PDA

View Full Version : Помогнете-сестра ми е влюбена,но няма как да стане нещо...



kris4en
12-10-2008, 08:13
Та сестра ми се запозна с едно момче от нета преди около една година и от там почна всичко.Станаха най-добри приятели,тя бързаше всеки ден да се прибере от училище и да си пише с него.Ходеше с други момчета но постоянно мислеше за него,звънеше му,минаха 2 месеца когато се осмели да му каже че изпитва чувства към него. :shock: Тук не съм мн запозната но той и беше казал че не изпитва същите чуства към нея и за няколко месеца всичко притихна.Всичко си се върна по мястото,пак си бяха най-добри пирятели и си споделя всичко но се оказа че сестра ми е продължавала да изпитва чуства към него.И наскоро разбра че лятото той ще се мести в Испания със семейството си.Двамата са си обещали че няма да имат нищо повече от приятелски взаймоотношения помежду си.Но откакто разбра че той ще заминава сестра ми не спира да плаче вече доста месеци е тъжна не говори мн.Ходи с други момчета но просто не спира да говори за него.Той явно продължава живота си но тя неможе имам чуството че няма да го преодолее.Не съм я виждала в такова състояние.Да говоря ли с нея искам да и помогна но незнам как. :cry: :cry: :cry:

teeNageBarbie
12-10-2008, 08:19
подобно нещо стана с най-добрата ми приятелка...но спокойно ще го преживее просто трябва да бъдеш до нея докато отмине (но това няма да стане много бързо :( )

xXx_ThePrincess_xXx
12-10-2008, 09:01
лека по лека ще го забрави, сигурна съм, но няма да е скоро .. време си трябва ... кажи и че няма смисъл да се фпяга толкова след като неможе да имат нищо общо ...

mickelangelo
12-10-2008, 09:01
не я оставяй на мира .. постоянно бъди с нея .. на пред на зад извеждай я .. ще и мине ... ( а може би не ) но няма нищо сигурно на този свят .. ( освен че ще умрем някой ден ,.. но да не бъдем черногледи )


ПС: а може би трябва да е с него сега .. за да не се лута после .. и да се пита " ами ако бяхме заедно ? "
по д0бре д0бри спомени от колкото .. въпроси .. някой ден

depressedgirl
12-10-2008, 09:02
поговори с нея обясни й че няма смисъл да мисли за човек който ще е далеч от нея
може да я караш да излиза повече с теб,забавлявайте се,не я оставяй да мисли за него
щом ходи с момчета значи е харесвана,нека повече да общува с тях
излизайте на кафета с тях
Пък трябва все някой да и направи впечатление
Ако пък още не може да го преодолей,то времето ще си каже думата :P

Bobs
12-10-2008, 09:10
съгласна съм не я оставяй намира развеселявай я :)