PDA

View Full Version : Преместване!?



choke
12-09-2008, 15:50
Здравейте първа тема ми е тука и все пак не успях да измисля към кого да се обърна..
Искам да попитам как мога да се преместя в друго даксло трябва ли да държа некви изпити задължително ли е да е от началото на учебната година и въобще каквато и да е полезна информация свързано с това...???
Нямам достатъчно смелост да се обадя в самото даскало и затова реших да питам вас защото сигурно има хора които са се премествали или са били премествани и т.н. :o

lori
12-09-2008, 16:15
щом не си в началото на годината, можеш след 1вия срок. Не мисляй че ще държиш изпити. Съжарявам, не знам нищо повече.

renegate
12-09-2008, 17:43
Ще държиш само по предмети които се учат в новото даскало, а не си ги учил в твойто схващаш ли ;)

lorchety995
12-10-2008, 05:49
..ще се държат ако даскалото е някакво по специализирано !!!

Rza
12-10-2008, 06:24
примерно език или специален предмет :)на тва ще те изпитват

LovelyGirl
12-10-2008, 08:13
Можеш още сега да се преместиш,НЕ е задължително да чакаш да свърши 1вия срок,те така или инъче оценкитети от старото ще се пренесат в новото даскало.Ако специалноста ти е същата няма да държиш изпити,но ако е друга е задължително,дори може да са няколко изпита.Но те със сигурност ще ти ги дадат,не се притеснявай за това ;)

choke
12-10-2008, 11:11
а според вас ако е специлизирана паралелката има ли вероятност да не успея да се преместя и въобще има ли некви пречки...все едно от езикова гимназия да се преместя в музикална..нещо подобно е в смисъл трябва ли да направя нещо повече от едно отиване в другото даскало и заявяване там (молба ли квото и да е) зимане на мойто отпускно от мойта гимназия и толкова?Звучи ми прекалено лесно..не знам... :shock: :shock: :shock:

LovelyGirl
12-10-2008, 11:57
Добре,ще ти дам пример за да разбереш.
Миналата седмица едно момче от паралелка математика с информатика се премести в нашето училище,паралелка биология и химия.След като са ни специални предмети ние имаме много часове в седмицата и той ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да държи приравнителни изпити по тях.Също и по англ ще държи.Но не се притеснявай-в новото даксало нямат изгода да не ти дадат изпита,така че ще те оставят да си преписваш от учебници,ще подсказват и ще направят всичко възможно да си вземеш изпитите ;)