PDA

View Full Version : искам мнения*



BigFakeSmile
12-09-2008, 16:52
не е за тука май темата ама нали пак..момчета..глупости..запо чвам да се чудя има ли един който няя ти се подиграва или се аз такива ги избирам..иначе нещо не ме привличат..да..аз съм си виновна..

начиии..бях на един имен ден..и там нали пийнахме..бла..бла..танци..ии и с ено момче се натискахме..ама..нямам предвид секс! само ей тей...аа аз го виждах за първи път тогава :shock: :?
там имаше две момичета, едната познава моята приятелка..с която бях на именния ден
таа.. 'едната' казала явно на някво момиче кво е правило въпросното момче с мен...а тва момиче нали..не ме познава..
и казала на моята фр да ми предаде да не се занимавам с него за да не ми начупи зъбите...тогава дружката ми я питала защо..дали си има гадже...а оная казала:няма значение!
всъщност..той си няма приятелка..тая..видях я..и преди съм я виждала..и просто..ако нямаше тва тяло мяза на изрод! не искам да говора като кучка..ама лицето и е като на маймуна (не го казвам заради сичко)таа..оставям туй..аз съм 100 пъти по хубава от нея (личи си не го казвам от надутост..) и въпроса е в тва че до сега винаги като си харесам някой..ако някоя го харесва нищо не прая за да го спечеля..става ми безразлично..ама ся не искам да е тей..зе да ми писва! те така или иначе не ходят..той..едва ли я харесва..колкото и тъпо да звучи..има ли смисъл да се излагам..и там..кот ше стаа с тая :x заради едно момче...аз просто се подразних как говори..кво щяла да ми напрай след като той не и е никакъв!

ImmortalForever
12-09-2008, 17:51
Ох, оная кфо се прави на голямата биячка..На колко е ? на 14/15?И на нея ще и начупят зъбите някъде..АКо харесваш момчето, никой не може да ти попречи да си бъдеш с него, или там каквито са ви отношенията..Кучки като оная.. само лаят, не хапят..Помни ми думата! ;) Успех!

zaraaa
12-09-2008, 17:53
Ако си сигурна, че момчето те харесва, не е било само свалка за вечерта и онова момиче, което е казало, че ще ти "начупе зъбите" , не му е никаква, тогава се бори за него :)

Crazytu
12-09-2008, 18:17
След като оная не му е никаква на въпросното момче, тебе какво те бърка ? Ако си го харесваш се бори за него ... Пък ако онова момиче продължава да те заплашва начупи й ти зъбите :D

crazy_style
12-09-2008, 18:25
podrazni me tva 4e kaza 4e si 100 puti po-hubava ot neq... no da ostavim tfa nastrana.
Kato iska da ti 4upi zubite da doide da ti go kaje.. kvo kazva na ena fr det poznava tfoita 4e na tebe.. 4e si e*alo maikata ...
pokaji i 4e ne ti dreme kvo kazva, i si vzimai mom4eto, taq sig go haresva... Ama tebe ko te gree. Ne si zanimavai s pikli, ako e 4ak tolkova boina biI i 2 6amara i tfa e... Edva li ima smisul da se zanimava6 poi4e s neq..

teeNageBarbie
12-09-2008, 18:37
мен са ми "начупвали зъбите" не е приятно , ноо аз бих те посъветвала да не се отказваш :D

beachy_bunny
12-09-2008, 18:54
еми идеално ... със начупени зъби съм чувала , че свирките са идеални ...

xXx_ThePrincess_xXx
12-09-2008, 19:13
Офф тази биячката или каквато е там... защо просто не остави момчето да решава с коя да бъде... чакай малко, коя ще е тя та шЪ тЪ заплашва по този начин ?!.. Моят съвет: не обръщай внимание, ако го харесваш направи каквото ще правиш и ако чувствата са взаимни, зимайте се :D :-D :)

nestle
12-09-2008, 19:30
Пффф биячката хааай :lol: :lol: :lol: Куче което лае не хапе нали знайш ;) Действай смело :РррРРр

hooliganka89
12-10-2008, 07:32
Ами ако момчето и бахтичката нямат връзка,няма за какво да се претисняваш.Действаш и това е,не се съобразявай с някаква непозната.

mickelangelo
12-10-2008, 09:23
ако съм на теб ... бих казал на момчета ... и да гледам сеир .. ( ако е момче на място .. ще я сложи нея на място :) )

soul1199
12-10-2008, 09:28
taq ni6to ne moje da ti napravi,samo se nadyva,ta,ako naistina har.mom4eto,bori se za nego,moje da pogovorite,toi dali te har i t.n.,kusmet mili4ka :-) :)

CfEtii
12-10-2008, 11:54
Я не й се плаши на тая ..

ПС:Пише се ''тЪй'' :x

curka87
12-11-2008, 10:10
Такива като нея само дрънкат и се правят на много велики. Въобще не й се връзвай. Навярное някоя комплексарка, дето го харесва, а той не й връзва.Не се занимавай с нея.Ако искаш да си с момчето - действай и не се плаши.А ако ТЯ дойде да ти се прави на някаква голяма биячка.... натроши й ти зъбите или рпосто кажи на момчето и той да си се оправя с нея.

Abigoria
12-11-2008, 11:49
Като се научиш да пишеш, МОЖЕ би ще се трогна и ще ти прочета темата...