PDA

View Full Version : Те ме отхвърлят



xxtruelovexx
12-10-2008, 05:13
Моля ви трябва ми съвет. Вчера в училище се скарах с едно момиче от моя клас и то тя започна първа. Почна да ме обижда, заплашва и тем подобни. Струва ви се сигурно много детско, но целия ми клас ме мрази. И то само защото съм различна. Как да им докажа че не съм лошо момиче. Винаги съм се опитвала да бъда приятелка с тях но не става. И това момиче вчера ми вика :иде ми да ти оскъбя перушината: И аз се разплаках... стана ми супер гадно. Винаги след училище плача. Като ме видят и вика емо емо и аз пак плача, защото се депресирам и ми е много гадно. Не ходя с тях по хижи, защпото те само пушат и пият, а аз не правя нито едно от двете. Какво им пречи това, че съм различна ???/ Нямам приятели в училище, защото никой не ме иска... Наскоро една :приятелка: ми вика :казаха ми да не дружа с тебе защото си много депресирана: .... Пак ми се насълзиха очите и пак ми е супер гадно..незнам какво да правя и какво да кажа, иска да ми се да умра понякога.... Последният път когаТО ме набиха в училище се опиах да си прережа вените и щеше да е фатлно.. ходих на лекар и ме превързаха и ме оправиха....ходих и на прихолог и тя едва ли не защитаваше оня от моя клас и обвиняваше мене. Моля ви имамнужда от приятели и някой, на който да се опра... Нашите ми казаха да ме обръщам внимание, ама просто немога.....от мАлка съм аутсайдер а нищо не съм им направила. Биха ме 3 пъти и азсамо търпя и нищо немога да направя...помогнете ми!!!!

Rza
12-10-2008, 06:20
и къде е разликата ви,че те пушат и пият,а ти не и защото си по чувствителна от повечето....тва разбрах поне аз

Byyyy
12-10-2008, 07:29
оф радвай се, че си различна, а не си част от "стадото". И мен никой не ме харесва ама не ми пука :lol: А и btw останах с впечатление, че си емо? Може би и заради тва драматизираш толкова :D

mitternacht
12-10-2008, 08:51
Ми и аз не пуша и не пия, дори на 8ми не се напих като свиня.Вярно, малко е неприятно да се чувстваш не от "стадото" но пък с всички сме големи приятели и се имаме много, без значение кой какво обича да прави :)

alex4ii
12-10-2008, 08:56
винаги ще има хора ,които не те харесват,но те го правят защото не си част от стадото (както казаха преди мен)
Продължавай да бъдеш себе си , а приятелите ще доидат сами :)
И не посягай на живота си ...той е толкова уникален!Замисли се само каква е вероятността да се родиш точно ти и да живееш точно тук и сега :wink:
Успехи ... а и винаги може да разчиташ на нашето приятелство (или ако не на всички то на моето :-) )

fire_cat
12-10-2008, 11:13
винаги ще има хора ,които не те харесват,но те го правят защото не си част от стадото (както казаха преди мен)
Продължавай да бъдеш себе си , а приятелите ще доидат сами :)
И не посягай на живота си ...той е толкова уникален!Замисли се само каква е вероятността да се родиш точно ти и да живееш точно тук и сега :wink:
Успехи ... а и винаги може да разчиташ на нашето приятелство (или ако не на всички то на моето :-) )

+1 :)

Banana's KiWi
12-10-2008, 15:55
Как е възможно това?!
От поста ти разбирам ,че си много добър човек.
Мразя хора, които са част от стадото ... идва ми на тях да им оскубя перушината! :x
И аз съм различна и не всички ме харесват, но не ме мразят ... не мога да разбера защо те мразят ...
МОМЧЕ да бие беззащитно момиче?!
Това е толкова долно и жалко, че по-лошо от това няма как да стане.
Съгласна съм с alex4ii.
Не посягай на живота си ... овеселителното влакче отива надолу, само за да може да се издигне нагоре! /така ли беше? XD/
Само почакай и ще видиш. Ще имаш много приятели. :)
Не е добре да си чак толкова чувствителна, но това си си ти и това е прекрасно.
Стига с тия емо историй! Това,че някой е по-чувствителен от другите не го прави емо.
Бих искала да съм приятел с такъв човек ... в кой град живееш впрочем? 8-)
Късмет! :-)

spirtt
12-10-2008, 16:02
винаги ще има хора ,които не те харесват,но те го правят защото не си част от стадото (както казаха преди мен)
Продължавай да бъдеш себе си , а приятелите ще доидат сами :)
И не посягай на живота си ...той е толкова уникален!Замисли се само каква е вероятността да се родиш точно ти и да живееш точно тук и сега :wink:
Успехи ... а и винаги може да разчиташ на нашето приятелство (или ако не на всички то на моето :-) )

+1 :)
И на моето :) Жалко че аз няма на кой на приятелството да разчитам :(

sm_95
12-10-2008, 17:20
ооо моля те колкото и банално да звучи ще кажа "кво се стягаш бе момиче" да не ти пука знам кво и аз съм така отпусни се

П.П. ако искаш ми пиши на ЛС (нали нещастния си търси другарче) много по добре ще ти е ако има на кой да споделяш :-) :-) :-) :-) :-)

alex4ii
12-10-2008, 18:53
винаги ще има хора ,които не те харесват,но те го правят защото не си част от стадото (както казаха преди мен)
Продължавай да бъдеш себе си , а приятелите ще доидат сами :)
И не посягай на живота си ...той е толкова уникален!Замисли се само каква е вероятността да се родиш точно ти и да живееш точно тук и сега :wink:
Успехи ... а и винаги може да разчиташ на нашето приятелство (или ако не на всички то на моето :-) )

+1 :)
И на моето :) Жалко че аз няма на кой на приятелството да разчитам :(аз винаги съм насреща за добронамерените съфорумници :wink: :)

Goddess
12-10-2008, 20:09
И аз нито пуша, нито пия, но проблеми с контактите нямам.И не съм и имала...Преди години - мисля, че в 7ми клас, съученичките ми пиеха, пушеха, аз - не.Но постоянно търсеха компанията ми, викаха ме навсякъде с тях, харесваха ме.
Сега съм в клас, с който се разбираме почти страхотно.Малко пушат, но никой не изолира някого.С всяка изминала година, се разбираме все по - добре. (по мое мнение, като изключим рядките пререкания, които са неизбежни)
Така че не мисли, че проблема е само в околните.Съгласна съм, че днешните ученици са пълни боклуци повечето и не зачитат чувствата и мненията на другите - не защото са различни, а защото те самите им позволяват да ги мачкат.Попаднала си в кофти клас, но и ти имаш вина.
Създай си авторитет, накарай ги да имат респект, макар, че би било трудно - те вече знаят, че ти търпиш, понасяш и позволяваш да се гаврят с теб...

Glorious
12-10-2008, 20:26
Аз съм на 18 и също не пия и не пуша но това не е проблем за всичките ми приятели от които 90% пият и 50% пушат. Не им обръщай внимание, явно не те заслужават за приятел :) и ако ти се говори драсни някой ред и най-важното е дори да не си помисляш да посягаш на живота си! Всеки човек има лоши моменти няма да се отчайваш. За 1 година ми се изляха 2 тона "помия" то не бяха здравословни проблеми, проблеми в училище, проблеми с родителите но един специален човек промени всичко :) и това е доказателство, че не му трябва много на човек!

chocoleptic
12-11-2008, 14:28
Като за начало ако си ЕМО , спри да бъдеш ..
А иначе не се притеснявай като ти гледам правописа горе-долу 12-13 ?!
Нормални са такива идиотщини на тази възраст , с времето всичко ще отмине , а другия път се замисли заради какви хора се режеш и има ли смисъл ? !


(;

strong
12-11-2008, 14:58
Живеем в "държавата" АБСУРДИСТАН, в която нищо не бива да ни учудва.... :-x

ValzZi
12-11-2008, 18:47
оф радвай се, че си различна, а не си част от "стадото". И мен никой не ме харесва ама не ми пука :lol: А и btw останах с впечатление, че си емо? Може би и заради тва драматизираш толкова :D
:)

xbLaHx
12-12-2008, 16:23
Първо,ако темата не е ебавка ти казвам -ДА НЕ ТИ ПУКА!След време ще станеш нещо повече от тях,а те ще ти се мазнят .. :) Ако си ``емо`` спри да бъдеш такова!ПРосто бъди себе си и другите ще те харесат :-D

Magichkaa_
12-12-2008, 16:40
Napomnqsh mi na men kogato bqh v domcheto.. :?

Water
12-12-2008, 16:56
Napomnqsh mi na men kogato bqh v domcheto.. :?


само да питам какво значи д0о0омчето


а за теб зарежи ги моят проблем в даскалото в момента е същия скарах се с 1 моми4е и тя насъска целия клас даже в4ера се бихме и викаха мама :D :D :D :D :D аз съм с рани ама се бих 8-) 8-) 8-) 8-)
като ти кажат нещо лупни и един шамар ако ще после да те пребият ти си я/го ударила :o :o :o

успех

Chrissie
12-12-2008, 17:09
Няма нищо лошо в това да си различна.Напротив-това е много хубаво и не би трябвало да се притесняваш и да позволяваш подобни неща да те тормозят.Всички от класа ти са видяли,че точно тази психо атака,която ти прилагат ти се отразява зле и затова го правят.Просто изправи гордо глава и не им обръща никакво внимание.Не им позволявай да те депресират така и да разрушават психиката ти.Когато някой те обиди,просто отмини,сякаш не си го чула.Всички разчитат на това,че ще те провокират по някакъв начин и така да нанесат поредния си удар.Покажи им,че си силна,че можеш и без тях,че си човек и без някой да те тормози-защото тормозен човек,не е човек,а просто обект на обществените психични отклонения.Знаеш ли...ако искаш,пиши едно ЛС.

dreme_mi_kopelle
12-12-2008, 21:18
Превърни страховете си в оръжие,знам как се чувстваш и аз съм минал по тоя път.Но се изправих срещу страховете си голам ефект имаше бг рапа като мишо шамара за да се отърся от страховете си.Тези които те тормозят са нищо повече от глутница койоти коити нападат в глутница защото така са силни,накарай ги да имат респект към теб.След бурята изгрява слънце надявам и в твоя жевот да изгрее и да се оправиш и да нямаш повече проблеми,желая ти успех и ако имаш нужда да споделиш с някого и аз съм насреща долу ми е скайпа може да пишеш когато пожелаеш.

emo_girl953
12-13-2008, 07:30
До мненията по темата който прочетох до сега и аз съм на същото мнения.Имах същия проблем през Октомври месец с най-добрата приятелка се скарахме Зверски.Причината беше защото аз като ходя обичам да се бутам в другите но не силно съвсем леко и като влизахме в учулището я видях как ме имитираше видях че и беше много весело но не и казах нищо.По скайпа след даскало питах я защо ме имитираше така и и казах че ми стана обидно така след което я одрязах.На следшавия ден тя се беше съюзила с едно момче и още едно момиче.Те започнаха страшни подигравки с мене говориха на целия клас че съм казала на приятелката ми че ми е гадно да ме имитират и после не си говорихме бях принудена да си тръгна след първия час защото не се сдържах едвам не се разплаках на тях разбирасе им беше супер веаело че са ме наранили.На следващия ден викнах майка ми да се разправя то не се търпеше то не бяха подугравки то не бяха обиди просто бях много наранена.Сега не сме най-добри приятелки с момичето тя се лигави с мен общуваме но не както преди момчето е пълен изрод ненавиждам го а другото момиче ми е приятелка аз също не се движа със стадото и незнам къде ми е мястото дали при глупаците или при зубърите никои не ме иска незнам с кои да бъда.А искам и нови приятели защото старите не ми трябват вече толкова прехивях сега не съм като роб на бившата ми най-добра приятелка ако някой може да ми даде съвет нека ми пише ще се радвам да намеря нов истински приятел който да не ме предава обичам ви благодаря предварително

8992LIGHTER
12-13-2008, 08:19
еби ги в гъзъ не се вживявайте толкова

varnen4e
12-13-2008, 08:32
Свиквай.. емотата всички ги мразят.

cooool
12-14-2008, 12:49
Здравей бедно дете... може би това сравнение е не много точно, защото навярно сме връсници.. Моята история е същата, но при мен е провокирана от факта, че аз съм по-добра от всички във всичко. Даскалите ме обожават, поне повечето, защото се старая а и още повече от факта че уча в художествено училище и ги надминавам масово стократно като рисуване... е, не всички но масата.

Трябва да повярваш в себе си. И аз имах същите проблеми като теб, но с момчета, а при тях и да искаш да се докажеш е по-сложно, защото те са момчета. Трябва да им докажеш че си по-добра от тях. Това се получава, като не таиш мнението си в себе си, много в важна и стоиката която имаш, ако тя е плаха, на подсъзнателно ниво те знаят че могат да те атакуват. Трябва да си по-свирепа, не е приятно, но в този свят в България е така, говоря от собствен опит. В краен случай смени училището. Едната по-специална гимназия не е по-важна от психическото ти здраве. Намери нещо което обичаш, уважавай се, пази своето и те няма да могат да ти го вземат. Ако искаш ми пиши на лична, мога да ти разкажа някои неща и скайпа ми.

Чао за сега и успех!

cooool
12-14-2008, 12:51
е** ги в гъзъ не се вживявайте толкова

Всеки приема света по различен начин... :) ти навярно имаш други недостатъци, но те са си твои и те правят уникален. Такъв е животът.

BrokenInnocence
12-15-2008, 15:22
Е... и аз винаги съм била аутсайдер в училище и винаги съм се гордяла с това. Никой не е смеел да ме закачи и не защото се бия с тях или ги сплашвам по някакъв начин, просто защото изпитваха респект.

nymphadora
12-15-2008, 16:12
ем кво да кажа?В днешно време,ако не си пропаднал,си задръстен.. :-x честно казано не знам какво да те посъветвам,освен да не се отчайваш и да не правиш опити за самоубийства! :)