PDA

View Full Version : Какво да направя за да му е добре сега ?



nVm
12-10-2008, 13:23
с приятеля ми в момента имаме спре4квания доста и той казва 4е аз съм виновна за това - наистина много се караме последните 2 месеца - като ко6мар е,но въпреки вси4ко много се оби4аме...а сега ми е много сърдит и нз изобщо...бихте ли ми предложили някаква идея какво да направя,освен да се държа добре с него,за да се по4увства и той добре с мен.Искам да ми дадете съвети,няма към кой друг да се обърна ве4е :( .. Как да го зарадвам ? С какво ? ( само да спомена 4е съм на 16,а той е на 18 и сме от 8 месеца заедно.)

Sissy90
12-10-2008, 13:28
Помисли дали не си виновна наистина - аз примерно понякога се хващам, че когато нещо не ми е наред, се карам за дреболии с хората около себе си, включително с гаджето си. Ако си изнервена заради нещо, по-добре му кажи, сподели му какъв е проблемът, вместо да мълчиш и се драчиш с него за дреболии.
За какво ти е толкова сърдит? Ако смяташ, че ти си виновна, е най-добре да му се извиниш. Можеш да му направиш някаква изненада след това, нещо, с което да го зарадваш и да му припомниш, че го обичаш и че ви е хубаво заедно.
Не бива да се отказваш, щом се обичате - потърси начин да изгладите нещата. Много двойки имат периоди, в които се карат. От вас зависи дали и кога ще се измъкнете от това.

nVm
12-10-2008, 13:39
да аз съм виновна и му го признах - проблема за него бил,4е не се държа добре с него,4е не съм му показвала оби4..много ме заболява от тези думи,ако не изпитвах ни6то към него,няма6е да съм тук и преди и сега...затова питам с какво да му го покажа,4е аз НАИСТИНА МНОГО ГО ОБИ4АМ - единственото мом4е в живота ми,което съм обичала изобщо и наистина ме е грижа за него - но съм му го казвала,проблема е 4е сега се чудя по какъв начин ве4е да му покажа ? какво да направя с какво да го изненада за това искам помощ :-# ako не направя нещо наистина добро може и да се разделим

huligankata
12-10-2008, 13:49
Бъди по - мила с него, по - нежна, казвай му по - често, че го обичаш. Направи нещо романтично за него, разрви се по нета има доста идеи и ще го трогнеш. Постарай се малко повече.

nVm
12-10-2008, 14:01
kakвото и да търся и да гледам все се чудя ... :S

xpici
12-10-2008, 15:08
ми казвай му по-често ''Обичам те'' 8-)
Дръж се по-добре и ще е добре :)
Идва коледа можеш да му подариш нещо което насйтина ще покаже колко е голяма обичта ти :)
И така ...

nVm
12-10-2008, 15:43
кажете теми за разговор ? в момента само това ми трябва

spensi
12-10-2008, 16:16
кажете теми за разговор ? в момента само това ми трябва
Сестро ти трябва да знаеш най-добре какво го вълнува и от там почни за тема за разговор а може би от хората които трудно показват обичта си аз ходих с една като теб година и 3 месеца и тя много рядко ми казваше че ме обича и такива работи.според мен почни да се държиш по добре със него

fire_cat
12-10-2008, 17:15
Изяснете си проблемите и потърси вината в себе си. А от друга страна той няма право да ти казва, че ти си виновна за тези спречквания.

scoobydors
12-10-2008, 17:17
Научи се да отстъпваш и скандалите ще намалеят. ;)

nVm
12-10-2008, 17:35
работата е там,че съм доста отстъпчива - не съм егоист,аз не се карам с него,той се кара,но винаги казвам,че съм виновна от нищо не съм го лишалава - всичко си получава...незнам ве4е колко пове4е да му покажа

BlindedAngel
12-10-2008, 19:26
Ще се оправите...

curka87
12-11-2008, 09:24
Според мен просто седнете и поговорете за всичко това, което се случва.Опитайте се да откриете причините за постоянните спречквания. Постарайте се всеки от вас да каже честно в очите на другия какво чувства, какво мисли и какво го тормози и дразни.Това според мен ще помогне.
После ако все пак държиш на жест или подарък, помисли какво би го зарадвало истински и действай!

nVm
12-11-2008, 21:18
няма вече как да се говори спокойно с него..прави се на лош а знам,че не го иска и вътрешно той пак си кара така и мисли единствено за себе си :-x и аз съм човек и аз имам чувства незнам вече какво да мисля,как не ги вижда тия мои чувства всичко направих даже и на море да сме си двамата,а той да ми казва,че нищо не е..понякога си мисля,че съм се влюбила в грешен човек..не бил доволен от държанието ми ?!?! а аз нищо не казвам и като му казах,че си мълча за тва той ми каза,че нямам право и да говорп за това,била съм много лоша :x :-x .. и са незнам защо,ама некви странни мисли ме избиват вече направо се пречупих на две заради него .. то не беше болка,то незнам какво беше и накрай кой мислите виновен - момичето,ама нее нищо то може да търпи вечно нали .. да ама не .. ама нкой има какво да каже да каже ще ми е интересно

а и само да кажа,че наистина не съм лош човек с никой не съм скарана освен с Него ?!?..... :booooomb: :-o