PDA

View Full Version : пронизваща болка



ice__kiss
12-09-2008, 20:33
от много време се чудия и се си мисля че е станало защото водя полов живот.обаче една приятелка нее и тя има съъщото а то е :една пронизваща болка от долу като ти идва цикала и не мога да мръдна :lol: а като се замисля и преди съм го имала ама не съм обърнала внимание,а не мисля че е от студа и лятото съва така
вие кво ще кажете по въпроса?

CfEtii
12-10-2008, 12:25
Не че нещо,да не го приемеш като заяждане...ама защо като имате проблеми не ходите на лекар за да си решите проблема,а си губите времето във форум,където никой не е доктор и всеки гадае? :neutral:

ice__kiss
12-10-2008, 13:13
Не че нещо,да не го приемеш като заяждане...ама защо като имате проблеми не ходите на лекар за да си решите проблема,а си губите времето във форум,където никой не е доктор и всеки гадае? :neutral:

ами защото има хора приерно им се е слъчило същото и могат да ти помогнат а и някой може да не иска на лекар да ходи или да го е срам или страх а тук незнаеш кой кое и така :)

DeVoi4eTo
12-10-2008, 17:11
това са менструални болки :-P

mumiikataa
12-10-2008, 18:38
Дам,менструалните болки...Напълно нормално...Както някои момичета ги болят гърдите,други корема,трети и двете и т.н.При мен например се редуват :D Заболяват ме гърдите 10-тина дни преди да ми дойде и спират след около 7 дни.После може леко да ме заболи корема и опаа червеното щастие е налице.Понякога пък ме боли само корем...Понякога дори глава...И така :)

chokolate_girl
12-10-2008, 19:13
това са менструални болки :-P

при повечето момичета се срещат!

sexita
12-11-2008, 04:07
Нимезил и минават :)