PDA

View Full Version : какво се случи..?!?!



Forever_love_
12-09-2008, 16:17
Вижте,ако искате иззобщо не четете това което съм написала защото знам че за вас е пълна простотия просто имах нужда някъде да кажа какво се случва защото се чуствам ужасно нещастна.Имам сериозен приятел от година и половина и днес просто се разочаровах страшно много ....не че е кой знае какво но съм адски ранима и това което се случи страшно много ме обърка породи ужасно мн въпроси в мен и просто...
историята е следната.. прибрахме се в нас и имах да уча по психолгия легнахме си и аз взех да уча той заспа до мен след като научих оставих третрадката и аз също заспах.Преди 20 мин се събудих и реших да го целувам и т.н и ми се искаше и той нежно да отвърне на всичко което правя но..... започнах да го докосвам по разни места а той,..разбирате ли никаква ...ама никаква реакция.. това ужасно ме обиди и му казах че явно няма мн желание да бъде с мен.След 1-2 минути започна да ме докосва навсякъде но беше насила ,направи го само защото казах че не ме иска...?!?!?!?!Когато му казах да спре защото виждам че е насила (ето и най колониалния момент ...) той ми каза:Ти само искаш да се ебеш ..... Тези думи допринесоха за огромно безмълвие от моя страна ..и сега пиша всичко това със сълзи и страшно болка това от него ... не съм го очаквала по този начин...Незнам кой къде сгреши но в момента имам чуството че света се разпада чуствам се ужасно .ок .. не е кой знае какво ..но в този момент точно за мен това е нещотот което ме прави адски нещастна..в този момент..той никога не се е държал така...

CfEtii
12-09-2008, 16:49
Според мен си реагирала малко остро..всеки има моменти,в които не му е на кеф,не му се прави нищо и тн.Може би не е реагирал,защото не е искал да ти каже''я си махни ръката'или нещо от сорта..а тва за ебането дето ти е казал..тука вече нз..поговорете,за да видиш дали наистина го мисли,или го е казал в момент на дразнене.. :o

zaraaa
12-09-2008, 17:54
Според мен си реагирала малко остро..всеки има моменти,в които не му е на кеф,не му се прави нищо и тн.Може би не е реагирал,защото не е искал да ти каже''я си махни ръката'или нещо от сорта..а тва за ебането дето ти е казал..тука вече нз..поговорете,за да видиш дали наистина го мисли,или го е казал в момент на дразнене.. :o

+1

ImmortalForever
12-09-2008, 17:55
Според мен, в момента, в който не е реагирал е трябвало да спреш.Понякога не на всеки му е ден..Относно думите му..Няма значение в какво състояние са казани.Аз винаги съм вярвала, че ядосан или не, човек винаги казва, каквото му е на душата..Не те обиждам или нещо подобно, но се замисли как върви връзката ви напоследък..Забелязала ли си скорошни случаи, в които сте говорили за нещо сериозно или само се натискате?От колко време сте заедно?И все пак .. МИсля че си реагирала остро на отказа му още тогава..е можело таз история да се прекрати.. ама нищо станалото-станало.Дано се оправят нещата!

curka87
12-10-2008, 09:40
Според мен си реагирала малко остро..всеки има моменти,в които не му е на кеф,не му се прави нищо и тн.Може би не е реагирал,защото не е искал да ти каже''я си махни ръката'или нещо от сорта..а тва за ебането дето ти е казал..тука вече нз..поговорете,за да видиш дали наистина го мисли,или го е казал в момент на дразнене.. :o

+1

soul1199
12-10-2008, 09:50
spox,pogovori s nego,moje da my se e spalo i t.n.

evelinka1122
12-10-2008, 10:56
:shock: :shock: :shock: pokaji mu 4e si s nego zaradi samiq nego i 4akai sledva6tiq put toi da go poiska...

nestle
12-10-2008, 11:37
И аз съм имала такива моменти но в крайна сметка....понякога ми се е случвало той да иска да прайм секс, а аз да не искам и понякога става и обратното....но няма защо да му се сърдя и да мисля че неиска да е с мен! Таа немисля че трябва да го обвиняваш и да плачеш за това ;)

Rofl4e
12-10-2008, 12:11
И само днес ли беше такова държанието му!?!Защото ако е от извесно време на сам може да си е намир някоя и да не иска да ти каже и по този начин да се опита да те разкара! 8)

Metal_kids
12-10-2008, 12:15
Най-лесно е да поговорите на 4 очи за това иначе всички други терзания и мисли няма да помогнат 8)

hooliganka89
12-10-2008, 12:17
Не мога да повярвам,че имаш връзка от толкова време,а реагираш така на такава простотия?Като децата,те поне са оправдани.
Света ти се срутил заради това? :lol: