PDA

View Full Version : Голям проблем с ОБИДИТЕ хелп!



(S) AINT
12-09-2008, 16:23
Гаджето ми постоянно ме обижда.Значи и аз съм го обиждала,казвала сум му смотаняк,тъп ... но в границите на нормалното. В събота на николден ми обеща, че ще ми пише към 12, закъсня с 20-30 мин и му писах смс,че не си спазва обещанията.И той на всичкото отгоре се върна пак там. Днеска му казах че съм пила малко на даскало и той ми каза бъчва. Един друг път ми вика тъпа глава. Как да му кажа и да разбере, че няма право така да постъпва с мен,дето му дадох толкова любов и го направи за 1ви път с мен!Няма право даже и баща ми не ме е обиждал. :-x Станал е много нагъл,и така изкарва нещата че ще продължава. Помощ!

jghgh
12-09-2008, 16:26
Ултиматум бе, не изглежда трудно?

(S) AINT
12-09-2008, 16:28
Ултиматум бе, не изглежда трудно?

Ни приема, ни предава, нз кво му е.
Вика ми че аз съм била виновна и едва ли не да не чакам никва промяна и да търпя.... ужасен е станал

jghgh
12-09-2008, 16:34
Е па кво правиш с някой дето нито приема, нито предава?
Не искам да звуча гадно, ама тва може би означава че не му пука... :shock:

Покажи му че има възможност да те загуби.
А и това ваш'то са ебати отношенията - обижда те, ходи във Варна да ти изневерява и т.н. (помня и другата ти тема)
Как го търпиш изобщо?

PLuScHeTo
12-09-2008, 16:34
еми зарежи го... не падай толкова ниско, че да търпиш такива неща :(

PeopleAlwaysLeave
12-09-2008, 16:34
Вие да не сте в детската градина ?! 0_o
Или престава да те обижда, или го зарязваш.

(S) AINT
12-09-2008, 16:38
Така е , но го обичах.
Ама сте прави. Той вече не е предишния, нз обаче съм много разочарована от него. Плюс тва за първи път някой да ме обиди по такъв начин и то човека който уж ме обича

CfEtii
12-09-2008, 16:43
Ти пък какво погазваш себе си само щото се прае на интересен..пфф..колкото и да го обичаш а и колкото гадно да звучи..той явно не изпитва същото към теб,за да те нарича с някфи тъпотии..ако все пак толкова много го обичаш,ултиматум,както казаха по-горе.ако не..махай го :?

(S) AINT
12-09-2008, 16:52
къв ултиматом като не разбира, или не иска

HePeAJIeH
12-09-2008, 16:55
На кожодер май си попаднала..Остави го момчето.

nesuni
12-09-2008, 16:55
spri mu sexa......tva e slaboto mqsto na mom4etata

(S) AINT
12-09-2008, 16:59
Като му "спра" секса и почва да се сърди като бебетата :x сигурно е малък по ъкъл, намери си едно момиче понеже съм му първата и си мисли че цял живот квото и да направи или да каже и ще го търпя.
Тва е много нагло, бахти човека... животно ли е нз

CfEtii
12-09-2008, 17:00
Кво не разбира бее,прае се на тъп..ама с извинение,май и ти си тъпа,за да го търпиш..

(S) AINT
12-09-2008, 17:02
Кво не разбира бее,прае се на тъп..ама с извинение,май и ти си тъпа,за да го търпиш..

Права си, че се прави.
Ама в крайна сметка аз съм си виновна че го търпя.

zaraaa
12-09-2008, 17:42
Спри да се унижаваш, раздели се с него.... От държанието му съдя, че не му пука много за теб

ImmortalForever
12-09-2008, 17:48
Абе ти достойнство нямаш ли бре, моме?Как ще позволяваш на някой да те обижда и то на човек,с който до колкото виждам сте задно от година и малко...На такова ниво във вашата връзка трябва да има РЕСПЕКТ, а не лапешко отношение...А тфа ти пък да го обиждаш е нараво глупаво!На нивото му ли падаш?Ако е един истински мъж, не само че няма да позволи да се обиждате, ами няма и да помисли да нарани самочувствието ти по такъв начин!Замисли се?!

emily_1234
12-09-2008, 17:54
Аз бях в абсолютно същата ситуация с едно момче и след като си му пуснала си мисли че си НЕГОВО притежание аз се направих на ударена и не му пуснах и тогава стана по-зле, позволяваше си всичко дори да ме унижава пред приятелите ми ! тогава се ядосах много и го скъсах. Няма друг изход.. бягай по-далеч от това животно щом се отнася с теб така (нищо е си спала с него) просто се отърви от него...

soulfly
12-09-2008, 19:51
oooooooooooooooof stiga ste me sadili kato ni6to ne znaete, tq ne prestana da mi vika glupak , smotanqk i piqnica za ne6ta deto dori ne sam pravil, po4nah i az da obijdam 6toto 10000 pati q pomolih kato mi se qdosa za gluposti da ne me obijda ama tq ne se sprq, ok vikaite i da me ostavq, pisna mi ot obidite,vinagi sam si mal4al i po4nah da govorq i az gluposti ne 6toto ne q obi4am ve4e ami da vidi kvo e gadno da vika na men za 6tqlo i ne6tqlo tapanar i glupak a az da si mal4a i da q molq da prestane. NE SAM PARCAL ZA RITANE I BAZIKANE i to4ka po vaprosa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! razbrah 4e s dobro i mal4anie nqma da se spre i poneje mn q obi4am ne q ostavih sled hilqdite obidi i sq ako i kaja ne6to po nakrivo i ve4e KRAAAAAAAAAAAI sardi se i me zaebava kato laino v lokva. omrazna mi prosto,nqma da se promeni nikoga razbrah go tva i kolkoto da me boli ot tva 4e q obi4am tq nikoga nqma da go razbere i 6te mi se smee kakto go pravi po skaipa i nqma da i puka za men, tei 4e kato ne znaete mal4ete tam.pppppppppppuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu aman ot 4ustva, da bqh bez4ustven da ne mi puka ama mi puka i vinagi 6te mi puka za neq ama ne moga pove4e taka, tq ne se sprq da se ebava i da mi se smee v o4ite dokato az pla4a pred neq!!!! aide mn vi zdrave.........pisna mi ot bebeshki istorii.

soulfly
12-09-2008, 19:54
Аз бях в абсолютно същата ситуация с едно момче и след като си му пуснала си мисли че си НЕГОВО притежание аз се направих на ударена и не му пуснах и тогава стана по-зле, позволяваше си всичко дори да ме унижава пред приятелите ми ! тогава се ядосах много и го скъсах. Няма друг изход.. бягай по-далеч от това животно щом се отнася с теб така (нищо е си спала с него) просто се отърви от него...
tva 4e ti si tapa krava i toi e po4nal da se ebava s teb pred priqtelite ti ne zna4i 4e i az sam takav, vari si lapai pi6kite na lainata det haresvash.az nikoga nqma da se bazikam s moita lubov pred nikogo ni6to 4e tq go pravi i me boli ot tva, ama na men koi mi vliza v polojenieto weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ?????????????? tapa krava si i si zaslujavash tva deto ti se slu4va,dano vse taka da e i evala na mom4eto,pisna mi ot lapeta deto ne znaqt kvo e polojenieto i samo govorqt.aide kefi sa tam naduvko prosta.

soulfly
12-09-2008, 19:55
Аз бях в абсолютно същата ситуация с едно момче и след като си му пуснала си мисли че си НЕГОВО притежание аз се направих на ударена и не му пуснах и тогава стана по-зле, позволяваше си всичко дори да ме унижава пред приятелите ми ! тогава се ядосах много и го скъсах. Няма друг изход.. бягай по-далеч от това животно щом се отнася с теб така (нищо е си спала с него) просто се отърви от него...
tva 4e ti si tapa krava i toi e po4nal da se ebava s teb pred priqtelite ti ne zna4i 4e i az sam takav, vari si lapai pi6kite na lainata det haresvash.az nikoga nqma da se bazikam s moita lubov pred nikogo ni6to 4e tq go pravi i me boli ot tva, ama na men koi mi vliza v polojenieto weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ?????????????? tapa krava si i si zaslujavash tva deto ti se slu4va,dano vse taka da e i evala na mom4eto,pisna mi ot lapeta deto ne znaqt kvo e polojenieto i samo govorqt.aide kefi sa tam naduvko prosta.

soulfly
12-09-2008, 19:57
Аз бях в абсолютно същата ситуация с едно момче и след като си му пуснала си мисли че си НЕГОВО притежание аз се направих на ударена и не му пуснах и тогава стана по-зле, позволяваше си всичко дори да ме унижава пред приятелите ми ! тогава се ядосах много и го скъсах. Няма друг изход.. бягай по-далеч от това животно щом се отнася с теб така (нищо е си спала с него) просто се отърви от него...
i da dobavq 4e ne mislq 4e tq e moe pritejanie i to4no za tva mi e gadno v momenta, ne vsi4ki mom4eta sa ednakvi, ama ti si tapa krava za sajalenie i samo ot zloba gledash kak da obijda6 i da si izkarvash na drugite mom4eta,mri v laina i stiga pisa tam deto ne ti e rabota, ne sam ti vinoven az 4e ne si slu4ila na mom4e patko prosta !!!!!!!!!!!!!!

soulfly
12-09-2008, 20:01
Абе ти достойнство нямаш ли бре, моме?Как ще позволяваш на някой да те обижда и то на човек,с който до колкото виждам сте задно от година и малко...На такова ниво във вашата връзка трябва да има РЕСПЕКТ, а не лапешко отношение...А тфа ти пък да го обиждаш е нараво глупаво!На нивото му ли падаш?Ако е един истински мъж, не само че няма да позволи да се обиждате, ами няма и да помисли да нарани самочувствието ти по такъв начин!Замисли се?!
sajalqvam ama ne obijdam az ami tq i ne se sprq i az i padnah do nivoto a ne tq do moeto!!! ama tei to vlubenite o4i na vsi4ko vqrvat, kato mi kazvashe tq 4e me obi4a vinagi sam i proshtaval i vqrval, ama go den sled den za neq sam glupak, prostak i nz si kvo i az kato izlqza s neq samo se ma4a da se darja dobre i polu4avam edno prezrenie i laji.zaradi neq az nqqm samo4ustvie i ni6to i si stoq dokato tq me obijdashe samo.pisna mi prosto, stiga ste me sadili si4ki ppppppppppppppppppppppuuuuuuuuuuuuu

(S) AINT
12-09-2008, 20:12
ПАДНАЛ ДО МОЕТО НИВО ! ОФ БОЖЕ...

jghgh
12-09-2008, 20:14
По-скоро ти падаш на неговото.
Айде зарязвай го и лягай да спиш. :)

(S) AINT
12-09-2008, 20:17
И кво обиждаш хората? Те не са виновни, че носът ти е стигнал до небето! Казват си истината хората и няма да се подценявам имам си чест и достойнство!!!!![/b]

(S) AINT
12-09-2008, 20:17
По-скоро ти падаш на неговото.
Айде зарязвай го и лягай да спиш. :)

мхм, права си
лека ви

miloto_girl_4e
12-09-2008, 20:31
Ти си му позволила нещата да са на това дередже :!:
Като не искаш да те обижда повече, първо СПРИ ти да го обиждаш :!:
Все пак каквото повикало - такова се обадило..
Нормално е щом ти си позволяваш да го нагрубяваш, да го прави и той :!: Поговори с него и му кажи, че не е нормално така да те обижда за всяко нещо и, че хич не е възпитано :!:

MartiSSima
12-09-2008, 20:53
Първо форума не е място където ще се карате и ще се оплювате.За мен и двамата сте допуснали грешки...Първо че ти си му разрешила по точно позволила той да се държи така с теб и второ че той се мисли за големия мъж и да обижда.Седни и му обясни като цивилизован човек какво те дразни в него, и него какво го дразни в теб.Ако не стане така значи е дошъл края на вашата връзка.Изчрпали сте се.В крайна сметка нито той ще ти е последния мъж в живота ти нито той в твоя!Компромиси трябва да има НО И ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ!

hooliganka89
12-09-2008, 22:20
Едвали това е човека в когото си се влюбила,може да се е променил.
Аз ако съм,ще му бия шута.

OregorN
12-09-2008, 22:35
glupak,smotanqk,piqnica,tapanar,...zaebava kato laino v lokva,...tei 4e kato ne znaete mal4ete tam.


...тя постоянно ме псува.......

Ей,я ела малко на земята :-x Спри да обиждаш момичето и си намери друга кукла за играчка !!

CanyH
12-09-2008, 22:45
Вече и семейни скандали се заформиха. Евала.

Victorya
12-10-2008, 06:44
Този да не е последния мъже на тази земя,че си се хванала за него като удавник за сламка.Направо го зарязвай. :-o

VeSITyy
12-10-2008, 07:19
Е па кво правиш с някой дето нито приема, нито предава?
Не искам да звуча гадно, ама тва може би означава че не му пука... :shock:

Покажи му че има възможност да те загуби.
А и това ваш'то са ебати отношенията - обижда те, ходи във Варна да ти изневерява и т.н. (помня и другата ти тема)
Как го търпиш изобщо? +1 budi qsna i mu kaji 4e ne moje da se produljava taka

Mr_Crowley
12-10-2008, 07:41
Ми ти си ебати тъпата! Чувала ли си поговорката, че кучето скача според тоягата? Айде сега напрегни си мозъчето за да разбереш смисъла и ако искаш може да се опиташ да си извадиш изводчета :-o

mickelangelo
12-10-2008, 09:15
Ами опитайте .. да се разберете .. никой да не обижда другия .. / ако не става шута в Г*за и следващия :)

fire_cat
12-10-2008, 12:20
Спри да се унижаваш, раздели се с него.... От държанието му съдя, че не му пука много за теб

+1

(S) AINT
12-10-2008, 15:11
Ами още ако го обичам.. :(

emily_1234
12-10-2008, 16:37
tva 4e ti si tapa krava i toi e po4nal da se ebava s teb pred priqtelite ti ne zna4i 4e i az sam takav, vari si lapai pi6kite na lainata det haresvash.az nikoga nqma da se bazikam s moita lubov pred nikogo ni6to 4e tq go pravi i me boli ot tva, ama na men koi mi vliza v polojenieto weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ?????????????? tapa krava si i si zaslujavash tva deto ti se slu4va,dano vse taka da e i evala na mom4eto,pisna mi ot lapeta deto ne znaqt kvo e polojenieto i samo govorqt.aide kefi sa tam naduvko prosta.[/quote]

Извинявай много но след като ми наговори всички тея простотии без да ме познаваш и без да знаеш за какво говориш, използвайки прекалено много епитети и съществителни,които НЕ са на мястото си как очакваш тва момиче да ходи с теб? (Ясен е вече проблема с обидите) и как очакваш някой който следи темата като ти види просташките и селяндурски изказвания да каже "Че момчето е право,защитете го ... ? :? не знам... по-принцип трябва да се обидя и да съм ядосана от това което каза :-x :-x но виждам че и на теб не ти е било лесно. В крайна сметка мисля че нещата при вас са много трудни и в един момент "попадате в дупка". И не казвам това "защото съм злобна" а защото съм преминала през това ...!

GabisiTa
12-10-2008, 16:40
Абе какви са тези глупости.. обиждал те.. ами зарежи го тогава, само че като гледам и ти не оставаш по-назад.. :?

MakeMeFeel
12-10-2008, 16:42
Вие сте мазохисти ... :?

MusicIsTheKey
12-10-2008, 16:43
Какво като е спал с теб за пръв път? Нима това го прави твоя собственост?

Нещата няма да се оправят с мълчание и оплакване по форумите. Говори с него.

I_Know
12-10-2008, 17:36
ми докато си говорите за нещо (предполагам си говрите :D ) просто му кажи че не ти е приятно и таф е :)

soul1199
12-10-2008, 17:40
spoed men se razdelete za malko,pomisli v/y tova,dali,ako si sama nqma da ti e po-dobre

ImmortalForever
12-10-2008, 18:36
Абе ти достойнство нямаш ли бре, моме?Как ще позволяваш на някой да те обижда и то на човек,с който до колкото виждам сте задно от година и малко...На такова ниво във вашата връзка трябва да има РЕСПЕКТ, а не лапешко отношение...А тфа ти пък да го обиждаш е нараво глупаво!На нивото му ли падаш?Ако е един истински мъж, не само че няма да позволи да се обиждате, ами няма и да помисли да нарани самочувствието ти по такъв начин!Замисли се?!
sajalqvam ama ne obijdam az ami tq i ne se sprq i az i padnah do nivoto a ne tq do moeto!!! ama tei to vlubenite o4i na vsi4ko vqrvat, kato mi kazvashe tq 4e me obi4a vinagi sam i proshtaval i vqrval, ama go den sled den za neq sam glupak, prostak i nz si kvo i az kato izlqza s neq samo se ma4a da se darja dobre i polu4avam edno prezrenie i laji.zaradi neq az nqqm samo4ustvie i ni6to i si stoq dokato tq me obijdashe samo.pisna mi prosto, stiga ste me sadili si4ki ppppppppppppppppppppppuuuuuuuuuuuuu

Ей за тфа в един проблем се слушат и двете страни!Сори ти пич, но тя не ни беше запознла с тази част на проблема.Ние даваме мнение, върху това което четем на пръв поглед!Извинявай, никой тук не ти е наскачал..В карйна сметка вие двамата си решавате какво да правите... Успех иначе.. и в тази връзка и двамата, малко вдигнете достойнствата...

(S) AINT
12-10-2008, 19:30
Че съм го обиждала е вярно, но тва не му дава право да дава някви лигави целувки в сайтове за запознанства и кой знае кво прави друго!
Днеска докато пушех си стана и само каза гледай си работата! не пожелавам на никого тва

kurupta
12-10-2008, 19:34
И ко да те направим? че те обижда,щом му е толкоз акъла.
А ти ако имаш поне малко пипи щеше да му биеш шута, а не да правиш тема за това

MakeMeFeel
12-10-2008, 19:36
Че съм го обиждала е вярно, но тва не му дава право да дава някви лигави целувки в сайтове за запознанства и кой знае кво прави друго!
Днеска докато пушех си стана и само каза гледай си работата! не пожелавам на никого тва

Напротив - дава му ; ) Защото нали знаеш - когато нещо не достига в една връзка се търси утеха при друг/а ; ) Според мене не трябва всички да нападате момчето ... защото наистина понякога е хубаво да се чуят и двете гледни точки.

MartiSSima
12-11-2008, 11:34
Че съм го обиждала е вярно, но тва не му дава право да дава някви лигави целувки в сайтове за запознанства и кой знае кво прави друго!
Днеска докато пушех си стана и само каза гледай си работата! не пожелавам на никого тва

Напротив - дава му ; ) Защото нали знаеш - когато нещо не достига в една връзка се търси утеха при друг/а ; ) Според мене не трябва всички да нападате момчето ... защото наистина понякога е хубаво да се чуят и двете гледни точки.


+189347835843 и да добавя ощв нещо не тука трябва да се карате ами да се хванете някъде навънка и да си решите проблема.То тука стана като зверилник всеки си налага мнението и т.н.Една камара мнения изчетох и ме заболя главата.За да стигнете до тука сте си виновни вие.Ние от форума само коментираме.Излезте и си решете проблема или заедно и правите взаймни компромиси или се раделяте и си карате живота по живо и здраво.Винаги и 2-та са виновни в една връзка не може само единия. :-x :-x :-x :-x :-x

Abigoria
12-11-2008, 11:47
И двамата сте умни колкото мицел...

maLchy
12-11-2008, 12:06
тя почнала пък ти си продължил...децката градина се премести тука..Хора свестете се малко моля ви..Излизате само двамата и почвате да си говорите по този проблем без да се обиждате ако може те..Тя ни казва едно а в следващия момент се оказва друго не сме виновни ние че тя премълчава някоя и друга подробност а това не ти дава право да нападаш хората дали мнение...Все пак успех и дано си оправите отношенията

nVm
12-11-2008, 15:56
xax ми кво да ти кажа при мен е доста по зле нямаш и представа как ме обиди ... е много по зле от тва дето на теб ти го е казал и там квото четох направил .. и честно казано ми уби всичко с тва...никога някой така не ме е обиждал дори собствените ми родители :D но аз съм си много горделива и вапреки,че ме заболя се правя на горда и смела и му показах,че ме заболя каза ми : "длажна си да ми простиш,щотовти колко пъти с твоето държание си ме наранявала".. аз знаеш ли,че ние момичетата поне ако имаме некво достойнство останало няма да седим при такъв както аз в момента съм си измислила отмъщение :D може и тъпо да изглежда ама кво ми пука на мен ... та за да те обижда той - 1во вие не сте женени никви не сте един вид нз гаджета и кво като що търпиш тва да те питам ? секи тряа да има някво достойнство поне малко иначе ще си прави квото си иска и ако аз съм на твое място са ще се дистанцирам от него за известно време дори и за няколко дена да е...ама не си права да търпиш извинявай..аз сега си търпя само да му направя "много мазен и долен номер" както казват мои приятели :D :razz: :-P :-P :-P

така,че успех :wink:

zaraaa
12-11-2008, 16:18
Ами още ако го обичам.. :(

Как Можеш да обичаш човек, който те нарича :"тъпа глава"!!!!!! :? :? :? Май не обичаш момчето, което е сега, а момчето, което е било в началото на връзката ви?? Замисли се върху това? Няма смисъл от илюзии!

nVm
12-11-2008, 18:17
Ами още ако го обичам.. :(

Как Можеш да обичаш човек, който те нарича :"тъпа глава"!!!!!! :? :? :? Май не обичаш момчето, което е сега, а момчето, което е било в началото на връзката ви?? Замисли се върху това? Няма смисъл от илюзии!

да определено и няма смисъл всичко е безсмислено и при мен е същото само,че обидите са много по тежки и вече нещата са към края си.. а ти си ненормална да търпиш всичко

term0t0
12-11-2008, 20:27
Вие да не сте в детската градина ?! 0_o
Или престава да те обижда, или го зарязваш.Или почваш от ляво отдясно.. след тва го ущипваш и ще видиш как ще са кротне

xbLaHx
12-13-2008, 07:57
зарежи го huh

varnen4e
12-13-2008, 08:14
еми зарежи го... не падай толкова ниско, че да търпиш такива неща :(

CuteBaby
12-13-2008, 09:31
Ти си му позволила нещата да са на това дередже :!:
Като не искаш да те обижда повече, първо СПРИ ти да го обиждаш :!:
Все пак каквото повикало - такова се обадило..
Нормално е щом ти си позволяваш да го нагрубяваш, да го прави и той :!: Поговори с него и му кажи, че не е нормално така да те обижда за всяко нещо и, че хич не е възпитано :!:
+1 Най-добре излезте само двамата и си поговорете за всичко,което ви дразни един в друг и си изяснете отношенията..а не правете сеири по форумите.

xpreciousx
12-13-2008, 12:16
Ти си му позволила нещата да са на това дередже :!:
Като не искаш да те обижда повече, първо СПРИ ти да го обиждаш :!:
Все пак каквото повикало - такова се обадило..
Нормално е щом ти си позволяваш да го нагрубяваш, да го прави и той :!: Поговори с него и му кажи, че не е нормално така да те обижда за всяко нещо и, че хич не е възпитано :!:

Това е абсолютно вярно...и преди да започнеш да го съдиш какъв бил виж себе си и как ти си се държала...не търси вината само в него ;)!

emily_1234
12-13-2008, 16:37
тя почнала пък ти си продължил...децката градина се премести тука..Хора свестете се малко моля ви..Излизате само двамата и почвате да си говорите по този проблем без да се обиждате ако може те..Тя ни казва едно а в следващия момент се оказва друго не сме виновни ние че тя премълчава някоя и друга подробност а това не ти дава право да нападаш хората дали мнение...Все пак успех и дано си оправите отношенията

+1