PDA

View Full Version : Каква е тази тенденция?



Bianca
12-09-2008, 18:22
Добър вечер. Това е втората ми тема за днес, ще ме извинявате.
Та, да си дойдем на думата.
Искам да попитам каква по дяволите е тази тенденция да си расист, националист и прочие лайна, а в същото време да плюеш собствената си държава?! М? Може ли да говориш за това колко много мразиш негри, цигани и прочие, как искаш да се изселят от родината ни, а в същото време да плюеш България по възможно най-долния начин? Принципно не съм националистка, знам, че в България нямам особено добро бъдеще, ама, по дяволите, поне не съм расистка!
Всъщност вие така си противоречите по ужасно смешния начин, и по-жалкото е, че не се усещате отстрани колко сте жалки! Осъзнайте се! Поне като ще защитавате една глупава теза, защитавайте си я докрай, не си противоречете!

carinaNebula
12-09-2008, 18:25
велика си Бианке.. :razz:
наркотиците не проващат..

Pliok0019
12-09-2008, 18:30
Аз съм националистка, но никога не съм обвинявала държавата, за свойте собствени недостатъци.

Темата е крайно безсмислена.

PainMonopoly
12-09-2008, 18:31
Нормално е да сме расисти към малцинствата, които са в нашата страна. Когато гледаш как се ползват с привилегии и получват повече от теб, само защото са печки/рязани, нормално е да се поозлобиш към тях.

Също е оправдан хейта към "белите негри". То това МТВ ви еба мамата.

Темата сигурно си я пуснала относно отношението към Прейчето. Еми тва вече е малоумно и не го одобрявам. Негрите в България са по-скоро екзотика и нищо не са ни направили, че да ги мразим. ;)

democratos
12-09-2008, 18:31
И аз това се чудя.
Вече стана модерно да си националист, расист, национал-социалист и т.н. :smt012 Гади ми се. :smt012
За това ще си останем най-бедната и корумпирана държава в Европа...

bahti7667
12-09-2008, 18:34
Нормално е да сме расисти към малцинствата, които са в нашата страна. Когато гледаш как се ползват с привилегии и получват повече от теб, само защото са печки/рязани, нормално е да се поозлобиш към тях.

Също е оправдан хейта към "белите негри". То това МТВ ви е** мамата.

Темата сигурно си я пуснала относно отношението към Прейчето. Еми тва вече е малоумно и не го одобрявам. Негрите в България са по-скоро екзотика и нищо не са ни направили, че да ги мразим. ;)не не ..темата е посветена на Мартина .. но горко и на Бианка като дойдат другите отворковци :-o

carinaNebula
12-09-2008, 18:36
^да,опитва се да се прави на интересна,ама няма да стане номера. ;)

PainMonopoly
12-09-2008, 18:37
Като видях демократа се сетих, че съм пропуснал да коментирам евреите. :D

LINKNOT
12-09-2008, 18:39
Според мен това не е тенденция. Проблемите с държавата се увеличават с всеки изминал ден,а това ни кара да се замислим за бъдещето си тук. От там идва цялата тази по-остра заинтересованост,поне при мен.

OtherDimension
12-09-2008, 18:42
бианца, правиш ли разлика между патриот и националист, че се определяш като националистка?

BulgariaZaBulgarite
12-09-2008, 18:44
Расизма е вродена човешка черта във всеки (почти всеки) бял човек. А на теб мозъкът ти е промит от ционистката медия. Аре марш в Америка там имаш бъдеще.

carinaNebula
12-09-2008, 18:51
Расизма е вродена човешка черта във всеки (почти всеки) бял човек. А на теб мозъкът ти е промит от ционистката медия. Аре марш в Америка там имаш бъдеще.

има бъдеще... в Макдоналдс или като чистачка :D
защо пък точно там? 8-)

tuzaro
12-09-2008, 18:55
Расизма е вродена човешка черта във всеки (почти всеки) бял човек. А на теб мозъкът ти е промит от ционистката медия. Аре марш в Америка там имаш бъдеще.

има бъдеще... в Макдоналдс или като чистачка :D
защо пък точно там? 8-)

прав си,и за там не ставав Германия в Макдоналдс работят от всички раси хора... как да си земеш нещо като си помислиш че го е барал негър...

bahti7667
12-09-2008, 18:58
](*,) ](*,) ](*,)

carinaNebula
12-09-2008, 19:00
Расизма е вродена човешка черта във всеки (почти всеки) бял човек. А на теб мозъкът ти е промит от ционистката медия. Аре марш в Америка там имаш бъдеще.

има бъдеще... в Макдоналдс или като чистачка :D
защо пък точно там? 8-)

прав си,и за там не става
яворе,да не си пиян,че не ме позна? 8-)

Rebellion_Angel
12-09-2008, 19:15
Добър вечер. Това е втората ми тема за днес, ще ме извинявате.
Та, да си дойдем на думата.
Искам да попитам каква по дяволите е тази тенденция да си расист, националист и прочие лайна, а в същото време да плюеш собствената си държава?! М? Може ли да говориш за това колко много мразиш негри, цигани и прочие, как искаш да се изселят от родината ни, а в същото време да плюеш България по възможно най-долния начин? Принципно не съм националистка, знам, че в България нямам особено добро бъдеще, ама, по дяволите, поне не съм расистка!
Всъщност вие така си противоречите по ужасно смешния начин, и по-жалкото е, че не се усещате отстрани колко сте жалки! Осъзнайте се! Поне като ще защитавате една глупава теза, защитавайте си я докрай, не си противоречете!

Мила ми Бианца, когато някой най-обикновен ден се прибираш в къщи и зад себе си чуеш стъпки и отвратителен цигански глас ти каже "Ой, како, како, какво я махаш тази плитка(за косата става въпрос) уа? И аз да имах такава и аз щях да я махам." И последното нещо, което осъзнаеш е, че тичаш, защото същия тоя циганин те гони, навярно ще разбереш защо някой от нас мразят циганите.

Не мога да ти схвана великата мисъл.

И искам да ми дадеш пример с някой "расист" от форума, който е "плюл" по България. Какво имаш предвид под "плюл"?


Опитваш да си оригинална, ама нещо не се получава.

carinaNebula
12-09-2008, 19:44
заради мен пусна тази тема.

пита ме дали съм расистка и бях оплюла политиката на България и реши да се направи на интересна,ама вместо това повечето я оплюха,да ти е честито. :)

InitialD
12-09-2008, 19:56
по темата ще кажа - СМЪРТ ЗА ЕВРЕИТЕ,ЦИГАНИТЕ,ТУРЦИТЕ,А АБИТЕ,НЕГРИТЕ,МУЛАТИТЕ и СЛАВИ ТРИФОНОВ! :)

УРА! Ливанците Християни ги няма в списъка!

TERRORMACHINE
12-09-2008, 19:57
Добър вечер. Това е втората ми тема за днес, ще ме извинявате.
Та, да си дойдем на думата.
Искам да попитам каква по дяволите е тази тенденция да си расист, националист и прочие лайна, а в същото време да плюеш собствената си държава?! М? Може ли да говориш за това колко много мразиш негри, цигани и прочие, как искаш да се изселят от родината ни, а в същото време да плюеш България по възможно най-долния начин? Принципно не съм националистка, знам, че в България нямам особено добро бъдеще, ама, по дяволите, поне не съм расистка!
Всъщност вие така си противоречите по ужасно смешния начин, и по-жалкото е, че не се усещате отстрани колко сте жалки! Осъзнайте се! Поне като ще защитавате една глупава теза, защитавайте си я докрай, не си противоречете!Направи разликата между родина и държава и ще си отговориш на някои прости въпроси, които зададе!

Rebellion_Angel
12-09-2008, 20:53
заради мен пусна тази тема.

пита ме дали съм расистка и бях оплюла политиката на България и реши да се направи на интересна,ама вместо това повечето я оплюха,да ти е честито. :)


Направи разликата между родина и държава и ще си отговориш на някои прости въпроси, които зададе!

Взе ми думите изпод пръстите. Подкрепям ви и двамата.

Pagan_man
12-10-2008, 10:13
едное да обичаш родината , да се прекланяш на подвига на героите ти, и друго да мразиш расите примерно.
Мен циганите не ме дразнят щот са такива, а защотот си позволяват мн неща и закона ги подминава.
Спри кафевото. Peace brother

Rowdy
12-10-2008, 12:19
ше си мразиме, когото искаме ! А щом е моденро, значи на много хора започва да им пука какво става с България.. kyp за фесовете


НИКОГА НЕМА ДА СЕ СЧИТАМ ЗА РАВЕН С ЕДИН ПРОСТ ЦИГАНИН, ВОЗЕЩ СЕ НА КАМИОН НА ЧИСТОТАТА!

AutumnTears
12-10-2008, 13:32
Нормално е да сме расисти към малцинствата, които са в нашата страна. Когато гледаш как се ползват с привилегии и получват повече от теб, само защото са печки/рязани, нормално е да се поозлобиш към тях.

Също е оправдан хейта към "белите негри". То това МТВ ви е** мамата.

Темата сигурно си я пуснала относно отношението към Прейчето. Еми тва вече е малоумно и не го одобрявам. Негрите в България са по-скоро екзотика и нищо не са ни направили, че да ги мразим. ;)
+1

HexGirl
12-10-2008, 13:45
вчера чух следното по стълбите в местен клуб
Между двама "изявени" нашенски нациста :
-Еи пич аи си фанем некви циганчета да ги биим а и виж те са ни до кръста тамън ше ни праят свирки, или да ебем евреи ? :?

Celence
12-10-2008, 14:07
По темата: :lol:

Иначе сега разбирам защо мнението ви за авторката на темата е такова.. :-D

chelsea
12-10-2008, 16:14
бианка отново предизвика фурор.
ОЛЕЛЕ! ами сега!

cherinka
12-10-2008, 17:17
Било модерно?!
Аз що не знам..
И пускаш цяла тема, понеже един единствен човек плюл по управлението ни и мразел ромщината, циганията и турцизма !?
И от там считаш това за някаква нова мода ?!

Ми какво да ти кажа.. свиквай.. с времето ще разбираш и осъзнаваш много други неща.. ;) не само това.. ):)

Bianca
12-11-2008, 12:51
Не, Мартина, не пускам тази тема заради теб. Ти просто ме подсети за една откровено тъпа реплика на един познат.
И аз не уважавам циганите от най-долните стъпала, не ги почитам, дори презирам някои от тях. Но вие (ще използвам клише) слагате ВСИЧКИ под общ знаменател.
Както и да е – със здраве.

Jesus
12-11-2008, 13:04
Телевизията промива мозъците. България може и да е зле но в сравнение с преди 10-20 години се стабилизирала. Аз съм горд че съм българин, ние сме най-великата нация. Имам обаче против помаците, неможе ти да живееш в бг и да казваш че си турчин като никога не си излизъл от българия, Помаците това са най-долните същества, предали са вярата си, живеят в бг и казват че са турци като нито в Турция ги искат нито ние ги искаме. Само се използват от някой партии за повече гласове. Ставал съм свидетел как 1 помак опериран от херния предишният ден отиде да гласува, това немисля че нормален човек би го направил.

Bianca
12-11-2008, 18:18
Расизма е вродена човешка черта във всеки (почти всеки) бял човек. А на теб мозъкът ти е промит от ционистката медия. Аре марш в Америка там имаш бъдеще.

има бъдеще... в Макдоналдс или като чистачка :D
защо пък точно там? 8-)

прав си,и за там не става
Я ми кажи, ти за къде ставаш? Чакам адекватен отговор. Я ми кажи също на колко си години и по какъв начин си се реализирал в живота? На високо стъпало в обществото ли си, имаш ли кариера, собствен бизнес?! Не, нали?! Тогава спри да пишеш простотии по форумите. Но за съжаление май само за това те бива, като гледам.
По-добре се сдържай да изразяваш мнения без теза и доказателства. Кое те кара да мислиш, че няма да постигна нищо в живота?! Съжалявам, не всеки може да има блестящо бъдеще като твоето.

UFOs
12-11-2008, 18:38
Виновниците за усирането на тази държава сме ние,а не циганите,турците,негрите и които националности се сетите!

Националист
12-11-2008, 19:55
Абе мърло недоклатена Вазов лайно ли е като е писал националистически стихотворения? Или Левски ,или Ботев ,или Хаджи Димитър и тн.? :-x

Bianca
12-12-2008, 16:16
Абе мърло недоклатена Вазов лайно ли е като е писал националистически стихотворения? Или Левски ,или Ботев ,или Хаджи Димитър и тн.? :-x
О, Господи! Нямам нищо против националистите, имам нещо против тези, които се правят на такива, а в същото време се оплакват и плюят родината си!

Националист
12-12-2008, 16:41
А така става. Извинявай грешно съм разбрал. :D

RAWRRR
12-12-2008, 16:49
Вазов е писал националистически стихотворения?

g_antonov
12-12-2008, 16:55
Защо трябва да има 99999 еднакви теми? :x

Националист
12-12-2008, 18:16
Вазов е писал националистически стихотворения?

Той сам си го казва това и то не веднъж.

BulgariaZaBulgarite
12-12-2008, 18:21
След Ботев Вазов е най-голям