PDA

View Full Version : Хораа, объркана съм многооо



angel91
12-09-2008, 18:36
и така моята история е такава че има едно момче с което си пичем от 5-6 месеца ама без да сме се виждали и без да сме си пращали снимки но от скоро разбрах кой е той и много се изненадах щото не че с е познаваме лично но знам че е различен от това което се представя като си пише с мене : примерно той слуша черно - песни за мацки курви и разни такива също така ми казаха че има профил в импулс и там има снимки с поне 3-4 момичета но в същото време като си пишем казва че не се интересува от ваншността и все разни такива и се показва като много свестно момче и много сам обаркана ... той не знае коя по точно сам дали сам хубава или грозна но вапреки това продажава да иска да си пишем ... и много сам обаркана какво трябва да направя според вас ??

MakeMeFeel
12-09-2008, 18:47
Еми за начало - пиши мааалко по грамотно . После ... какво общо има , че слуша такава музика ? И аз слушам такава .. просто се кефя на стила. Не виждам това какво ти пречи. Колкото до снимките в импулс... това , че се снима с момичета - не виждам какво лошо има... както и да е .. ти си знаеш...

moon_flower
12-09-2008, 18:50
Музиката има общо с характера на човека,но не винаги.А и този тип музика не предполага,че е женкар...познавам много момчета,които слушат черно и са доста чувствителни,държат на гаджетата си и не се занимават с няколко момичета наведнъж.А какво като се е снимал с момичета...все едно ти ако имаш снимки с твои приятели и харесваш как си излязла на снимката да не ги качиш в нета...глупаво е...
Няма за какво да се притесняваш,продължи да си пишеш с момчето.Може пък и да излезе нещо.

teeNageBarbie
12-09-2008, 18:53
колкото до снимките нормално е да се снима с момичета , сигурно са му приятелки : ))
а това че си пишете от 5,6 или 8 месеца не означава че го познаваш..по чат можеш да си какъвто си поискаш :? така че ако го хересваш или нещо такова по-добре се вижте няколко пъти :)

xXx_ThePrincess_xXx
12-09-2008, 18:58
да, наистина "направете" едно кафе :-D ... така хем ще се опознаете по добре, хем ще разбереш дали имаш нещо към него ... :)

angel91
12-09-2008, 19:01
ми ако излезем и той не ме хареса ( в смисъл ваншноста ) защото другите моми4ета са хубавички ...

polichka
12-09-2008, 19:53
ами тогава значи не е този,за когото се е представял в чата-все пак ти е написал,че външността няма значение за него,нали?А ако има наистина не е този, за когото го мислиш и не би трябвало да се притесняваш дали те харесва.. :)

LovEsIckk
12-09-2008, 20:48
ми ако излезем и той не ме хареса ( в смисъл ваншноста ) защото другите моми4ета са хубавички ...
Еми кво ти пука?Да не е единственото момче на света?

AFT
12-09-2008, 20:51
Излез с него и ще разбереш дали е такъв, какъвто е в чата или такъв, за какъвто се представя пред останалите. =) Не е толкова трудно, u know. :]

SuNsEt
12-09-2008, 20:57
Може би просто иска да си пише с някой,който го разбира и ти си този човек.Според мен трябва да му кажеш истината,че си го видяла в импулс и т.н. Защото след време нещата могат да се задълбочат,а ти ще си още по-объркана.За да започнеш връзка с някой,трябва да си наясно,с кого се хващаш(макар,че винаги е възможно да има изненади от отсрещната страна).Доверието е най-важно.За това не крий какво си открила.Той ако те излъже ще разбереш...все някога.Но бъди предпазлива.

angel91
12-10-2008, 19:52
a ako kaje che e napisal ,,Let me help you with dem jeans, baby, lay down.'' na profila si :o :o i pak li e chuvstwitelen ???

MakeMeFeel
12-10-2008, 19:55
Е аз си бях написала по едно време : " Fuck me hard, fuck me well, I`ll be nice I`m your girl" и кво ?! 8-)

angel91
12-10-2008, 19:58
mi nz
az ako zneh kakwo iskate da pokajete s towa nqmashe da puskat temi w foruma :oops:

anSsito
12-10-2008, 20:08
В чата всеки може да се изкара на единствения..неповторимия.. Докато не излезете няма как да си правиш изводи какъв е. А не се притеснявай,ако не те хареса - не е единствения, все ще си намериш някой,който те заслужава и те оценява такава каквато си. Ако той не те оцени - губи.
А и не си губи времето да гадаеш какъв е човек от такива неща,написани по скайп..въобще из нета.. :?

Lysit0
12-11-2008, 08:09
Ако не те хареса,значи просто НЕ сте си паснали (:
НЕ трябва да се отчайваш :)

curka87
12-11-2008, 08:30
Докато не излезеш с него на живо, няма как да разбереш със сигурност какъв е наистина. Това, което пише в чата може да е много далеч от реалността.А това, което си видяла в импулс може да са просто обикновени снимки с приятели. Колкото пък до музиката- това какво общо има с човека? Той може просто да се кефи на ритъма и на стила, без да е женкар или грубиян или нещо такова.
П окани го да излезете, за да спреш да гадаеш.