой плюс, че мога да говоря с брат му горе-долу свободно на тази тема, така че ... хммм

WTF90
12-09-2008, 20:52
Убии брата на тва момче нарежи го на парченца и пусния едния му пръст в чантичката й така че брат му да види (тва момче) :smt003 8-) 8-) 8-) 8-)

hooliganka89
12-10-2008, 07:26
Е,пробвай,нямаш кой знае какво за губене.
Как да го направиш обаче не знам.

mickelangelo
12-10-2008, 09:25
Няма невъзможни неща !

Успех ... !

cherry_baby
12-10-2008, 16:27
като е въпрос на време да се разделят .. просто изчакай куклоо 8-) иначе ти ще излезеш кучката в случая.. щот си разделила гълъбчетата :lol:

Дали пък наистина не е това тайната на успеха :? Какво ще кажете :?